Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Sınırlı Sayıda Üretilen Özel Tekila: “Patron en Lalique Serie 1”

Sınırlı Sayıda Üretilen Özel Tekila: “Patron en Lalique Serie 1”
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Hani bazen anında sarhoş olmak istersiniz. Uzun dost sohbetlerini dinleyecek vaktiniz de yoktur. Bara yaklaşır bir içki söylersiniz. İşte bu alkollü içecek muhtemelen tekila olur. Yanında limon ve tuz ister misiniz? Sorusuyla karşılaşmanız da muhtemel. Ufacık bardaklarda ardı ardına içilen tekilanın, gayet havalı göründüğünü de kabul etmeliyiz. Yani alkol kullanmayanlar bile, bara oturup arka arkaya birkaç shot’ı sırf bunun için alabilirler.

Aslına bakarsanız, “olsa da olmasa da olur” tarzında yorum yapılmayacak bir içki varsa, o da muhtemelen tekiladır. Çünkü içerisinde %35 ila %55 oranında alkol bulunan tekilayı ya çok seversiniz ya da ilk denemenizden sonra bir daha ağzınıza sürmemeye karar verirsiniz. Tüketilmesinden yapımına kadar bir kültürü içinde saklı tutan tekila hakkında birçok şey söylenebilir. Ama dilerseniz biz asıl konumuza gelelim. Patron Spirits ve Lalique işbirliği, gerçekten herkesin zevkle içeceği bir ürün ortaya koydu. Siz yine de benim herkesin dediğime bakmayın, zira Patron en Lalique: Serie 1 ismi verilen bu tekiladan sadece 500 adet üretilmiş. Şimdi dilerseniz bu ayrıcalıklı içeceğin özelliklerine daha yakından göz atalım.

İşte karşınızda Patron Spirits ve Lalique işbirliğiyle tasarlanan özel tekila:

Sadece 500 Adet Üretilen Lüks Tekila “Patron en Lalique: Serie 1”

Sadece 500 Adet Üretilen Lüks Tekila “Patron en Lalique: Serie 1”Sizin de bildiğiniz gibi tekilanın kökeni Meksika’ya dayanıyor. Tequila, bir başka ifadeyle tekilayı, bir marka olarak kullanmak yalnızca bu ülkeye tanınan bir imtiyaz. Birazdan göreceğiniz üretim de dünyanın en iyi tekila markalarından biri olarak bilinen Patron Spirits Company ve Fransız kristal üreticisi Lalique’nin işbirliği ile ortaya çıkartılmış. Bu işbirliğinin, dünyada bir ilk olduğunu da söyleyebilirim. Çünkü Lalique, ilk kez bir tekila markası için şişe üretmeye karar vermiş. Lalique’nin zanaatkarları, içerisine Patron’un yıllanmış tekilalarının dolduracağı şişeleri ustalıkla tasarlamış.

Patron en Lalique: Serie 1 ŞişesiEl işçiliği ile üretilmiş bir sunum kutsunda takdim edilen içkilerin 700 ml’lik şişelerde, 7.500 dolarlık (yaklaşık 22 bin TL) fiyatıyla satışa çıkartılacağını da belirteyim. 1’den 500’e kadar numaralandırılmış olan Patron en Lalique: Serie 1’in şişesinin en belirgin özelliği ise etkileyici şekli. Çünkü şişenin şekli, tekilanın üretim maddesi olarak bilinen tekila sabırı ya da sabır otunun görünümünden ilham alınarak tasarlanmış.

Yaklaşık 22 bin TL’lik fiyatıyla dünyanın belirli noktalarına dağıtılacak olan bu tekilanın tadına bakmak istemez miydiniz? Benimki de soru mu, tabi ki isterdiniz! Ancak şu an bunun pek mümkün olmadığını görüyor ve bize yine bilindik markaların yolları göründü diyorum, değil mi?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın