Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kadının Kalbine Giden Yol Paradan Geçmiyor: İşte Kilit Noktalar!

Günümüzde kadınları etkilemek için cüzdanınızın kabarık, ensenizin de kalın olması lazım! Kaba tabirle züğürt olanın işi zor! Dense de kadının kalbine giden yol parasız da açılıyor.
Kadının Kalbine Giden Yol Paradan Geçmiyor: İşte Kilit Noktalar!
YAYINLANMA ZAMANI
Yorum

Hepimiz biliyoruz ki eviniz, arabanız, garanti bir işiniz oldu mu, o meşhur elektrik karşı tarafa rahatlıkla iletiliyor. Amma velakin, bunlar olmadan da dünya üzerindeki en yalıtkan varlığa dönüşüyorsunuz. Peki, parasız bir şekilde kadınları etkilemenin hiç mi olur yanı yok?

Tabii ki var! Zaten eminim etrafınızda hiç parası olmadığı halde karşı tarafı etkilemeyi başaran, hatta belki de hali vakti gayet yerinde sevgilileriyle mutlu yuvalar kuran insanlar vardır. Eğer siz de hoşlandığınız kadınları altınızda son model bir arabanız olmadığı, bilmem ne marka saati takmadığınız ya da bilmem hangi şirkette yönetici pozisyonunda çalışmadığınız için kaybetmekten sıkıldıysanız, bu önerilere bir göz atmalısınız derim:

Dipnot: Editörün de bir kadın olduğunu ve aşağıdaki önerileri tüm samimiyetiyle yazdığını unutmayın!

Utangaçlıktan Uzak Durun, Laubaliliktense Kaçın!

Utangaçlıktan Uzak Durun, Laubaliliktense Kaçın!Utangaç olmayın. Zira hiçbir kadın konuşurken yanakları kızaran, iki lafı bir araya getirip konuşamayan erkeklerden hoşlanmaz. Anlayacağınız; böyle bir sorununuz varsa ilk önce sosyal becerilerinizi geliştirmelisiniz.

İlk adımı atan siz olduktan sonra yapmanız gereken bir diğer şey de laubalilikten kaçınmanız. Yani sosyal olayım, rahat davranayım derken sakın ola “cıvık” erkek damgasını yemeyin.

Gülümseyin! –Tabii, Bu Nuri Alço Gülüşü Olmasın-

Gülümseyin! –Tabii, Bu Nuri Alço Gülüşü Olmasın-Karşınızdaki kadını etkilemek istiyorsanız, onun gözlerinin içine bakın ve içtenlikle gülümseyin. Garanti ederim ki parası olup da sahte gülüşlere sahip hemcinslerinizden çok daha çekici görünürsünüz.

Hem gülümsemenin bulaşıcı olduğu gerçeğinden de faydalanırsınız. Sonuçta; kadınlar kendilerini gülümseten ve onlara gülümseyerek bakan erkekleri severler. Marilyn Monroe bile “Bir kızı güldürebilirsen, ona her şeyi yaptırabilirsin.” dediğine göre, artık gerisini siz düşünün.

Ona İsmiyle Hitap Edin!

Ona İsmiyle Hitap Edin!Yeni tanıştığınız bir kadına ismiyle hitap ederseniz; hele de bunu kalabalık bir arkadaş grubu içerisindeyken yaparsanız, inanın bana onun dikkatini hemen çekersiniz. Çünkü istisnasız herkes; özellikle de yeni tanıştığı birinin ağzından kendi adını duymaktan hoşlanır.

Vücut Dilinizi Nasıl Kullanacağınızı Bilin!

Vücut Dilinizi Nasıl Kullanacağınızı Bilin!Kurduğunuz göz temasından tokalaşma stilinize; oturuş şeklinizden yürüyüşünüze varana kadar her bir detaya dikkat edin.

Mesela, karşınızda etkilemek istediğiniz kadın varken telefonunuzu kurcalayıp durmayın. Ya da “gözü dışarıda erkek” olmak istemiyorsanız etrafınızdakileri kesmeye falan kalkışmayın.

Hem Tarz Hem de Temiz Olun!

Hem Tarz Hem de Temiz Olun!Hem tarz sahibi olmaya hem de temizliğinize özen gösterin. Çünkü kadınların erkeklerde en çok dikkat ettiği şeyler bunlar. Yani lekeli dişlerden, içi pis tırnaklardan, fazla kıro ya da fazla tikican kıyafetlerden uzak durun.

Tabii bir de karşınızdaki kadını, kokunuzla etkilemeyi de unutmayın. Bu noktada size; en iyi ve kalıcı erkek parfümleri nelermiş, şöyle bir göz atmanızı öneririm. Mesela; benim aralarında en sevdiklerim Dolce Gabbana – The One EDT Erkek Parfümü ile Rochas Man EDT Erkek Parfümü.

İlgilendiğinizi Belli Edin!

İlgilendiğinizi Belli Edin!Bir kadını etkilemek istiyorsanız; onunla ilgilendiğinizi belli edin. Tabii, bunu etrafında pervane olarak yapmaya kalkışmayın. Ne karşınızdaki kişinin ağzının içine düşün ne de onu umursamazlıktan gelin. Kısacası; aradaki dengeyi kurmayı öğrenin.

Yakınlarınızla Tanıştırın!

Yakınlarınızla Tanıştırın!Bir kadını etkilemenin en güvenilir yollarından bir tanesi de bu! Çünkü kadınlar, erkeklerin yalnızca önemsedikleri kadınları yakınlarıyla tanıştıracaklarını bilirler. İşte bu nedenle; hoşlandığınız kişiyi arkadaş ya da aile ortamınıza davet etmeyi düşünün.

Azıcık Kötü, Birazcık da Mutsuz Çocuğu Oynayın!

Azıcık Kötü, Birazcık da Mutsuz Çocuğu Oynayın!Çünkü biz kadınlar, erkekte fazla mutluluğu çekilmez buluyoruz. Sonuçta; hangi kadın Pollyanna gibi bir sevgilisi olsun ister ki! Ya da hangi kadın mülayim bir erkeğin koluna girmekten hoşlanır?

Anlayacağınız, hafif serseri, az biraz da melankolik görünmeyi deneyin. Çünkü kadınlar, inkar da etseler; kötü çocuklara karşı her zaman daha çok çekilirler.

Zeki Görünün!

Zeki Görünün!Tamam, aptal sarışınlık bazı kadınlarda tahammül edilir seviyede olabiliyor. Ancak inanın bana, erkeğin aptalı hiç ama hiç çekilmiyor. İşte bu nedenle; kendinizi aptal gibi göstermekten şiddetle kaçının.

Çok zeki olmasanız bile en azından karşınızdaki etkilemek için nasıl davranmanız gerektiğini öğrenin. En önemlisi de zekanızı olduğundan daha düşük gösteren davranışlardan elinizden geldiğince uzak durun.

Niyetinizi Belli Edin!

Niyetinizi Belli Edin!Bu devirde kimsenin kimseyi kandırması gerekmiyor, değil mi? Eğer karşınızdaki kişiyi yalnızca eğlence ya da güzel vakit geçirmek için etkilemek istiyorsanız, öyle boş vaatlerde bulunmayın. Ya da 3 günlük eğlenceniz için size gerçekten değer veren insanların kalplerini kırıp, ah almayın.

Öyle uzun ilişkilerin adamı falan değilseniz veya sorumluluk almaktan hoşlanmıyorsanız bunu karşı tarafa bir şekilde belli edin. Böylece “alan razı, veren razı” tarzındaki ilişkinizi gönül rahatlığıyla yaşayabilirsiniz.

DİKKAT: Kadınları Etkilemenin En Önemli Yolu Bu!

DİKKAT: Kadınları Etkilemenin En Önemli Yolu Bu!Tamam, kadınları etkilemek için ses tonunuzdan kokunuza, baklava kaslarınızdan çekici dövmelerinize varana kadar pek çok özelliğinizi kullanabilirsiniz. Bunda hemfikiriz. Ama inanın bana, en önemlisi karşınızdaki kadını etkilemeyi gerçekten isteyip istememeniz.

Zaten uyumlu bir çift olacağınızı düşünüyor ve ona gerçekten değer veriyorsanız, istemeden de olsa bunu belli edersiniz. Gözlerinizi dikip onu dinlerken, konuştuğu hiçbir şeyi kaçırmamaya çalışırken ya da herkesten önce davranıp sandalyesini çekerken! Hiçbir şeyle olmasa bile, hislerinizi bakışlarınızla ele verirsiniz. Ve bir kadın, karşısındaki erkeğin onunla gerçekten ilgilendiğini gördüğünde, kendisinden beklenen yeşil ışığı yakacaktır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın