Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ünlülerin Yaptırdığı En Pahalı 10 Vücut Sigortası

Hazırladığımız listede bugüne kadar sigortalanmış en pahalı vücut bölümlerini bulacaksınız.
Ünlülerin Yaptırdığı En Pahalı 10 Vücut Sigortası
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Vücudumuz hiç şüphesiz hepimiz için önemlidir. Başına gelecek küçük talihsizlikler bizi derinden etkileyebilir. Bu durum herkes için aynı iken ünlü yıldızlar duruma daha farklı bakıyorlar. Seslerini, bacaklarını, göğüslerini veya kalçalarını sigortalatan ünlü isimleri duymuşuzdur sık sık. Brezilya’da, ünlülerin kalça sigortalanması çok yaygın.

1960’larda yemek eleştirmeni Egon Ronay, binlerce dolara damak tadını sigortalatmıştır. Şu anda internette Kim Kardashian’ın poposu hakkında birçok söylenti var. Diğer söylenti de Kayne West’in kalçası. Bir kaç yıl önce, Jennifer Lopez 300 milyon dolara kalçasını sigortalamak istedi, ancak isteği reddedildi. Örnekleri daha da çoğaltmak mümkün.

İşte karşınızda ünlülerin yaptırdığı en pahalı vücut sigortaları:

10 Gene Simmons – Dil

1 Milyon Dolar

Gene Simmons – Dil70’lerde Gene Simmons ve onun grubu Kiss, çok çılgın rockçılardı. Simmons’un imzası ise dilini dışarı çıkarması olarak bilinir. Belki Miley de onun yolundan gidiyordur.

Bir söylenti de dilini ameliyatla büyütmesidir. Kesinlikle onda doğal olmayan bir dil var. Bu yüzden dilini 1 milyon dolara sigortalatmıştır.

9 Claudia Schiffer – Yüz

1 Milyon Dolar

Claudia Schiffer - Yüz80’lerin süper modeli Claudia Schiffer, muhteşem yüzünü 1 milyon dolara sigortalattı. Schiffer’ın yüzü yaklaşık 1.000 dergi kapağında yer aldı.

8 David Lee Roth – Sperm

1 Milyon Dolar

David Lee Roth - SpermVan Halen solisti ve rockçı David Lee Roth’un bu eğilimi sanırım kadınlar tarafından ilgi çekmek istemesinden kaynaklanmaktadır. Roth spermini 1 milyon dolara sigortalattı.

7 Rihanna – Bacaklar

1 Milyon Dolar

Rihanna - Bacaklar2007 yılında Rihanna, Gillette ile reklam kampanyası için anlaşma imzaladı. Bu kampanyadan sonra Rihanna’nın bacakları büyük ilgi odağı haline geldi. Gillette firması 1 milyon dolara onun bacaklarını sigortaladı.

Kampanya, Amerika’daki en büyük bacaklara sahip kişiyi bulma yarışmasıydı. O yıl kazanan Miami Heat takımından bir dansçıydı. 2007 yılında Rihanna sadece 19 yaşındaydı.

6 Kylie Minogue – Kalça

5 Milyon Dolar

Kylie Minogue – KalçaKylie Minogue’nin kalçasını 5 milyon dolara sigortaladığı ile ilgili birçok söylenti var. Avustralyalı pop yıldızı 46 yaşındayken İtalyan GQ dergisine kapak oldu. Ünlü Coppertone reklamında oynadı. Reklamda sahilde bir köpek bikinisinin ipini çekmeye çalışıyordu.

5 Bruce Springsteen – Ses

5.7 Milyon Dolar

Bruce Springsteen – SesBruce Springsteen’ın sesi kesinlikle alışılmış dışıdır. Sesi bazen bağırıyor gibi gelse de kendine özgü, kaba, çakıllı bir sesi vardır. Bruce Springsteen’in altın ses telleri, yaklaşık 6 milyon dolara sigortalı.

4 Daniel Craig – Tüm Vücut

8 Milyon Dolar

Daniel Craig - Tüm VücutDaniel Craig, Jackie Chan gibi filmlerde dublör kullanmayı sevmiyor. Söylentilere göre, Craig’in vücudunun tamamı yaklaşık 8 milyon dolara sigortalı. Görünüşe göre Craig, oynadığı tehlikeli filmler için vücudunu sigortalatmış.

3 Kim Kardashian – Kalçalar

21 Milyon Dolar

Kim Kardashian – KalçalarBirçok insan, Kim’in kalçasıyla Jennifer Lopez’i tahtından indirdiğini söylüyor. Aynı zamanda poposuyla ilgili birçok tartışma da söz konusu. Kalçasının gerçek olmayıp yağ enjekte edildiğini düşünenler var. Bu söylentiler ne kadar doğru bilinmez ama bilinen, Kardashian’ın kalçalarını 21 milyon dolara sigortalattı.

2 Adam Lambert – Ses Telleri

47 Milyon Dolar

Adam Lambert - Ses TelleriLambert’in Queen ile başarılı turları ve grup görüşmelerinin ardından yönetim şirketi belki ona biraz sinir olmuş olabilir. Lambert’in Mercury ve Queen’in baş solisti Freddie Mercury ile beraber ses tellerini sigortalattığı söyleniyor.

1 David Beckham – Bacaklar

70 Milyon Dolar

David Beckham - BacaklarDavid Beckham, bol kazançlı bir kariyere sahip. Ünlü futbolcu Bu kariyerin bir parçası olan bacaklarını yaklaşık 70 milyon dolara sigortalanmıştır. Diğer bir söylenti ise 195 milyon dolara bütün vücudunu sigortalattığı yönündedir.

Real Madrid futbol yıldızı Cristiano Ronaldo’nun bacakları 144 milyon dolara sigortalıdır. Aynı zamanda 29 yaşındaki Ronaldo, Beckham’dan 10 yaş küçük.

Kimi yıldız ünlü olmasını sağlayan vücut bölümünü, kimi değer verdiği bölümü, kimisi ise manşetlerde yer alabilmek için vücutlarındaki çeşitli bölgeleri sigortalatmaktadır. Onların yerine sizler olsaydınız, sigortalatmak için vücudunuzun hangi bölgesini seçerdiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.