Yatırım yapmaya başla!

Kurbanlarının Etini Barbekü Yapıp Satan Seri Katil Öldü!

1990’lı yıllarda pek çok cinayet işleyen seri katilin ölüm haberi doğrulandı. İşte Joseph Roy Metheny ve ölümü hakkındaki detaylar;
Kurbanlarının Etini Barbekü Yapıp Satan Seri Katil Öldü!

Joseph Roy Metheny ismini daha önce duymamış olabilirsiniz. Zira o bir Charles Manson ya da bir Ted Bundy kadar meşhur değil. Ancak ünlü seri katilleri aratmayacak kadar çok cinayet işleyip, kan donduracak şeyler yapmış diyebiliriz. “Neden öldürdün” sorusuna “çünkü eğlendim” diyerek cevap veren Metheny, öldürdüğü insanları soğukkanlılıkla parçalamış.

Kurbanlarının etini, Baltimore’da yol kenarındaki barbekü standında pişirip sattığını söyleyen Metheny, insan etiyle domuz etinin birbirine çok benzediğini düşünüyormuş.

Kurbanlarının etini, Baltimore’da yol kenarındaki barbekü standında pişirip satmış.

Yakalandıktan sonra 7 tane cinayetini itiraf ederek 39 ve 23 yaşındaki iki kurbanının etini domuz etiyle karıştırdığını ve bunu “spesiyal eti” olarak sattığını söylemiş.

Müşterilerin yedikleri eti çok beğendiklerini söyleyen Metheny, bu hizmeti vermekten gerçekten keyif alıyormuş!

Metheny, bu hizmeti vermekten çok keyif alıyormuş!

Sonunda yakalandığındaysa, yaptığı her şeyi bir bir itiraf ederek, ölmek için yalvarmış. Çünkü onu bir tek Tanrı’nın cezalandırabileceğine inanıyormuş. Kısacası; 1998’de ömür boyu hapse mahkum edilen seri katil, idam cezası için yalvarsa da bu isteği kabul edilmedi.

Ve geçtiğimiz Pazar günü Cumberland’deki cezaevinin hücresinde ölü bulunan 62 yaşındaki suçlunun ölümü, yetkililer tarafından da onaylandı. Ölümüne neyin neden olduğu konusunda ise henüz net bir bilgi yok.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum