Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Para için Evlendikleri İleri Sürülen 10 Ünlü İsim

Sadece filmler de değil! Hayatın içinde hatta ünlüler arasında bile para için evlenenler var. Listedeki ünlüler de onlardan bazıları!
Para için Evlendikleri İleri Sürülen 10 Ünlü İsim
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Aşkı arayan bir ünlüyseniz, özellikle yüklü miktarda paralar kazanıyorsanız, doğru kişiyi bulmak ve bunun için çabalamak oldukça zor olabilir. Ünlü insanların diğer şöhretli insanlar ile evlenmesi, tanınmamış sıradan biriyle birlikte olmasından daha çok getiri sağladığı ileri sürülmektedir. Muhtemelen, tanınmış ancak iyi bir gelire sahip olmayan bir ünlü için de bu durum söz konusu olabilir. Bu ilişkilerin tümünün, kişilerin sahip olduğu gelirler ile ilişkili olduğu söylenirken, ünlülerin partnerleri varlıklı yıldız isimler ile paraları ya da şöhretleri için evlenmediklerini sonunda itiraf ederler.

Varlıklı ünlüler ile evlenmek için çabaladıktan sonra, hemen boşanmaya kalkışıp kariyerleri boyunca kazanamadıkları geliri elde eden insanların aşk için evlendiklerini söylemeleri zaten olacaktır. Bu durum onları ünlülerin başlarına musallat olmuş servet avcıları haline getirmektedir. Bu birliktelikten kar yapan insanların ise ayrılmalarına gerek yoktur, çünkü banka hesaplarına giren ekstra gelirler onları fazlasıyla mutlu etmeye yeter. Ayrıca büyük yıldızların da para için evlendikleri bilinmektedir. Bu ünlüler sadece düğünleri sayesinde yayın hakları, televizyon şovları ya da dizilerindeki roller, sponsorluklar gibi daha birçok gelir elde edebilirler. Sizler için sunmuş olduğumuz liste, Hollywood’da bulunan bazı insanların ne kadar çılgın olduklarını kanıtlıyor.

Huzurlarınızda para için evlenmiş olduklarına inanılan 10 ünlü isim:

10 Nick Cannon – Mariah Carey

Nick Cannon - Mariah CareyEvlilikleri tamı tamına yedi yıl sürerken, Mariah Carey’nin hayranları Nick Cannon’ın onunla para için evlenmediğine ikna olmuşlardı ve bunun nedenini düşünmek çokta zor olmasa gerek. “We Belong Together” şarkısının değerinin 500 milyon dolar olduğu açıklandı ve bunun en büyük sebebinin de Carey’in neredeyse bütün şarkılarını kendisinin yazmasıydı. Gelirini 25 milyon dolar olarak açılayan Nick ile evlenen Carey, bu durumu dikkate almış olabilir. Niyetleri ne olursa olsun, bu çiftin evlilikleri herkesin düşündüğünden çok daha uzun sürmüştür.

9 Kevin Federline – Britney Spears

Kevin Federline - Britney SpearsKevin Federline, popun prensesi olan Britney Spears’ın yanında görüldüğü zaman hiç kimsenin bu adamın kim olduğu hakkında bir fikri yoktu. Bu çift her zaman Hollywood’daki gece kulüplerinde görüntülenirlerdi. Sonrasında ise Britney’in eski koreograftan boşandıktan sonra ani bir çöküş yaşadığını gören birçok insan, bu çöküşün sorumlusunu Federline olduğunu düşünerek eski koreografı suçladılar. Bu çiftin evlilikleri üç yıldan daha fazla sürmedi ve Kevin’in boşanma sonrası Britney’den yüklü miktarda ödeme aldığı, ancak Britney’in bu ödemeleri medyadan gizlediğine inanılıyor.

AYRICA BRITNEY SPEARS’ın MİLYON DOLARLIK SARAY YAVRUSUNU GÖREBİLMEK İÇİN TIKLAYIN. 

