Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Abartılı Yaşamıyla Dikkat Çeken Milyarder İş İnsanı: Travers Beynon!

Serveti, güzel kadınlarla dolu çevresi, kısacası abartılı yaşamıyla tanınan Dan Bilzerian’ın rakibi Avustralyalı iş adamını tanıyor musunuz? Karşınızda Travers Beynon ve şaşırtıcı yaşamı;
Abartılı Yaşamıyla Dikkat Çeken Milyarder İş İnsanı: Travers Beynon!
YAYINLANMA ZAMANI
Yorum

1972 doğumlu Travers Beynon’un adını daha önce duymamış olabilirsiniz. Ama kendisi abartılı yaşamıyla tıpkı Dan Bilzerian gibi hatırı sayılır bir şöhretin sahibi.

Gerçi 23 milyon takipçisi olan Dan Bilzerian’ın seviyesine ulaşmasına daha epey yol var ama kendisi takipçi sayısında olmasa da yaşayış konusunda Bilzerian’dan aşağı kalmıyor. Öte yandan; Avustralyalı iş adamı Playboy’un sahibi Hugh Hefner’in ihtişamlı hayatına benzer yaşam tarzıyla da dikkat çekiyor.

Evli ve dört çocuk babası olan Travers Beynon’un Avustralyalı bir dolar milyarderi olduğunu söyleyerek başlayalım.

Travers Beynon Avustralyalı Bir Dolar Milyarderi Ve sürdürdüğü yaşam tarzı yüzünden sık sık eleştirilere maruz kaldığını!

Çünkü pek çok kişi, Beynon’un malikanesinin çocuk yetiştirmeye uygun bir yer olmadığı görüşünü savunuyor. Candyman lakaplı milyarder ise görüldüğü üzere bu eleştirileri pek umursamıyor.

Öyle ki her gece en az 4 kadınla uyuduğu ve eşinin de bundan rahatsız olmadığı gibi bilgileri kamuoyuyla rahatlıkla paylaşıyor.

Kadınlarla Dolu Yaşamı Tartışma YaratıyorAnlayacağınız; Candy Shop Mansion adını verdiği malikanesinde hiç de normal bir hayat sürdürülmüyor. Ebeveynleri tarafından kurulan FreeChoice isimli tütün imparatorluğundan kazandığı paraları bol bol harcayan Candyman, şu anda Taesha isimli ikinci eşiyle evi.

Her iki eşinden de 2 çocuğu olan Travers, onların yaşantısından rahatsızlık duymadıklarını, gayet mutlu olduklarını belirtiyor.

I’m building a Squad.

Travers Beynon (@traversbeynonofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

39 milyon poundluk net serveti olduğu söylenen Travers, tıpkı Dan Bilzerian gibi lüks bir araba koleksiyonuna sahip. Tabii ki garajı Lamborghini, Rolls Royce, Ferrari marka araçlarla dolu!

Evet, Travers Beynon’un sıra dışı hayatı kısaca bu şekilde özetlenebilir. Ancak bu bilgiler size yeterli gelmediyse şayet, Candyman lakaplı milyarderin Instagram sayfasından merakınızı fazlasıyla giderebileceğinizi de söyleyelim.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.