Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Airbnb’de Ev Sahipliği Yapan Adam Bahçesindeki Lüks Çadırla Para Kazanıyor!

Airbnb’de ev sahipliği yapmak, son dönemin en popüler para kazanma yöntemlerinden bir tanesi! İrlandalı Adamson da bu yöntem sayesinde bir gecede 80 euro kazanıyor.
Airbnb’de Ev Sahipliği Yapan Adam Bahçesindeki Lüks Çadırla Para Kazanıyor!
Son Güncelleme: 
Yorum

Dublin’de yaşayan tasarımcı Ciaran Adamson, yaz günlerini akıllıca değerlendirmek için gayet eğlenceli bir yöntem bulmuş. Airbnb’de ev sahipliği yapan Adamson, arka bahçesinde verdiği hizmet ile bir yandan yeni insanlarla tanışırken bir diğer yandan da gecede 80 euro kazanıyor. Yani kazanç elde ederken değil yorulmak, bu işi keyif alarak yapıyor. İşte ayrıntılar;

Evinin arka bahçesine bir kızılderili çadırı kuran Adamson, tasarımıyla misafirlerine “lüks kamp” deneyimi yaşatıyor.

İrlandalı adam, tasarımıyla misafirlerine “lüks kamp” deneyimi yaşatıyor.

Adamson’ın evi, Avrupa’nın en büyük stadyumları arasındaki Croke Park’a yalnızca 5 dakika uzaklıkta ve misafirlerin ihtiyaç duyabileceği şeyler tek tek düşünülmüş.

Çadırın dışında oturacak pek çok yer varken içi de lüks denilebilecek şekilde dekore edilmiş. Örneğin; izolasyonlu ahşap zeminin üzerine halılar bulunuyor.

Çadır ve bahçe misafirlere göre dekore edilmiş.

Bunun yanında; teknolojiden kopamayanlar için de prizlere yer verilmiş. Ayrıca misafirler için bahçeye modern bir banyo da yaptırılmış.

Verdiği hizmete gösterilen ilgiden gayet memnun olduğunu söyleyen İrlandalı, çadırını yalnızca 2 hafta önce Airbnb’ye koymasına rağmen daha şimdiden Ağustos ve Eylül ayları için rezerve almış.

Airbnb'yi kullanan adam gecede 80 euro kazanıyor.

Bahçesinde lüks çadır hizmeti vermeye, yaz aylarında biraz para kazanmak ve bunun yanında yeni insanlarla tanışmak için çok güzel bir yol olacağını düşünerek başlayan ev sahibi, kararından oldukça memnun görünüyor.

Uzun lafın kısası; Adamson boş oda ve park yeri kiralayarak para kazanma yöntemini yaratıcılıkla geliştirerek hem misafirleri hem de kendisi için harika bir yol yaratmış. Yani isterseniz siz de sahip olduğunuz imkanları düşünerek ek gelir elde edebilir, cüzdanınızı eğleneceğiniz işler deneyerek doldurabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu