Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ünlülerin Fotoğrafları için Yapılan En Yüksek Fiyat Teklifleri

Ünlülerin bir fotoğraf karesi bile servet kazandırabiliyor. Listemizde ünlülerin fotoğrafları için ödenen yüksek fiyat tekliflerini göreceksiniz. Şaşırmaya hazır olun!
Ünlülerin Fotoğrafları için Yapılan En Yüksek Fiyat Teklifleri
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Fotoğrafı en güzel anlatan tanım, sanırım anı ölümsüzleştirmektir. Olağandan değişik bir ruh haline büründüğümüz her anın unutulmaz olmasını isteriz. Bu durum bazen bir düğün, bazen askerlik anısı, bazen de mezuniyet balosu gibi iz bırakan anılar olabilir. Unutulmaz bir gününüzü hayal edin ve size o günü hatırlatacak tek şeyin, soluk bir fotoğraf olduğunu varsayalım. Sanırım o görsel sizin için servete eşdeğer olurdu haksız mıyım?

Tabi ki herkesin anısı, yaşadığı olaylar kendine özeldir. Ama isminiz dünyaya mal olmuşsa durum biraz daha değişir. Çünkü yediğiniz yemekten sevgilinize, düğün töreninizden yaşadığınız ilk doğum heyecanına kadar hiçbir şey artık sadece size özel değildir. Hayranlarınız o an yanınızda değillerse, meraklarını giderecek tek şey ölümsüzleştirilen karelerdir. Tabi ki medya kuruluşları da bu durumun farkında. O sebeple de dünyaca ünlü starların merak uyandıran anlarına tanıklık edebilmek için, milyon dolarlara varan rakamları heba edebiliyorlar. Peki, en çok teklifi sizce kimin hangi fotoğrafı almıştır? Gelin birlikte öğrenelim…

İşte karşınızda ünlülerin fotoğrafları için yapılan en yüksek fiyat teklifleri:

10 Kim Kardashian

100.000 Dolar

Kim KardashianTabii ki Kim Kardashian! Bu güzel ünlünün fotoğrafları için binlerce dolar fiyat teklifleri yapılıyor. Kanye West ile evlenen Kim Kardashian’ın, düğün fotoğrafları için çok fazla teklif almadığı biliniyor. Fakat ünlünün bikinili fotoğrafları için talep yağıyor. Çünkü eleştirmek için bile olsa Kim Kardashian’ın bikinili fotoğrafları, her daim takip ediliyor. Ünlü ismin balayında çekilen fotoğrafları için 100.000 dolar ödenmiş.

9 Daniel Smith

400.000 Dolar

Daniel SmithListemizin 9. sırasında yer alan ünlü isim, Amerikalı bir model ve oyuncu olan Anna Nicole Smith’in oğlu Daniel Smith’dir. Annesinin sunmuş olduğu reality şov programlarında (E! Network, The Anna Nicole Show) sık sık yer alan Daniel Smith, 22 Şubat 1986’da doğmuştur. Bununla birlikte Los Angeles Valley College’de eğitim gören Smith, derslerinde oldukça başarılı bir öğrenci olarak biliniyormuş.

Daniel Smith 2006 yılında üvey kız kardeşinin doğduğu hastanede, annesini ziyaret ettikten sonra hayata veda etmiştir. Talihsiz olayın sebebi, henüz 20 yaşında olan Daniel Smith’in aşırı dozda aldığı Zoloft, Lexapro ve metadondur. Daniel Smith’in hayattayken çekilmiş son fotoğrafı, InTouch isimli dergi tarafından 400.000 dolara satın alınmıştır.

8 Maxwell Johnson

500.000 Dolar

Maxwell JohnsonKüçük yıldız Maxwell Johnson’un kim olduğunu bilmiyor musunuz? Bu küçük sarışın kız, iş kadını ve şarkıcı kişilik Jessica Simpson’un çocuğu. Maxwell Johnson daha doğmadan, küçük kızın fotoğrafları için teklifler yağmaya başladı. Söylenenlere göre Jessica Simpson, People dergisinden 500.000 dolar alarak kızının fotoğrafları için anlaşma yaptı. Şu anda 2 yaşında olan bu küçük sevimli kızın fotoğrafları için hala birçok para teklifi yapıldığını da ayrıca belirtelim.

7 Blue Ivy

500.000 Dolar

Blue IvyKarşınızda dünyanın en ünlü ve en zengin çiftlerinden biri olan Beyonce ile Jay Z’nin küçük kızları Blue Ivy! Beyonce ve Jay Z kızları dünyaya geldikten sonra yapılacak teklifleri biraz olsun azaltmak için, Blue Ivy’nin fotoğrafını blog sitesi Tumblr’a yolladı. Ancak Blue Ivy’nin fotoğrafları için hala 500.000 dolarlık teklifler yapıldığı biliniyor.

6 Maddie Spears

1 Milyar Dolar

Maddie SpearsJamie Lynn Spears’ın kızı olan Maddie Spears’ın fotoğrafları için ödenen miktar binlerce doları çoktan aşmış. Çünkü genç bir yaşta anne olan Jamie Lynn Spears’ın yeni doğan kızının fotoğraflarını, OK! isimli dergiye 1 milyon dolara sattığı söyleniyor. Çocuk yıldız olarak tanınan Jamie Lynn Spears’ın aynı zamanda Britney Spears’ın kız kardeşi olduğunu da ayrıca belirtelim.

5 Max Bratman

1.5 Milyon Dolar

Max BratmanGüçlü sesiyle sahnelerin yıldızı olan Christina Aguilera’nın Jordan Bratman’dan olan oğlu Max’in fotoğraflarıda bir hayli yüksek fiyata satılmış. People dergisi ile anlaşan Christina Aguilera oğluyla beraber çekilen fotoğrafları için 1.5 milyon dolar değerinde büyük bir ödeme almış. Sonuçta bebeğinin fotoğrafını satarak milyon dolarlar alan ünlüler, gerçekten akıllara durgunluk veriyor, değil mi?

4 Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin Düğün Fotoğrafları

2 Milyon Dolar

Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin Düğün FotoğraflarıEvlenmeden önce 9 sene boyunca beraber yaşayan Angelina Jolie ile Brad Pitt’in düğünü, uzun süre gündemde kalmıştı. Peki, bu ünlü çiftin düğün fotoğrafları en fazla ne kadar eder, tahmin edebilir misiniz? 500.000 dolar, 1 milyon dolar? Daha da arttırın desek? Evet, Brangelina’nın fotoğrafları People dergisi tarafından tam 2 milyon dolara satın alınmış.

3 Levi McConaughey

3 Milyon Dolar

Levi McConaugheyAktör Matthew McConaughey ile model Camila Alves’in yakışıklı oğulları Levi McConaughey de listemizin 3. sırasındaki isim olarak karşımıza çıkıyor! Levi doğduktan sonra, ünlü bebeğin ilk fotoğrafları People dergisine yaklaşık 3 milyon dolar karşılığında satılmış. 2012 yılından beri evli olan çiftin, Levi’den sonra iki çocuğu daha olmuş.

2 Max ve Emme Anthony

6 Milyon Dolar

Max ve Emme AnthonyJennifer Lopez ve Marc Anthony’nin ikizleri Max ve Emme’nin fotoğrafları için ne kadar para ödendi dersiniz? Tam olarak 6 milyon dolar! Evet, ünlü çiftin ikizlerinin ilk fotoğrafı, People isimli dergi tarafından şok edici fiyata satın alındı. Ek olarak ikizler, biraz büyüdüğünde anneleri Jennifer Lopez ile birlikte bir Gucci reklamında boy gösterdiler. Sanatçının yapmış olduğu açıklamaya göre, reklam kampanyasından elde edilen tüm gelir UNİCEF’e bağışlanmıştır.

1 Knox ve Vivienne Jolie-Pitt

10-15 Milyon Dolar

Knox ve Vivienne Jolie-Pitt1 numaraya geldiğimizde bir fotoğraf için ödenmiş en yüksek fiyatın, Angelina Jolie ile Brad Pitt’in ikiz çocuklarına olduğunu görüyoruz. Yukarıdaki birçok fotoğrafı satın alan People isimli dergi burada da karşımıza çıkıyor. Nitekim, görünen o ki en yüksek fiyat teklifini veren People olmuş. Sonuçta; 10 milyon dolar ila 15 milyon dolar arasında olduğu bilinen bu fotoğrafın ücreti, gerçekten insana “keşke ünlü olsaydım” dedirtiyor. Haksız mıyım?

İnsanların sosyal medyada hiçbir ücret almadan, hatta seve seve paylaştığı fotoğraflar düşünülünce yukarıdaki isimlerin binlerce dolar karşısında sattığı fotoğraflar gerçekten hayret uyandıracak cinsten. Ancak ünlü olmanın getirdiği avantajlardan biri de bu olsa gerek; kılınızı bile kıpırdatmadan, sadece kameralara gülümseyip, poz vermek! İşte her şey bu kadar, size düşen tek şey minik servetinizin keyfini çıkartmak! Ne dersiniz, bu durum sizce de çok eğlenceli görünmüyor mu?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.