Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Taylor Swift Günde Bir Milyon Dolar mı Kazanıyor?

Taylor Swift günde 1 milyon dolar kazanıyor olabilir mi sorusunun yanıtı verildi. Verilere göre Swift'in günlük kazancı 1 milyon doları bulacak...
Taylor Swift Günde Bir Milyon Dolar mı Kazanıyor?
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Pensilvanya, Reading’de dünyaya gelen Taylor Alison Swift, şüphe yok ki son zamanların en büyük yeteneklerinden biri. 1989 doğumlu olan güzel şarkıcı, henüz 14 yaşındayken müzik dünyasına ilk adımını attı. 2006 yılında kendi adıyla çıkardığı albümle hızlı bir çıkış yakalan Swift, şarkıcılığının yanına oyunculuk ve söz yazarlığı yeteneklerini de ekleyince, medya dünyasındaki ünü de zirve yaptı. Şimdilerde ödül yağmuruyla boğuşan sarışın güzel, herkesi şaşkına çeviren bir soruyla gündemde yer aldı. Taylor Swift günde bir milyon dolar mı kazanıyor?

Taylor Swift’in dünyanın en çok kazanan müzisyenlerinden biri olduğunu hepimiz biliyoruz. Hatta şu anda yaklaşık 240 milyon dolarlık bir servete sahip olan ünlü ismin, önümüzdeki senenin en çok kazanan müzisyeni olarak gösterildiğini de. Tabi ki bu durumun netlik kazanabilmesi için sene sonunu beklememiz gerekiyor. Son günlerde, Beverly Hills’ten aldığı 25 milyon dolarlık harika malikaneyle gündeme gelen sanatçı, yoğun temposuna rağmen halinden oldukça hoşnut gözüküyor. Peki, çoğumuzun bir ömür çalışsa da elde edemeyeceği miktarı, Swift’in bir günde kazandığı iddiası nereden kaynaklanıyor? Gelin bu sorunun cevabını birlikte öğrenelim.

İşte karşınızda son döneme damgasını vuran sarışın güzel Taylor Swift!

Taylor Swift 2016’nın En Çok Kazanan Ünlüsü Olabilecek mi?

Taylor Swift 2016’nın En Çok Kazanan Ünlüsü Olabilecek mi?The Express’in yapmış olduğu açıklamaya göre Taylor Swift, bu sene 318 milyon dolar kazanmış ve bu paranın 2015’in sona kadar 365 milyon dolar olması bekleniyormuş. Eğer bu tahminler doğruysa, Taylor Swift günde bir milyon dolar, yani saatte 42.000 dolar kazanan bir müzisyen olarak 2016’nın en çok kazananları listesinde 1 numaraya yerleşecektir.

Peki, Taylor Swift bu kadar parayı nereden kazanıyor diye soracak olursanız, size şu birkaç şeyi söyleyebilirim. Öncelikle “1989” isimli albümün şimdiye kadar 5 milyondan fazla satış yaptığını göz önünde bulundurun. Ayriyeten, albümünü tanıtmak için çıktığı konser turundan da 713 milyon dolar kazandığı belirtiliyor. Bu rakamların içerisine, sanatçının yapmış olduğu ek reklamlar dahil değil. Buna ek olarak, Swift Diet Coke ve Target ile de büyük reklam anlaşmalarına imza atmış ve bunlardan da epey kazanç sağlamıştır. Ancak tüm bu verilere rağmen, Forbes’e göre Taylor Swift günde bir milyon dolar kazanacak kadar zengin değil. Çünkü Forbes’in hazırlamış olduğu 2015’in en çok kazanan ünlüleri listesinde, Taylor Swift 80 milyon dolarlık kazancıyla 8. sırada gösterilmiş.

Taylor Swift 2016’nın En Çok Kazanan Ünlüsü Olabilecek mi?Rakamların 1 Ocak 2014 ila 1 Ocak 2015 arasındaki zaman dilimine göre hazırlandığını daha önce duymuşsunuzdur. Sonuçta, Forbes Swift’in bu seneyi 100 ila 200 milyon dolar arasında bir kazançla kapatacağını düşünse de yukarıdaki tahminler doğru çıkarsa durum hiç de bu şekilde olmayacak. Taylor Swift de 2015’i 365 milyon dolardan fazla bir kazançla kapatacak. Neticede, bu senenin bitmesine 2 ay kadar bir zaman kaldığını düşünecek olursak, tahminlerin doğru çıkıp çıkmadığını çok yakında öğreneceğimizi söyleyebilirim.

Hayali bile gerçekten zor! Düşünebiliyor musunuz, günde 1 milyon dolar kazanmak… Eğer tahminler doğruysa güzel şarkıcıyı en zenginler listesinde görmemiz bile mümkün. Peki siz ne düşünüyorsunuz, Taylor Swift sizce de dünyanın en çok kazanan müzisyeni olmayı hak ediyor mu?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.