Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kylie Jenner Nasıl Milyoner Bir İş Kadını Oldu?

Kardashian ailesinin en küçük bireyini nasıl tanımlarsınız? Eğer onun için başarılı bir iş kadını demiyorsanız, Kylie Jenner’ı yeteri kadar tanımıyorsunuz demektir.
Kylie Jenner Nasıl Milyoner Bir İş Kadını Oldu?
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Skandalları ve Keeping Up with the Kardashians isimli televizyon programlarıyla tanınan ailenin her geçen gün biraz daha zenginleştiğini biliyoruz. Ve ailenin en ünlü üyesinin Kim Kardashian olduğunu! Karıştığı skandalları akıllıca kullanan Kim, son bir yılın en çok kazanan ünlüleri listesinde yer almasıyla da durumu açıkça kanıtladı.

Sonuçta o; Instagram’da paylaştığı gönderi başına en az 500.000 dolar elde ediyor. Yani sahip olduğu şöhretini gayet yerinde kullandığı aşikar. Peki, üvey ablasından sonra en çok tanınan Kardashian üyesi Kylie Jenner, bu servetin neresinde? Veya o da ablası kadar çok para kazanıyor mu dersiniz?

Kylie Jenner

Tam da bu noktada, sizi çoğunuzun tanımadığı bir Kylie Jenner’la tanıştıracağımı söyleyebilirim. Çünkü tekne kazıntısı yakıştırmasını yapabileceğimiz küçük kardeş, boynuz kulağı geçti deyiminin canlı bir örneği olacak gibi görünüyor. İşte bana katılmanızı sağlayacak Kylie Jenner gerçekleri:

20 yaşında olmasına rağmen sayısız akranından daha zengin olan Kylie, pek çok başarılı iş insanından bile daha fazla para kazanıyor.

20 yaşında olmasına rağmen milyon dolarlar kazanıyor.

Çünkü o Keeping Up with the Kardashians ile adını duyurduktan sonra hakkında çıkan “dudakları estetik mi yoksa makyaj mı” gibi haberleri lehine kullanmayı bildi.

Zira tam da bu sırada annesi Kris ile birlikte Kylie Cosmetics isimli şirketini kurdu. Ve Kylie’nin ürünleri neredeyse çıkar çıkmaz en çok tercih edilenler arasına girdi.

Kylie Cosmetics isimli şirketi kurdu.

Yakaladığı başarının ardından ürün yelpazesini genişleten Kylie Jenner, kısa süre sonra kozmetik kraliçesi olarak anılmaya başladı.

Güzel kadının şirketinin yalnızca 1.5 yıl içerisinde 420 milyon dolar kazandığı belirtildi.

1.5 yıl içerisinde 420 milyon dolar kazandı

Ayrıca Kylie Jenner, diğer kız kardeşlerini geçerek Kim’den sonra en çok kazanan aile üyesi oldu. Forbes’un 2017 yılının en zengin 100 ünlü listesinde 59. sırada yer alan Jenner, en zengin genç ünlü olmayı da başardı. Uzmanlara göre, Kylie Cosmetics, 5 yıl sonra 1 milyar doların üzerinde bir değere ulaşacak.

Tüm bunlara ek olarak, Kylie Jenner Instagram’da en çok takip edilen isimler arasında yer almasıyla da dikkat çekiyor. Ve görünen o ki küçük kardeş, kendi ayakları üzerinde durmaya epey kararlı olduğu için iş dünyasında daha çok başarılara imza atacak.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.