Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Telegram’a Yeni Gelen Güncelleme ile Arka Plan Özelleştirme Mümkün!

Anlık mesajlaşma uygulaması Telegram’a gelen son güncelleme ile kullanıcılar arka planlarını istedikleri gibi özelleştirme imkanı bulacak.
Telegram’a Yeni Gelen Güncelleme ile Arka Plan Özelleştirme Mümkün!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Mobil kullanıcılar için popüler anlık mesajlaşma programlarından biri olan Telegram, her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşıyor. Rus programcı Pavel Durov tarafından yaratılan popüler mesajlaşma uygulaması, WhatsApp kadar olmasa da önemli bir kullanıcı kitlesine sahip. Uygulamaya belirli aralıklarla gelen güncellemeler ile birbirinden yeni özellikler kullanıma sunuluyor.

Geçtiğimiz aylarda uygulama içi bildirim güncellemesini yayınlayan popüler mesajlaşma uygulaması, yeni bir özelliği kullanıma sundu. Gelen yeni güncelleme ile kullanıcılar Telegram’daki arka planlarını özelleştirme imkanına sahip olacaklar. Gelen 5.3 güncellemesi ile uygulamanın arka planı tamamen özelleştirilebilecek.

Telegram’a Arka Plan Yeniliği

Telegram’a Arka Plan Yeniliği

Yayınlanan yeni güncelleme ile kullanıcılar arka planlarındaki resimleri kendileri belirleyebilecek. Üstelik Telegram kullanıcılarına bunun için bir arka plan resmi kütüphanesi sunuyor. Bu resimleri beğenmeyen kullanıcılar, uygulamada yer alan arama seçeneği sayesinde pek çok farklı resme ulaşabiliyor.

Güncelleme kullanıcılara isterlerse kendi arka plan resimlerini belirleme imkanı da sunuyor. Arka planını özelleştirmek isteyenler için yayınlanan güncelleştirmede resim yerine desen tercihine de yer verilmiş. Desen seçmek isteyen kullanıcılar yine aynı yerden bu işlemi gerçekleştirebilirler.

Uygulamaya yayınlanan son 5.3 güncellemesi Android platformu için kullanıma sunuldu. iOS kullanıcılarına da yeni güncellemenin kısa sürede sunulması bekleniyor. Pek çok özelliği ile rakiplerinden ayrılan Telegram, aylık ortalama 200 milyon kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılıyor. WhatsApp’ın egemenliği sürdürdüğü bu alanda Telegram’ına her geçen gün güçlendiği gözlerden kaçmıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.