Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Müşterilerinizi Etkileyebileceğiniz 10 Lüks Kartvizit

Kartvizitler özellikle kurumsal hayatta oldukça önemlidir. Birazdan görecekleriniz ise müşterilerinizi fazlasıyla etkileyecek en lüks kartvizit tasarımları:
Müşterilerinizi Etkileyebileceğiniz 10 Lüks Kartvizit
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Normal ve sıkıcı bir ürün bile biraz özelleştirilerek bizlerde farklı duygulara yola açabiliyor. Sıradan bir şeyi, olağanüstü bir görsele çevirmek günümüz teknolojisi için oldukça olağan. Peki, insanlar neden farklı olmak ya da farkındalık yaratmak ister? Cevabı oldukça basit, akılda kalıcı olmak ve dikkat çekmek için. Sanırım akılda kalıcı olmayı ise en çok ürün imal eden firmalar ister.

Çeşitli kuruluşlar akılda kalıcı olmak ve geniş bir kitlenin dikkatini çekmek için farklı yollara başvurmuşlardır. İlginç görsellikteki reklamlar, firmaların ismini özetleyen çarpıcı logolar gibi. Lüks ve pahalı ürünler ise insanları etkileyebilmenin en maliyetli ve basit yolu olarak karşımıza çıkıyor. Kartvizitler ise işinizi, kişiliğinizi ve bireyselliğinizi göstermenin en harika yoludur.

Sizler için hazırladığımız listedeki kartvizitlerin yapımı cep yakıyor! Fakat siz böyle bir kartvizite sahip olduğunuzda, bir karta bile bu kadar para harcadığınız düşüncesi, kartviziti verdiğiniz kişide nasıl duygular uyandırır yorum sizin. En değerli madenlerden oluşturulan bu lüks kartvizitlere birlikte göz atalım. Listemizdeki kartvizit fiyatlarının 100 adet üzerinden hesaplandığını göz önünde bulundurunuz.

İşte karşınızda müşterilerinizi etkileyebileceğiniz 10 lüks kartvizit:

10 Dingbat Basım Evi Lüks Kartvizit

50 Dolar

Dingbat Basım Evi Lüks KartvizitRocky Dağları’nın kalbinde yer alan Dingbat Basım Evi, her bütçeye uygun kartvizitleriyle bilinir. Basım evi kalabalıktan uzak imalathanesi ve her zaman kendine özgü olan tarzıyla ünlenmiştir.

9 Dolce Basım Evi Lüks Kartvizit

84 Dolar

Dolce Basım Evi Lüks KartvizitDolce Basım, Long Adası’nda bulunan bir butik matbaa ve tasarım stüdyosudur. Mektup basımı ve özel parçalar üzerinde uzmanlaşan Dolce Basım, yaratıcı ve lüks kartvizitleri ile de ünlenmiştir. Dolce Basım, bu kartların bazıları üzerindeki ayrıntılı çalışmalara ekstra para ister.

8 Studio on Fire

100 Dolar

Studio on FireFire on Stüdyo, 10 yıl önce bodrum katında işe başladı. Minneapolis şehrinde bulunan bu matbaa, ayrıntılı işçilik gerektiren işleri ile dikkat çeker. Fire Stüdyo eski basım makineleri kullanmaktadır. Fakat yaptığı işler oldukça modern ve lükstür.

7 Taste of Ink

100 Dolar

Taste of InkTaste of Ink, tam renkli ipek kartvizitleriyle kalitenin adresidir. Kartvizite bulunan profesyonel sanat eseri şeklindeki görselleri ile de sofistike ve zarif bir hava katar. Ayrıca kendi çizgisini de yansıtan ürünlerinde, müşterilerine özelleştirilebilir seçenekleri sunmayı ihmal etmez.

6 Moo Lüks Kartvizitler

100 Dolar

Moo Lüks KartvizitlerMoo lüks kartvizitlerin tasarımcısı Paul Thorogood, bu kartların isteklilere en etkili biçimde ulaşmasını sağlar. Moo’un misyonu güzel kartvizitler için sadece en iyi ürünleri kullanmasından oluşur.

Moo Quadplex teknolojisi ile Mohawk süper kağıt kullanarak, her zamankinden daha fazla seçenek ile müşterilerine harikalar sunuyor.

5 Elegant Basım Lüks Kartvizitler

200 Dolar

Elegant Basım Lüks KartvizitlerElegant Basım, kartvizit konusunda uzmanlaşmış Avrupa tabanlı bir baskı şirketidir. 2009 yılında kurulan şirket, Avrupa’da baskı işiyle ünlenmeye başladı. Litvanya’da yer alan Elegant Basım, lüks son moda kartvizitler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirketin çalışmaları genellikle çok yaratıcı ve diğer basım şirketlerinin kartvizitlerine göre daha sofistikedir.

4 We The Printers

200 Dolar

We The PrintersWe The Printers, ürettiği lüks kartvizitlerde oldukça fazla bir seçenek yelpazesine sahiptir. Hemen hemen kartvizitte kullanılacak bütün imal maddeleri müşterilerine seçenek olarak sunar. Ayrıca şirket eşsiz olan bireysel kartvizitler de yapıyor.

3 Karbon Fiber Kartvizitler

5.000 Dolar

Karbon Fiber KartvizitlerKarbon fiber tasarımlar, oldukça kabarık fiyat etiketleriyle karşımıza çıkıyor. Şirket kişiye özel hazırlanan kartvizitlerin yanında, kartvizitlerin bir üst seçeneği olan kimlik kartına benzer lüks kartlarda üretiyor. Ancak tek bir kartın size 5 dolara mal olacağı ve 100 kart olan bir paketin 5.000 dolara alabileceğinizi unutmayın.

2 Mitsubishi Gold

22.500 Dolar

Mitsubishi GoldAltın insanlık tarihi boyunca en değerli metal olarak ünlenmiştir. Bu yüzden bir altın kartvizitin de kabarık fiyatına şaşırmamak gerek. Mitsubishi basım’ın her çeşit baskıları mevcuttur. Ancak sadece kişiye özel yaptığı altın kartlara parantez açmak gerekiyor. Kartvizitin adeti 225 dolardır. Tabi bu fiyatın altın fiyatlarına bağlı olduğunu unutmayalım.

1 Black Astrum

153.400 Dolar

Black AstrumAstrum hedef kitlesi dünyanın sayılı zenginleri olan elmas kaplı bir kart tasarladı. Başlangıçta bu çalışma oldukça varlıklı bir Orta Doğu ailesi içindi, talep üzerine şirket bu ürünü istek üzerine yapmaya devam etti.

Bu kart, İsviçre’de bulunan bir metal çeşidinden yapılır. Çizilmeye karşı dayanıklı bir kimyasal ile özel olarak kaplanmıştır. Ayrıca kart yaklaşık bir dizi, her biri 30 karat olan elmasla çevrelenmiştir.

İşimize yarar diye aldığımız, lazım olduğunda ise bulamadığımız bir tanıtım ürünü olarak biliriz kartvizitleri. Fakat bu listedeki her hangi bir kartı aldığınızda kaybetmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Hatta bazılarını mücevher kutusunda bile saklayabilirsiniz. Kartvizitlerin gerekliliği kosundaki fikrinizi merak ediyorum?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.