Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Donald Trump Karikatürleri: Tüm Gerçekliğiyle ABD’nin Komik Yüzü!

Donald Trump karikatürleri binlerce kere yazıldı çizildi. Ben de sizler için bunlar arasından en iyi hangileri seçtim ve bir liste hazırladı. İşte ABD'nin yeni yüzü Donald Trump ve karikatürleri;
Donald Trump Karikatürleri: Tüm Gerçekliğiyle ABD’nin Komik Yüzü!
Son Güncelleme: 
Yorum

Donald Trump karikatürleri; seçim kampanyası döneminden başlayarak, sonuçların öğrenildiği güne kadar tüm çılgınlığı ve komedisi ile karşımıza geldi. Ama Donald Trump’ın başkanlık seçimini sürpriz bir şekilde kazanmasının ardından, olanlar oldu diyebiliriz. Ayrıca hala Donald Trump kimdir tam olarak bilmiyorsanız hiç haber izlemiyorsunuz demektir. Çünkü her gün gündeme yeni bir “nefret söylemi” ile geliyor ve “acaba bugün kime saldırdı” diye merak ettiriyor. Önce Meksika’ya, ardından Müslümanlara ve tüm göçmenlere cephe alan Trump, doğal olarak karikatüristlerin de 1 numaralı malzemesi oluyor.

Paratic olarak bizler de Donald Trump karikatürleri hakkında bir araştırma yaptık ve en güzellerinden bir liste oluşturduk. İşte karşınızda bu karikatürler:

Donald Trump, anketlerde geride giderken bir anda öne geçti ve sürpriz bir şekilde başkan seçildi. Ama nasıl?
1

Anketler Dusuyor Bir Seyler Yapmalisin Donald Trump Karikaturleri

Gönüllüleri Trump’ı savunurken, Trump Obamacare gibi sistemleri çoktan yok etti bile!
2

Arkadan Is Ceviren Trump Donald Trump Karikaturleri

Donald Trump ile Vladimi Putin arasındaki ilişki de en çok karikatürize edilen konulardan. Trump, Putin’e bağlılık yemini ediyor.
3

Baglilik Sozu Veriyorum Donald Trump Karikaturleri

Tavsiye Ederiz: En Çok Para Kimde Var? Trump vs Putin!

Trump’ın Beyaz Saray’a geçmesiyle birlikte nükleer güce sahip olma planları yaptığı düşünülüyor. Obama’ya ilk sorusunun bu şekilde olduğunu anlatan karikatür.
4

Bana Nuklear Dugmesini Goster Donald Trump Karikaturleri

Hillary Clinton’a saldırmaya devam eden Trump, karikatürlere bu şekilde de yansıyor. “Boşuna direnme Hillary, ben Rusya’yı yeniden mükemmel yapmaya gidiyorum,” diyor.
5

Ben Rusyayi Harika Yapmaya Gidiyorum Donald Trump Karikaturleri

İlginizi Çekebilir: Meksika’nın En Zengini Carlos Slim, Donald Trump ile Fakirleşti!

Trump’ın ırkçı söylemleri, göçmenlere ve Meksikalılara saldırıları ile özgürlükler ülkesi ABD, imajını çoktan kaybetmişe benziyor. Trump, Özgürlük Heykeli’ne “Beni istediğini biliyorum,” diyor.
6

Beni Istedigini Biliyorum Donald Trump Karikaturleri

Trump’ın sürpriz bir şekilde Hillary Clinton’u seçimlerde alt etmesi sonrasında büyük şok yaşandı. Elbette bu durum da karikatürlere fazlasıyla konu oldu.
7

Donald Trump Beklenmedik Zafer Donald Trump Karikaturleri

“Donald Trump’ın Dünyası” isimli karikatür de olay yaratanlar arasında yer aldı. Trump, dünyayı “Ben, teröristler ve tecavüzcüler” olarak sınıflandırıyor.
8

Donald Trump Dunyasi Donald Trump Karikaturleri

Trump ile Putin yakınlaşmasını konu alan bir diğer karikatür. İnternette en çok bu ilişki üzerine karikatürler görebilirsiniz.
9

Donald Trump Ve Vladimir Putin Yakinlasmasi Donald Trump Karikaturleri

Buna da Bakın: Donald Trump’ın Sahip Olduğu Olağanüstü 5 Ev

Donald Trump’ın zaferi sonrasında özgürlükler ülkesi ABD’nin sembolü özgürlük heykeli de karikatürlere fazlasıyla konu oldu. “Günaydın Amerika” diyen Trump’ın yatağındaki Özgürlük Heykeli!
10

Gunaydin Amerika Donald Trump Karikaturleri

Trump’ın efsanevi saçı da karikatüristlerin beslendiği konulardan. Trump’ın Air Force söylemleri sonrasında kendine özel olarak üretimini yaptırdığı “Hair Force One” karşınızda.
11

Hair Force One Donald Trump Karikaturleri

FBI, CIA ve Ulusal Güvenlik Ajansı ile de adı anılan Donald Trump’ın yanında Putin ile Wikileaks çiziliyor ve “ihtiyacım olan her şeye sahibim” mesajı veriliyor.
12

Ihtiyacim Olan Her Seye Sahibim Donald Trump Karikaturleri

Elbette Trump, Hillary Clinton’a da fazlasıyla saldırdı. Karikatürde Hillary Clinton’ın Hitler olduğunu söyleyen Trump çizimini görüyorsunuz.
13

Ilk Basta Hillary Clinton Ile Ugrasmisti Donald Trump Karikaturleri

Göz Atın: Donald Trump’ın Politikaları Ekonomiyi Nasıl Etkileyecek?

Trump’ın öncelikli hedeflerinden olan Müslümanlar da karikatürlerde yer alıyor. Müslümanları büyük bir sorun olarak gördüğünü anlatan çizim.
14

Inanilmaz Bir Nefret Var Donald Trump Karikaturleri

Camileri kapatacağım, Müslümanları göndereceğim diyen Trump’ın Hitler’in yolundan gittiğini anlatan bir karikatür. Bu sözleriyle Hitler, Trump’ı işe kabul ediyor.
15

Ise Alindiniz Donald Trump Karikaturleri

Donald Trump, Özgürlük Heykeli’ni işten kovuyor. Zaten şimdiki söylemleriyle de ABD için böyle bir sembol söz konusu olamaz.
16

Kovuldun Donald Trump Karikaturleri

Faşist olarak anılmayan başlayan Trump, Müslümanların ülkedeki en büyük sorunlardan birisi olduğunu düşünüyor. Müslümanları da ülkeden göndereceğini her fırsatta dile getiriyor.
17

Musluman Kaydi Donald Trump Karikaturleri

Donald Trump’ın seçimleri nasıl kazandığı hala merak ediliyor. Karikatürde ise nefret ve korkuların oya dönüştüğü çizilmiş.
18

Nefret Ve Korku Ile Oy Toplama Donald Trump Karikaturleri

New York Times karikatüristi Trump ile Erdoğanı birbirine benzetiyor. Trump, “Duvar öreceğim ve Meksika ödeyecek” derken; Erdoğan, “Duvar öreceğin, Avrupa ödeyecek” diyor.
19

New York Times Karikaturist Trump Ile Erdogani Cizdi Donald Trump Karikaturleri

Bir Trump hayranının Asya fili üzerine “make America great again” yazarak destek istemesi de karikatürlere en fazla konu olan olaylardan oldu.
20

Plansiz Hamilelik Donald Trump Karikaturleri

Göz Atın: Donald Trump’ın Başkan Seçileceğini Tahmin Eden Kahin Hayvanlar

CIA, Trump’ın kazanmasında Rusya’nın parmağı olduğunu düşünüyor. Trump’ın bu karikatüründe ise “CIA, Rusya’nın kazanmama yardım ettiğini söylüyor. Saçmalık! Herkes FBI’nın işi olduğunu biliyor” yazıyor.
21

Rusya Trump Kazanmasina Yardim Etti Donald Trump Karikaturleri

Donald Trump, silah taşımayı sevdiğini söyleyince de karikatürlere konu oldu. Karikatürde de Trump’ın ağzından “öngörülemeyen birisi olmayı seviyorum” yazıyor.
22

Sagi Solu Belli Olmayan Donald Trump Donald Trump Karikaturleri

Donald Trump’ın son yılların en olaylı ismi olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Geri kafalı, ırkçı, faşist gibi sıfatlarla anılan Trump’a karşı nefretler de büyümeye devam ediyor.
23

Sam Amca Donald Trump Donald Trump Karikaturleri

Meksika’nın meşhur Taco isimli yiyeceğini elinde tutan Trump, “İspanyollar beni seviyor” diyor. Ama İspanyollara köpek muamelesi yaptığı da köpek ile bu şekilde işleniyor.
24

Taco Alan Trump Ispanyollarin Onu Sevdigini Dusunuyor Donald Trump Karikaturleri

Buna da Bakın: Donald Trump’ın Sahip Olduğu En Pahalı Ulaşım Araçları

“Tatlım, evdeyim” diyen Trump, Hillary Clinton’u kapana sıkıştırıyor. Saldırgan tavırları ile dikkat çeken Trump, bu karikatürde Cinnet isimli filmin sahnesi ile çizilmiş.
25

Tatlim Ben Geldim Donald Trump Karikaturleri

Trump’ın kampanya takımını, şeytan ile tasvir eden bir karikatür. Trump’ın politikalarını, kimlerle işbirliği içerisinde yürüttüğü de en çok merak edilen konulardan.
26

Donald Trump Ve Arkasindaki Gucler Donald Trump Karikaturleri

Medyadan hayvanlara kadar, herkese ve her şeye saldırdığını gösteren karikatür. Hepsinin karşısında Trump’ın duvar örerek durduğu tasvir ediliyor.
27

Trump Duvarlari Donald Trump Karikaturleri

Donald Trump, Amerika’yı tamamen duvarlarla örerek kendi “Trump Tower” ülkesini kuruyor.
28

Trump Tower Donald Trump Karikaturleri

Donald Trump’ın Twitter hesabını aktif bir şekilde kullanıp sürekli saldırması da karikatürlerin konuları arasında. Trump’ın önünde “tweet” ve “nuke” butonlarını görüyorsunuz.
29

Tweet Mi Nukleer Mi Donald Trump Karikaturleri Donald Trump Karikaturleri

Özgürlük Heykeli’nin işlendiği bir karikatür daha! “Gel bebeğim, yeni patronuna bir öpücük ver” diyen Trump’ı görüyorsunuz.
30

Yeni Patronuna Bir Opucuk Ver Tatlim Donald Trump Karikaturleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu