Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

50 Yaşında Olduğuna İnanamayacağınız Singapurlu Benjamin Button ile Tanışın!

Fotoğraftaki adam kaç yaşında dersiniz? 20, 30, 40? Tahminlerinizde yanılmanız çok normal çünkü herkes yanılıyor. Karşınızda Singapur’un Benjamin Button’ı Chuando Tan:
50 Yaşında Olduğuna İnanamayacağınız Singapurlu Benjamin Button ile Tanışın!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Tamam, bazıları genç görünme konusunda diğerlerine göre daha başarılı. Yani kimileri; yaşam tarzı, fiziksel özellikleri ya da geçirdiği estetikler sayesinde olduğundan çok daha küçük görünüyor. Ama hiç kimse birazdan daha yakından tanıyacağımız Chuando Tan kadar genç görünemez. Zira o 20 yaşından, taş çatlasın 30 yaşından daha fazla göstermiyor. İşte Singapur’un Benjamin Button’u olarak da anılan ilginç sosyal medya fenomeni:

Arkadaşları Chuando Tan’a CD diyerek hitap ediyor. Kısa sürede binlerce takipçisi olan Tan, fit vücudu ve ışıl ışıl teniyle görenlere “yok artık” dedirtiyor.

Binlerce takipçisi olan Tan görünüşüyle dikkat çekiyor

Brad Pitt’in harika oyunculuğuyla hafızalara kazınan Benjamin Button karakterine benzetilen Tan, her gün biraz daha gençleşiyor gibi!

Benjamin Button misali sürekli gençleşiyor

80’li yılların sonlarında ve 90’ların başlarında ülkenin en popüler modellerinden biri olan CD, kısa bir dönem de şarkıcılık yapmış. Şu anda fotoğrafçılık yapan sosyal medya fenomeninin takipçi sayısı 250.000’e ulaştı ve sürekli artıyor.

Ayrıca Chuando&Frey isimli fotoğraf şirketi, hem ülke içinde hem de ülke dışında pek çok ünlü isimle çalışıyor. Peki, 50 yaşındaki adam bu kadar genç görünmeyi nasıl başarıyor? Genetik faktörlerin yanı sıra CD, beslenmesine ve sporuna fazlasıyla özen gösteriyor.

Mesela; Hainan Tavuğu en çok tercih ettiği menüsü. Bir de gece çok geç ya da sabah çok erken saatlerde duş almamaya çalışıyor. Ünün ve ünlü insanlarla tanışmanın da onu gençleştirdiğini söylüyor. Yani ne diyelim! Onun, bazılarımızın babası yaşında olduğunu düşününce Chuando Tan’ın yarım aşırı devirdiği gerçeğini akıl almıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.