Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

İzlandalı Şirket Dünyayı Dolaşırken Ayda 4000 Dolar Kazanacak Kişi Arıyor!

İzlandalı havayolu şirketi WOW Air, yeni pazarlama kampanyasıyla dünyayı dolaşarak para kazanmak isteyenlerin aklını aldı. İşte yazın en iyi işinin detayları...
İzlandalı Şirket Dünyayı Dolaşırken Ayda 4000 Dolar Kazanacak Kişi Arıyor!
Son Güncelleme: 
Yorum

İzlanda merkezli havayolu şirketi WOW Air, kendi deyimiyle şimdiye kadarki en büyük pazarlama kampanyasını başlatıyor. Yolcularına ucuz biletler sunmasıyla tanınan WOW Air, seyahat severler için en güzel yaz işini vadediyor.

Yaklaşık 3 ay boyunca sürecek ve WOW Air varış noktaları arasındaki 38 destinasyonun ziyaret edilmesini sağlayacak iş, harika bir yaz geçirmek, üzerine bir de para kazanmak isteyenler için bulunmaz nimet niteliğinde diyebiliriz.

WOW Air’in yeni pazarlama kampanyası, hem para kazanmak isteyenler hem de dünyayı dolaşmayı hayal edenler arasında yankı uyandırdı.

Çünkü WOW Air, 10 hafta boyunca devam edecek dünyayı dolaşma işi için aylık 4000 dolar ödeme yapacağını söylüyor. Kaldı ki şirket, iş için seçilecek bir kişinin yanına en yakın arkadaşını almasına da olanak verebileceğini söylüyor.

Bunlarla da sınırlı olmayan avantajların yanında, şirketin ulaşımdan gezme masraflarına kalacak yerden yemek masraflarına varana kadar her türlü masrafı üstlenmesi de dikkat çekiyor.

Peki, WOW Air 10 hafta boyunca 38 farklı noktaya seyahat edecek olan iki kişiden tam olarak ne yapmasını istiyor?

WOW Air Dünyayı Dolaşacak Kişiler ArıyorAslında WOW Air, işe alacağı 1 ya da 2 kişinin şirketin destinasyonları arasındaki noktalarını dijital medyaya aktarmasını bekliyor. Yani İzlanda da dahil dünyanın pek çok yerini dolaşacak kişi ya da kişiler, WOW Air için blogger ve vlogger olarak görev yapacak.

Belirlenmiş noktalarda 2 ila 4 gün arasında kalacak olan kişiler, İzlanda’nın başkenti Reykjavík’teki kendilerine tahsis edilmiş güzel dairede kalacaklar.

Yazın en iyi işi olarak tanımlanan bu fırsatı kapmak içinse adayların WOW Air Travel Guide sitesine yaşadıkları yer ile ilgili video yüklemesi gerekecek.

Dünyayı Dolaşırken Ayda 4000 Dolar Kazandıracak Harika İş!Daha açık söylemek gerekirse; ayda 4000 dolar kazanıp üzerine bir de dünyayı bedavaya dolaşmak isteyen kişiler; yaşadıkları yerle ilgili 2 dakikalık seyahat videosu çekerek bu içeriği WOW Air’in sitesine yükleyecekler.

Mayıs’ın 14 ‘üne kadar kabul edilecek videolu başvurular arasından bir ya da iki kişi seçilecek ve dünyayı dolaşma işi 1 Haziran’da başlayacak. Kısacası aralarında Barcelona, Los Angeles, Stockholm, New York, Dallas, Tel Aviv ve Edinburgh gibi noktaların da bulunduğu seyahat işi, kazananlar için unutulmaz bir deneyim olacak.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu