Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ruh İkizi Nasıl Bulunur?

Ruh İkizi Nasıl Bulunur?
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

“Sonunda ruh ikizimi buldum, hayat onunla anlamlandı, eksik olan yanım tamamlandı, meğer ne kadar zamandır onu bekliyormuşum…” Evet, büyük ihtimalle siz de daha önce benzer sözler duydunuz ve bu sözlere karşı farklı düşüncelerle yaklaştınız. Bazılarınınkine kendilerine yalan söyledikleri için acıyarak, bazılarınınkine ise ruh ikizlerini gerçekten bulduklarını düşündüğünüz için imrenerek baktınız. Ama her seferinde, aynı umutsuzluğa kapıldınız. Çünkü insanların dilinde olan o ruh ikizini, siz bir türlü bulamadınız. Ya da buldum zannettiniz ama sonuç hep aynı hayal kırıklığı oldu. Neden mi?

Çünkü “bu sefer tamam, o benim diğer yarım, konuşmadan bile anlaşabiliyoruz, onu yıllardır tanıyor gibi hissedişim bir tesadüf olamaz, benimle aynı şeyleri düşünüp aynı şeyleri hissediyor…” İşte tam da böyle cümleler kurdunuz! Belki o kişiyle yıllarca birlikte oldunuz, hatta belki evlenip yuva kurdunuz; ama nihayetinde ruh ikiziniz olduğunu sandığınız kişi sizi yanılttı. Sonuçta; ruh ikizinizi asla bulamayacağınıza inandınız ve hayatınızı diğer yarınız olmadan devam ettirmeye karar verdiniz.

Evet, yukarıda bahsettiğim durumlar size de tanıdık gelmiş olabilir. Ruh ikizinizi bulma konusunda diyorum, siz de çoktan havluyu atmış kişilerden olabilirsiniz. Ruh eşi, ruh ikizi, diğer yarı, doğru insan ya da başka bir şey! Artık onu tanımlamak için hangi sözcüğü ya da söz öbeğini kullanmayı tercih ediyorsanız! Sahiden, siz de ruh eşi arayışından çoktan vazgeçmiş kişilerden biri misiniz? Çünkü eğer öyleyseniz ruh ikizinizi bulma yolunda doğru adımlarla ilerliyorsunuz demektir. Daha doğrusu, farkında olmadan ruh ikizinizi aramaya devam ediyor, hayatınızın eksik parçasını bulmak için yapabileceğiniz en doğru şeylerden birini yapıyorsunuz demektir. Biraz daha mı ayrıntı vereyim? Tamam, hemen şimdi size ruh ikizinizi bulmak için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğim ve göreceğiniz ilk maddede “doğru yoldasınız” derken ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

İşte ruh ikizinizi bulmak için yapmanız gereken şeyler:

O’nu Aramaktan Vazgeçin!

O’nu Aramaktan Vazgeçin!Az önce de söylediğim gibi, ruh ikizinizi bulmak için öncelikle onu aramaktan vazgeçmeniz gerekiyor. Bu tıpkı kaybedilen bir şeyden artık bulunamayacağına dair umut kesildiğinde, onun mucizevi bir şekilde ortaya çıkmasına benzemektedir. Yani ruh ikiziniz tam da ondan umudunu kestiğiniz ya da hiç beklemediğiniz bir anda ortaya çıkacaktır. İşte bu nedenle; onu aramaktan vazgeçmiş olmanızın, ruh ikizinizi bulma yolunda doğru bir adım adım attığınız anlamına geldiğini bilmelisiniz.

Kendinize Odaklanın!

Kendinize Odaklanın!Evet, ruh ikizinizi bulmanın yollarından bir diğeri de kendinize odaklanmaktır. Yani enerjinizi onu bulmak için değil de kendinizi bulmak için harcamalısınız. Kendi isteklerinizi, yaşamak istediğiniz hayatı, şu an nerede olduğunuzu, mutsuzluğunuza neden olan engellerinizi ve benzeri şeyleri düşünerek kendinize sönmelisiniz. Böylelikle; çok daha mutlu, öz güvenli ve özgür biri olacaksınız. Ve bu imrenilesi halinizle ruh ikizinizi farkında bile olmadan kendi çemberinize doğru çekeceksiniz.

Sizi Tamamlamasını Değil, Saygı Duymasını Bekleyin!

Sizi Tamamlamasını Değil Saygı Duymasını Bekleyin!Hani bir önceki maddede bağımız, mutlu ve özgüvenli biri olmak için uğraşın demiştim ya, işte şimdi de diğer aşamaya geçmelisiniz. Yani bir şeyleri aştığınız için karşınıza çıkan kişinin (muhtemel ruh ikizinizin), sizi tamamlamasına ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü kendinize odaklandığınızda, tamamlanmaya ihtiyacınız olmadığının farkına varmıştınız. Bu saatten sonra ruh ikizinizin sizin tamamlayıcınız olmasını istemeyeceksiniz. Artık o kişinin sizi siz olduğunuz için seven, her şeyinizle sizi takdir edip benimseyen kişi olması gerektiğini bileceksiniz.

Sosyalleşin!

Sosyalleşin!Kesinlikle sosyalleşmelisiniz. Çünkü parmakla gösterecek kadar az kişiyle arkadaşlık ederek, ruh ikizinizi bulma ihtimalinizi gözle görülür derecede düşürürsünüz. Evden işe, işten eve giderek, sadece sanal dünyada yabancı kişilerle tanışarak, kısacası kabuğunuzu kırmayarak ruh ikizinizi bulmanız çok ama çok zor. Bunun yerine yapmanız gereken, dışarı çıkıp insan içine karışmak! Seminerlere, partilere, davetlere, organizasyonlara gitmeli; kısacası hayata karışmalısınız. Hem kim bilir, belki o da sizi bulmak için uğraşıyor, bir yerlerde sizinle tanışma fırsatı yakalamayı bekliyordur.

Sezgilerinize Güvenip Cüretkar Olun!

Sezgilerinize Güvenip Cüretkar Olun!Evet, nihayet ruh ikiziniz olabileceğini düşündüğünüz biriyle karşılaştınız. Peki, ama o kişi ya düşündüğünüz kişi değilse? Hem ruh eşinizi bulduğunuzda, kendinizi çok farklı hissetmeniz gerekmiyor muydu? Ne bileyim, onun sizin diğer yarınız olduğu ilahi bir güç tarafından falan kulağınıza fısıldanmayacak mıydı?

Böyle mucizevi bir şeyler olmayacak mıydı? Hadi ama! Karşınıza çıkan muhtemel ruh ikizinizi kaybetmek istemiyorsanız ona bir şans vermeyi bilmelisiniz. “Acaba doğru kişi mi, ya yine hayal kırıklığı yaşarsam…” gibi endişelerinizi bir kenara bırakmayı öğrenmeli, sezgilerinize güvenip cüretkar olabilmelisiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.