Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Narcos 3. Sezon Sürprizleri Neler? Nusret Dizide Yer Alıyor mu?

Narcos, üçüncü sezonu ile nihayet malum ortamlardaki yerini aldı. Dizi bu sezon birçok sürpriz hadise ve karakter vadederken, Nusret'in dizide yer alıp almadığı merak konusu oldu. İşte detaylar...
Narcos 3. Sezon Sürprizleri Neler? Nusret Dizide Yer Alıyor mu?
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar‘ın hayatını anlatan ve ilk iki sezonu ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Narcos, uzun bir bekleyişin ardından nihayet üçüncü sezonu ile izleyenlerinin karşısına çıktı. Netflix‘in orijinal yapımlarından olan Narcos, bir kez daha hayranlarını Kolombiya’nın kaos ile örülü dünyasına götürüyor ve seyircilere harikulade dakikalar vadediyor.

Dizinin bu sezon ülkemizde ilgi çeken bir diğer yanı da “Salt Bea” sloganı ile bir fenomene dönüşen Nusret‘in dizi de yer alıp almayacağı konusuydu. Gelin, hep birlikte Narcos‘un izleyenlerine üçüncü sezonda bahşettiği sürprizlere birlikte göz atalım.

Cali Karteli

Cali KarteliMalum, Pablo Escobar ikinci sezonun sonunda diziye veda etmiş ve oklar ondan bile daha büyük bir gücü yönettiği söylenen Cali Karteli‘ne çevrilmişti. Hemen söyleyelim, Cali Karteli El-Patron lakaplı Juan Pablo Escobar’ı aratmayacak büyük bir kudretin sahibi. Tüm sezon boyunca, onların bir şirket edasıyla yönettiği kartele, tek kelimeyle hayranlık besleyeceksiniz.

Chepe

ChepePêpê Rapazote tarafından canlandırılan karakter, Murat Cemcir’e olan fiziksel benzerliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Cali Karteli’nin Amerika ayağındaki işleri yöneten dört liderden biri olan Chepe; sert, vahşi ve zaman zaman da eğlenceli tavırlar sergileyen bir karakter. Aynı zamanda onun fevri çıkışları akıllara yer yer Juan Pablo Escobar’ı da getirmiyor değil. İddia ediyorum; onu izlerken adrenalin seviyenizin anbean yükseldiğini hissedecek ve “Vay bee” nidaları atmaktan kendinizi alamayacaksınız!

Jorge Salcedo

Jorge SalcedoCali Karteli’nin güvenlik şefi olarak üçüncü sezonda arz-ı endam eden Jorge Salcedo, kıvrak zekası ile dikkatleri üzerine çeken bir karakter. Özellikle olayların akışına birebir yaptığı katkıyla fark yaratan Jorge, deyim yerindeyse bir satranç oyuncusu gibi hareket ediyro diyebiliriz. Karşısındakinin bir sonraki hamlesini hesap eden ve her adımını dikkatli atan Jorge, diziye kattığı renkle üçüncü sezonun en dikkate değer detayların başında yer alıyor.

Steve Murphy Ne Yazık ki Bu Sezon Yer Almıyor!

Steve Murphy Ne Yazık Ki Bu Sezon Yer Almıyor!İlk iki sezonun yıldızlarından olan narkotik ajanı Steve Murphy, üçüncü sezonda yer almayan isimlerden en önemlisi. Karaktere hayat veren, Boyd Holbrook’un film çalışmalarının hız kazanması ve deyim yerindeyse nefes almaya vakti olmaması, onun diziden affını istemesiyle sonuçlandı. Bu da Ajan Pena‘nın yalnız kalmasına ve gözlerin Steve Murphy’i aramasına neden oldu.

Escobar Olmadan Dahi Ayakları Yere Sağlam Basan Bir Hikaye

Escobar Olmadan Dahi Ayakları Yere Sağlam Basan Bir Hikaye“Ya bunun neresi sürpriz” demeyin. Ben dahil birçokları, Escobar’ın ikinci sezondaki vedasından sonra dizinin kan kaybedeceği kanısındaydı. Evet, belki Escobar kadar sevilmesi mümkün bir karakter üçüncü sezonda yok. Ancak hikaye o denli muazzam ve akıcı ilerliyor ki, bir karaktere gönül bağı beslemenize ihtiyaç bile kalmıyor. Hele hele Kolombiya’nın kaos etrafına örülü karanlık atmosferinin başrol hüviyetinde kullanılması, üçüncü sezonu başlı başına seyre değer bir konuma yükseltiyor.

Ve… Nusret!

Ve… Nusret!Aylar öncesinde Nusret‘in Narcos setinde çekilmiş fotoğrafları basına servis edilmişti. Bu da sosyal medya fenomeninin, Narcos’ta yer alıp almayacağı sorusunu beraberinde getirmişti. Hele hele Netflix Türkiye‘nin, üçüncü sezon tanıtımını Nusret ile birlikte yapması, ünlü ismin dizi de yer aldığı iddiasını güçlendirmişti. Bakınız:

Ne var ki Nusret, Narcos’un üçüncü sezonunda yer almıyor. Esasen bu noktada akıllara tekrar şu soru geliyor, “Acaba tüm bunlar Nusret’in PR çalışması mı?”

Ne oldu, ne bitti bilinmez ama “Nusret Narcos’ta mı oynayacak?” sorusunun aylarca dost meclislerine konu olması, uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir hadise olarak hatırlanmaya devam edecektir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın