Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erkekler için En Pahalı Yaşlanma Karşıtı 10 Tedavi

Her ne kadar öyle görünmese de erkekler de yaşlanmayı kafaya takarlar. İşte zengin beyfendiler için dünyanın en pahalı yaşlanma karşıtı tedavileri:
Erkekler için En Pahalı Yaşlanma Karşıtı 10 Tedavi
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Günümüzde en az kadınlar kadar erkeklerde görünümlerine önem veriyor. Araştırmaların söylediğine göre birçok erkek var olanı değiştirmek ya da korumak için bazı tedavi yöntemlerine başvuruyor. Aslında bu, son günlerde daha popüler olmuş bir konu. Önceden kişisel bakım, sadece günlük duş alma ve dişlerin fırçalanmasıydı. Daha önceleri, güneş kremi bile gereksiz ve kadına özgü bir ürün olarak düşünülürdü. Bakımlı kadınlardaki özelliğin farkına varan erkekler, son yıllarda onların başvurduğu yöntemleri uygulamaya çalışıyor.

MD ve Cilt Lazer ve Cerrahi Uzmanı David Goldberg’e göre erkeklerin korkusu, meslektaşları gibi görünmemelerinden dolayı gittikçe artıyor. Genç adamların arasındaki rekabet bugün, her zamankinden daha fazla. Bu etkenlerin hepsi erkeklerin daha iyi hissedebilmesi için ihtiyaç duyduğu yaşlılık karşıtı ürünleri açıklıyor. Yüzlerce yaşlılık karşıtı tedavi vardır. Fakat bizler listemizde özellikle “erkekler için en pahalı yaşlanma karşıtı tedavi ve ürünlerini” araştırmaya çalıştık. Dilerseniz bu ürünlere hep birlikte göz atalım.

İşte sizlere erkekler için en pahalı yaşlanma karşıtı 10 tedavi:

10 Jack Black’s Anti-Aging Triple Play

100 Dolar

Jack Black’s Anti-Aging Triple PlayBu ürün sadece aktör Jack Black tarafından desteklenen bir cilt bakım markası değildir. Bu zincir yaklaşık 2000 yılından bu yana vardır ve erkek cilt bakım ürünleri boşluğuna cevap olarak geliştirilmiştir. Doğal cilt bakım markası, çeşitli bitki özlerinden yapılmıştır ve koku içermeyen, acı vermeyen özelliklere sahiptir. Ayrıca ürünler klinikte özel olarak test edilmiştir

Triple Play, erkek cildine özel tasarlanmıştır. Serbest radikallerle, ince çizgileri en az seviyeye indirir ve cildin korunmasına yardımcı olur. Protein Booster Cilt Serumu, Protein Booster Göz Çevresi Serumu ve DIY Power Peel Multi-Acid cilt yenileme bantları olmak üzere üç ürüne sahiptir. Bu üç ürünü beraber alan kişi yaklaşık 40 dolar indirimden yararlanabilir.

9 RSVP Anti-Aging Paketi

130 Dolar

RSVP Anti-Aging PaketiBu set, eleştirmenlerden olumlu not almayı başardı. Özellikle kimyasal ürün istemeyen erkekler için geliştirilmiştir. Çantanın içinde Bambu Yüz Scrub, Anti-Age serum, yüz gençleştirici, kırışıklık karşıtı krem, yaşlanma karşıtı göz serumu ve Anti-Aging nemlendirici yoğun peeling bulunur.

Şirket, piyasadaki en doğal cilt bakım markalarından biridir. Erkekler için tasarlanan marka, mükemmel sonuçlar ortaya koyduğunu iddia ediyor. Ürünler tamamen organiktir. Boya, koku, alkol, paraben ve sülfat gibi katkı maddeleri içermez.

8 Nerium AD Trio

200 Dolar

Nerium AD TrioNerium yaşlılık karşıtı ürünleri ince çizgileri gidermeyi ve düzensiz cilt dokusunu düzeltmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca cilt gözeneklerini açarak, lekeleri azaltmak için özel bir formül içeriyor. Yaşlanma kremlerinin içeriğinde, yenileyici Nerium Oleander bitkisi bulunmaktadır. Nerium, Nerium AD Gündüz Kremi ve Nerium AD Gece Kremi gibi iki farklı ürün şeklinde tasarlanmıştır.

7 IPL Laser Treatment for Spot Removal

250 Dolar

IPL Laser Treatment for Spot RemovalIntense Pulse Light (IPL) tedavisi, genellikle karaciğer lekelerinin yoğunluğuna bağlı olarak uygulanır. Yoğunluk miktarına göre birden fazla seans gerekebilir. Seans başı 250 dolardır. Şüphesiz kırışık eller, yaşınızı ele verir. Bu durumdan hoşnut olmayan birçok erkek bu markanın seanslarına başvuruyor.

Tedaviler; yüz, boyun ve göğüs gibi vücudun herhangi bir alanına yapılabilir. Bazı erkekler, lazer uygulamasından önce uyuşturucu krem kullanmayı tercih eder. Lazerde her darbeden hemen sonra uygulanan bir soğutma plakası vardır, böylece ağrı en az seviyeye indirilir. Tedaviden sonra, kahverengi ve kırmızı lekeler geçici olarak kararmış olabilir, ama bir hafta içinde yaralar iyileşecektir ve geriye geç görünümlü bir cilt kalacaktır.

6 Ultherapy Yüz ve Boyun Germe

3.000 Dolar

Ultherapy Yüz ve Boyun GermeUltherapy, vücudun doğal iyileşme sürecini ve ultrason teknolojisini kullanarak “non-invaziv” adını verdikleri bir tedavi geliştirmiştir. Uzman, derinin farklı tabakalarını görüntülemek için ultrasonografi kullanır. Tedavi temelde derinin dermal katmanlarındaki kollajen üretimini uyarır ve tedavi başlar. Farkı görmek, 3-6 ay sürer. Cildiniz, tedavi anında bir süreliğine kızarıp şişebilir. Bu anormal reaksiyona 1 saat kadar katlanmanız gerekecektir.

5 Sıvı Yüz Germe Tedavileri

3.500 Dolar

Sıvı Yüz Germe TedavileriSıvı Yüz Germe, genç görünmek için en hızlı yoldur. Kırışıklıkları ve çizgileri doldurur. Burun ve ağız kenarlarında derinleşmiş kırışıkları doldurmak için kullanılan, Restylane, Juvederm, Radiesse ve Sculptra gibi çok sayıda popüler dermal dolgu vardır.

Juvederm Voluma ise piyasaya sürülen en yeni dolgu ürünüdür. Sarkan yanaklara hacim kazandırarak, taze görünümlü yüze sahip olmanıza yardımcı olur. Sıvı Yüz Germe’nin etkisi, 12 ay veya daha fazla sürebilir. Maliyeti, sorunlara bağlı olarak kişiden kişiye değişir.

4 Göz Kapağı Ameliyatı

4.500 Dolar

Göz Kapağı AmeliyatıYaşlı görünmeye neden olan, ilk ve düzeltmesi en kolay yer gözlerdir. Eğer insanlar sizin yorgun ya da kızgın göründüğünüzü söylüyorsa, bu tedaviyi düşünebilirsiniz. Bazı erkekler sadece düşük göz kapağını kaldırtabilir, bu durum yeterli yağ olup olmadığına bağlıdır.

Genel cerrahi ve ayaktan işlem, üç saat kadar sürer. Tedavi esnasında göz kenarında şişme olacaktır. Bu şişme, bir-iki hafta içinde azalacaktır ve bir kaç ay içinde izler de tamamen kaybolacaktır. Bir yıl sonra hasta tamamen yeni görümüne kavuşmuş olur.

3 Testosteron Takviye Tedavisi

4.740 Dolar

Testosteron Takviye TedavisiErkekteki testosteron düzeyi normalden daha düşük olduğu zaman, testosteron takviyesinin erkeğe canlılık kazandırmak için yararlı olduğu söylenir.

Aylık enjeksiyonlar düzenli verildiğinde; enerji artışı, cinsel istek ve kas kütlelerinde önemli gelişmeler olur. Bazı hekimlere göre tedaviden sonra görsel-uzamsal, bilişsel, işlevsel ve sözel bellek gelişirken, depresyon ve vücut yağ oranı da azalabiliyor.

2 Kimyasal Peeling

6.500 Dolar

Kimyasal PeelingKimyasal Peeling, cilt dokusundaki lekeler, kapanan gözenekler ve kırışıklıklar gibi çeşitli sorunları çözebilir.
Yoğun Kimyasal Peeling’de, derinin katmanları pul pul olur. Eski deri soyulduktan sonra, genç cilt ortaya çıkar. Ancak cildin çok iyi korunması gerekir. Aksi takdirde lekeli veya düzensiz cilt tonu anlamına gelen “hiperpigmentasyon” oluşabilir.

1 Saç Ektirme

5.000-15.000 Dolar

Saç EktirmeErkekler için en büyük sorun, sanırım erken dökülen saçlar. Önce kafa derisindeki saç nakli yapılacak bölge tespit edilir. Bu bölge içine 500’den 2.000’e kadar kök hücre nakledilir. Baş, işlem öncesi dört veya sekiz saat arasında uyuşturulur. Her küçük deliğe saç nakledilir, bu işlem çok uzun zaman alan oldukça ayrıntılı bir iştir.

Günümüzde erkeklerin yaklaşık yüzde 70’i kellik sıkıntısından şikayetçidir. Tedavi işin gerçek uzmanları tarafından yapılırsa ciddi sonuçlar alınmaktadır. Tabi bu birazda tedavi yapılacak deri hücrenin sağlığıyla eş değerdir.

Yoğun iş temposu, şehir yaşantısı, geçim sıkıntısı vb. başlıca stres kaynaklarıdır. Stresin neden olduğu birçok cilt sorunu herkes tarafından bilinmektedir. Uygulanan tedavi yöntemleri ve aldıkları sonuçları görüyorsunuz. Karşılığında aldıkları ücret hakkında siz ne düşünüyorsunuz? merak ediyorum…

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.