8 Liz Taylor

Liz TaylorElizabeth Taylor bu listede yer almak zorundaydı. Hayatı boyunca Taylor’un açıkçası uzun süreli bir evliği görülmemesine karşın, tamı tamına sekiz kez evlenmiştir. Bu adamların sahip olduğu ortak özelliği tahmin edebilir misiniz? Elbette ki bu isimlerin hepsi de zengindi ve elmasları, gerdanlıkları ve her çeşit mücevheri Elizabeth Taylorun önüne serdiler. Elizabeth ölümünün gerçekleştiği zamana kadar, evlenmiş olduğu eşlerinden aldığı hediyelerden, incilerden, gerdanlıklardan oluşan bir koleksiyona sahipti. Taylor’un bu hediyeleri ayrıldıktan sonra geri vermemeyi seçmesi oldukça komik.

7 Kim Kardashian

Kim KardashianKim Kardashian tamı tamına üç kez evlenmiştir. Kardashian’ın iki kez para için evlendiği söyleniyordu. Daha önce Kris Humphries ile evlendi ve daha sonra şimdiki eşi olan Kanye West ile dünya evine girdi. Kris durumu oldukça komikti. Kaynaklara göre Kim, lüks düğünü için özel haklarını satarak 20 milyon dolar kazandı. Bu hakların arasında düğünü belgeleyen televizyon kanalları, düğünün fotoğraflarının satılması ve büyük günde üzerindeki elbiseleri taşıması için ödenen 250 milyon dolar. Şimdilerde Kris’e göre daha zengin olan Kanye West ile evli ve bu durum yeniden Kim Kardashian’ın para için evlendiği düşüncesini akıllara getirmektedir.

Fiziğiyle öne çıkmasını sevmediğini söylese de her seferinde onu sergilemekten geri kalmayan Kim, sizce vücudunun hangi bölgesini sigortalatmıştır? Bu sorunun cevabını ve daha fazlasını Ünlülerin Yaptırdığı En Pahalı 10 Vücut Sigortası isimli yazımızdan öğrenebilirsiniz.

6 Tamar Braxton – Vince Herbert

Tamar Braxton - Vince HerbertTamar Braxton’un, Vince Herbert ile evlendiği günden bu yana birlikteliğin para için olduğu söylenmişti. Lady Gaga gibi ünlülerin başarısında katkısı olan müzik imparatoru, birkaç yıl içerisinde temsil etmiş olduğu sanatçıların üzerinden bir servet kazanmıştı. Daha fazla para demek, Tamar’ın kendi üzerine çok miktarda para geçirmesinin mümkün olacağı anlamına geliyordu. İnsanlar onun servet avcısı olduğunu düşünüyor olsalar da Tamar sabit bir finansal kaynağın olduğu, güvenli bir ilişki içerisinde olmayı tercih etmiştir ve şimdilik amaçladığı ilişkiyi ona sağlayacak adamı bulmuş gibi görünüyor.

5 Kimora Lee Simmons – Russell Simmons

Kimora Lee Simmons - Russell SimmonsEski top model Kimora Lee Simmons, henüz 18 yaşındayken iki çocuğunun babası olacağı 30’lu yaşlarındaki Russell Simmons ile tanıştı. Böylesine genç ve azimli bir kadının kendinden fazlasıyla büyük bir adama kancayı takması oldukça tuhaf görünse de bu çiftin evliliği çok uzun sürdü. Herkesin bu durumla ilgili bir görüşü vardı; fakat çoğunluk, Kimora’nın modellik kariyeri işe yaramaz hale gelince yedek bir plan olarak Russell ile evlenmeyi tercih ettiğini düşünüyordu.

4 Nick Lachey – Jessica Simpson

Nick Lachey - Jessica SimpsonNick Lachey, bir müzik grubunda yer aldığı süre içerisinde bazı önemli şarkıları üretmesiyle tanınıyor. Jessica Simpson ise yaptığı ve kalkıştığı her işten yüksek miktarda paralar kazanan biriydi. Albümlerinin satışlarından dünya turnelerine ve sonrasında başlamış olduğu oyunculuk kariyerine kadar başarılı olan Jessica, bu sektörlerden bir sürü para kazandı. Bu yüzden, çift nişanlandıklarını kamuoyuna duyurduklarında gözler Nick’in üzerine çevrildi. Ya paraya ihtiyacı vardı ya da Hollywood’da tekrar dikkatleri üzerine çekmenin yollarını arıyordu. Nişanlandıktan dört yıl sonra dünya evine giren bu çift, sonrasında boşandı…

3 Yolanda Foster – David Foster

Yolanda Foster - David FosterDaha önceleri bir emlakçı ile evli olan Yolanda Foster, bu birliktelikten hatırı sayılır paralar kazandı. Eski model geçtiğimiz sene David Foster ile boşanmasından sonra banka hesabını tıka basa doldurdu. Edinilen bilgilere göre Yolanda, bu müzik patronundan milyonlar almış olduğu için oldukça üzgünmüş. Çiftin evlilik öncesi sözleşme imzalayıp imzalamadıklarıysa bilinmiyor. Ne olursa olsun David, Yolanda’nın Lyme hastalığı için tıbbi masraflarını karşılamaya hala devam ediyor.

2 Justin Theroux – Jennifer Aniston

Justin Theroux - Jennifer Anistonİnsanların birçoğu, “batmış” bir aktörün varlıklı bir aktris ile yeniden isim yapmak istediği için evlendiğini düşünür. Justin Theroux bir Hollywood yıldızı değilken, eşi Jennifer Aniston fazlasıyla başarılı bir star. Bu çiftin, düğünlerini planlamalarının üç yıl sürmesi oldukça şaşırtıcı bir durumdu. Arada dünya evine giden yolun uzamasını isteyenlerin olduğu kesin. Jennifer Aniston gelirini koruma altına aldı ve eski Friends dizisi yıldızı olan Justin ile evlenmeyi kabul etti. Sinema dünyasının yıllık kazancı en yüksek starları arasında olan Aniston mutlu olmuş mudur, bilinmez.

1 Amber Rose – Wiz Khalifa

Amber Rose - Wiz KhalifaBir yıllık evliliğin ardından Amber Rose, Wiz Khalifa ile olan beraberliğine son verdi. Ancak elbette ki eli boş ayrılmadı. Amber Rose’nin bir yıllık beraberlik için bu rap yıldızından on binin üzerindeki nafaka ile bir milyon doların üzerinde para aldığı söyleniyor. Bu çift birlikte oldukları iyi zamanlarda bile, Amber Rose’nin para ve şöhret için Khalifa ile beraber olduğu söyleniyordu. Kanye West’in de eski kız arkadaşı olan Amber Rose, yapmış olduğu işlerden daha çok rap şarkıcıları ile olduğu birliktelikleriyle tanınmaktadır.

“Aşk mı, para mı?” klişesini bir paradoks haline getiren bu ünlü isimlerin bazıları, gerçekten aşık oldukları için mi, yoksa sadece para ve şöhret için mi evlendikleri herkes tarafından merak ediliyor. Genellikle yurtdışındaki ünlülerden oluşan bir liste hazırlamış olsak da, ülkemizde de bu tarz örneklere fazlasıyla rastlamaktayız. Yapmış veya kalkışmış oldukları işler ile başarılı olamayıp, geleceklerini garanti altına almak ya da en azından gündeme gelip birkaç iş koparabilmek için yıldız haline gelmiş olan insanlar ile evlenen ya da birlikte olan ünlü veya sıradan insanlar, genellikle bu servet avcılıklarında başarılı olmuşlardır. Ancak yine de, bazı isimlerin tam anlamıyla para ve şöhret için evlendiklerini söylemek biraz zor. Peki, sizce bu ünlülerden hangileri para ve şöhret için, hangileri gerçekten aşık oldukları için evlenmiş olabilir ve klişeyi sormadan geçmeyelim, sizce aşk mı, para mı? Sorumuzun cevabı ile birlikte bu konu hakkındaki düşünce ve yorumlarınızı da bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın