Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Lord ve Leydi Olmak Sadece 260 Lira!

Sadece 260 liraya, az kullanılmış, sahibinden satılık Lord ve Leydi unvanı! İskoçya'da satılan Lord ve Leydi unvanlarının talipleri arasında Türk ünlüler de yer alıyor!
Lord ve Leydi Olmak Sadece 260 Lira!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Batı Avrupa’da Roma İmparatorluğu’nun yıkılışıyla başlayan soyluluk unvanları, günümüzde Birleşik Krallık topraklarında yaşatılmaya devam ediyor. Cermen kabilelerinden geldiğine inanılan lord ve leydi unvanları, İskoçya’da artık sadece soylular için kullanılmıyor.

İskoçya’da bir internet sitesi, bu unvanları sadece 260 liradan satışa çıkarıyor. Hem Türkiye’den hem de dünyanın dört bir yanından binlerce insanın kolaylıkla sahip olabildikleri bu unvan ile filmlerde görmüş olduğumuz lord ve leydilere dönüşülmese de piyasada namını yürütmek isteyenler, bu uygun fiyata lord ya da leydi olabilirler.

İskoçya’da Lord ya da Leydi Olmak Çok Kolay!

İskoçya'da Lord ya da Leydi Olmak Çok Kolay!İnternet sitesi üzerinden yaklaşık 260 TL civarında bir fiyata satılan Lord ve Leydi unvanları, İskoçya Hükümeti tarafından da onaylanıyor. İskoçya’nın doğal güzelliklerini koruma altına alabilmek için başlatılan bu girişim karşılığında 1 metrekarelik arsa ücretini ödediğiniz takdirde Lord ya da Leydi olabiliyorsunuz.

Ayrıca sadece unvanlara sahip olmakla kalmayıp, piyasada namını yürütmek isteyenlere Lord veya Leydi olduğunu belirten bir kartvizit de bastırılabiliyor. Kalem ve broş gibi aksesuarlar ise bu sitede satışa sunulan yan ürünler arasında yer alıyorlar.

Unvanlar, Birleşik Krallık Vize Başvurusunda da Yer Alıyor!

Unvanlar, Birleşik Krallık Vize Başvurusunda da Yer Alıyor!Eğer Birleşik Krallık topraklarına seyahat etmek gibi bir planınız varsa, İskoç Hükümeti’nden onaylı bu unvanlar sizlere yardımcı olabilirler. Çünkü vize alımında kolaylık sağladığı söylenen bu unvanları, işlemlerin gerçekleştirileceği gerekli belgelere de ekleyebiliyorsunuz.

Türkiye’de 5 Bin Lord ve Leydi Var!

Türkiye'de 5 Bin Lord ve Leydi Var!Dünya çapında eski Fenerbahçe efsanesi Alex De Souza da dahil olmak üzere 100.000’in üzerinde insanın lord ve leydi unvanı bulunuyor. Türkiye’de ise en az 5.000 kişi unvan sahibi olarak karşımıza çıkıyor. İskoçya’da lord ve leydi olan isimler arasında ise Deniz Seki, Beren Saat, Kenan Doğulu ve Tolga Karel gibi ünlüler yer alıyor.

Hem doğaya katkıda bulunabilmenizi hem de Birleşik Krallık’ta soylu unvanına kavuşabilmenizi sağlayan bu projeye katılım oranı, önümüzdeki günlerde daha da fazla artacak gibi görünüyor. Peki, sizler de 260 lira ödeyerek lord veya leydi olmak istemez miydiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın