Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dünyanın En Pahalı Lavabosu

Lavabolar sadece ellerimizi yıkadığımız ürünler değil, aynı zamanda banyoya şıklık katan önemli detaylardır. En pahalı olanlarını öğrenmek ister misiniz?
Dünyanın En Pahalı Lavabosu
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Temizlik şüphesiz herkes için önemlidir. Ama bazı insanlar bu konuya çok daha ayrıntılı özen gösterir. Dışarıda herhangi bir mekana ilk defa gidiyorsak, oranın kalitesi hakkındaki fikrimizi temizliğine bakarak söyleyebiliriz. Özellikle de lavabo temizliği. Çünkü genellikle bazı mekanlar, lavabolar göz önünde bulunmadığı için, özenlerini gözümüze takılacak noktalara sarf ederler. Lavabo aslında sadece temizlikle ilgili ip ucu vermez, aynı zamanda lüksü de sembolize eder. Lavabonun lüks tasarımı, diğer yerlere göre daha etkileyici olabilir.

Lüksün hemen hemen hayatımızın her alanına hitap etmesi, demin anlattığımız nedenlerden dolayı lavaboları da etkilemiştir. Tasarladığı lüks ürünlerle dikkat çeken İsviçreli bir şirket, dünyanın en pahalı lavabosunu tasarladı. Değerli taşlar ve metallerle süslenen lavabo göz alıcı bir görsellik sunar. Lavabo ve altının tezatlığından yola çıkan şirket, bu ürünle dünya kamuoyununda dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştır. Dilerseniz bu lavaboya ve özelliklerine birlikte göz atalım.

İşte karşınızda dünyanın en pahalı lavabosu:

Edition&Gallery – Blido

Edition&Gallery - BlidoEv dekorları lüks ve bolluğun en önemli göstergelerindendir. Stockholm merkezli Luxury Edition&Gallery (LE&G) zenginlere özel, en iyi ve en pahalı ev dekorlarını sunar. Şirket pahalı ve lüks ürünlerle özdeşleşmiştir. Ayrıca dünyanın en pahalı lavabosu unvanını da elinde tutmaktadır. Blido isimli kuyruklu lavobo 80.000 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Göz alıcı lavobo 23 kg ağırlığındadır. Muhteşem banyo aksesuarı 24 ayar altın kaplama özellikleri ile sunulur.

Lavabo’nun çerçevesi beyaz altından yapılmıştır. Pahalı lavabo 8 adet 0.25 karat VVS1 E parlak kesilmiş elmas ile birlikte, 2 karat VS2 G parlak kesilmiş elması üzerinde barındırır. Modelin elmaslı seçeneği bütçenize ağır geldiyse, sadece altın olan modelini de alabilirsiniz. Bu model kişi zevkine göre daha da özelleştirilebilir. Müşterilerin yakut, elmas, safir ya da zümrüt gibi değerli taşları seçebileceği lüks lavabo için çeşitli özelleştirme seçenekleri sunulmaktadır. Sarı altın, beyaz altın ya da platin gibi birinci dereceden önemli olan metallerden birini seçebilirsiniz.

Edition Gallery BlidoLuxury Edition&Gallery 1987 yılında Bo Karlsson tarafından kuruldu. İsveç, Stockholm merkezli bir şirkettir. Şirket sadece pahalı değil, en kusursuz lüks mobilyalardan bazılarını üretmektedir. Bu marka aynı zamanda kişinin evine seçkin bir duygu getirir. İnanılmaz değerli ve pahalı maden taşlarının kullanımının yanında, Luxury Edition&Gallery yaygın olarak ürün için isimlendirme işlemi ile de ünlüdür. Şirket adını 30.000 Stockholm adasından alır. 80.000 dolarlık Blido altın lavabo, zenginlerin vazgeçilmez ürünlerinden biridir.

Dünyanın en pahalı lavabosunun özelliklerine birlikte göz attık. Görenler kişide saray hissi uyandıran aksesuar oldukça göz alıcı. Ne dersiniz maddi sıkıntınız olmasa böyle bir ürün alır mıydınız?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.