Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dünyanın En Pahalı Bebek Beşikleri

Birbirinden güzel, tatlı, işlevsel ama bir o kadar da pahalı bebek beşiklerini görmek ister misiniz? Fiyatlar 20 bin dolara kadar çıkabiliyor.
Dünyanın En Pahalı Bebek Beşikleri
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Onlar dünyanın en masum, en mükemmel mucizeleri! Küçük insanlar, yani bebekler… Bu minik, harikulade canlıları şımartma isteği, insanların sanırım en doğal haklarından biri. Çocukları, ilk doğdukları andan itibaren rahat ettirmek, onlara her şeyin en iyisini, en güzelini almak bütün ebeveynlerin dileğidir. Peki, eğer durumunuz varsa, sevgili küçük meleğinize, prens ve prenseslere layık en lüks beşiklerden almak istemez misiz?

Elbette, bunu herkes ister. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız beşikler son teknoloji ürünleri olup, hem çok estetik hem de bebeğinizin konforu baz alınarak üretilmiş beşikler. Adeta bebekleriniz için hazırlanmış birer kral dairesi. Gelin dünyadaki bu en pahalı görkemli beşikleri birlikte inceleyelim.

4 Intellicot

1.576 Dolar

Intellicotİçinde tıpkı telefonlarınızda olduğu gibi birçok zil sesi, ninniler, beyaz gürültü sesleri aradığınız bir beşik varsa, Intellicot marka beşiklerden başkasına bakmanıza gerek yok. Bu yüksek teknoloji ürünü beşiğin özellikleri, gerçekten, hem anne-babalar hem de bebekleri için bulunmaz bir nimet.

Beşik, yani bebeğinizin minik süiti, otomatik sallama ve yatak yükseltme özelliğine sahip. Bu özellikler sayesinde, bebeğiniz sallanmak istediğinde sallanacak ve ihtiyacı olan derin, rahat bir uykuya kavuşacak. Ya da, bebeğiniz mi uyandı? Otomatik yatak yükseltme özelliği sayesinde, karyolanın içine doğru eğilmek zorunda kalmayacak, sırtınızı zorlamadan rahatça bebeğinize ulaşabileceksiniz. Bunların yanında, bebeğinizin odasında gece lambası bulundurmanıza da gerek yok, çünkü beşiğin nitelikleri arasında gece lambası özelliği de var. Ve son olarak, en kıymetli varlığınızı 24 saat izleyebileceğiniz bir görüntü izleme sistemine de sahip olacaksınız. Sizlerle paylaştığımız bu şık ve kusursuz beşiğe siz de sahip olun; hem siz hem bebeğiniz rahat etsin.

3 Camelot Beşiği

3.650 Dolar

Camelot BeşiğiSizin de kızınız bir prenses, bir peri kızıysa hiç düşünmeden bu güzel karyolayı almanızı öneririz. Beşik gerçekten bir masal dünyasından çıkmış gibi görünüyor. Geleneksel tarzı sevenler için kaçırılmayacak bir üründür. Ayrıca ham keresteden üretilmiş olup, tamamen el işçiliğiyle boyanmıştır. Bu destansı beşiğin yatak yüksekliği de ayarlanabilir niteliktedir. Eğer bu rüya gibi beşiği satın alırsanız, küçük prensesiniz minik şatosunda uykuya dalarken, siz de belki ona masal okursunuz.

2 Corsican Cindrella Carriage Beşiği

3.749 Dolar

Corsican Cindrella Carriage BeşiğiDünya masallarından biri olan Külkedisi masalındaki, Külkedisinin balkabağı arabasından esinlenerek üretilmiş bu beşik, görenleri kendine hayran ediyor. Tıpkı masaldaki gibi kocaman tekerlekleri var balkabağı beşiğin. Ayrıca üzeri de, küçük, güzel kuşlar ve yapraklarla donatılmış. Küçük bebeğinizi, prensesler gibi yaşatmak istiyorsanız, buna şimdiden bu harika beşiği alarak başlayabilirsiniz. Hem, en güzel tarafı da, sizin prensesinizin arabasının, gece yarısından sonra asla gerçek bir balkabağına dönüşmeyecek olması, değil mi?

1 Majestic Carriage Beşiği

19.995 Dolar

Majestic Carriage BeşiğiBu lüks, araba görünümlü beşik ise nerdeyse 20 bin dolar. Ancak, gördüğünüz gibi, gözlerinizi üzerinden alamayacağınız kadar şık tasarlanmış. Tıpkı, eski zamanlardaki kraliyet arabalarına benzeyen karyola, saf sedir ağacından üretilmiş.

Beşiğin, ahşap parmaklık detayları, yuvarlak bir yatağı ve arka tarafında da suni deriden yapılmış bir koltuğu var. İsterseniz bebeğinizin altını değiştirmek için de kullanabileceğiniz bu koltuk sayesinde, yaşadığınız alanı da akıllıca kullanmış olacaksınız. Karyola sipariş üzerine üretiliyor, bu yüzden, eğer bu güzel beşiği alacaksanız acele edin derim.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.