Yatırım yapmaya başla!

Fantastik Kahraman Maske’nin En Unutulmaz Sahneleri90’lı yıllarda çocuk olanların çizgi film kahramanı Maske’yi unutması mümkün değildir. Uzun yıllar televizyonların sabah kuşaklarında yayınlanan çizgi film, milyonlarca insanı kendisine hayran bırakmıştır. Daha sonrasında pek çok çizgi filmde olduğu gibi Maske, beyaz perdeye aktarılan projelerden birisi olmuştur.

Amerika’nın en ünlü komedyenlerinden Jim Carrey’in başrolünde olduğu Maske, 1994 yılında sinemada gösterime girmiştir. Filmde Jim Carrey bir banka memurunu canlandırmaktadır. Ancak bir gün bulduğu maskenin kendisini olağanüstü güçler kazandıracağından habersizdir. Film, maskeyi yüzüne takmasıyla beraber inanılmaz güçlere sahip bir karaktere dönüşen Maske’nin başından geçenleri anlatmış ve dünyada ses getiren bir film olmuştur.

Filmde Jim Carrey’e ünlü aktris Cameron Diaz eşlik etmişti. İzlediğiniz videoda fantastik bir kahraman haline gelmiş Maske’nin en unutulmaz sahnelerinin derlemesine tanık olacaksınız. Özellikle küçük yaş grubunun ilgisini çeken Maske filmi, sahip olduğu efektlerle izleyici kitlesinden büyük beğeni almayı başarmıştır.

Filmde izlediğiniz Maske karakteri, hem komedi dolu hem de macera yüklü sahneleri bizlere bir arada sunuyor. Görüntülerden de anlaşılacağı üzere Maske’yi sinema tarihinin en çılgın karakterlerinden birisi olarak gösterebiliriz.

Maskeyi takmasıyla beraber inanılmaz bir süper kahramana dönüşen Jim Carrey, müthiş oyunculuğu ile filme fazlası ile renk katmayı başarıyor. Eğlenceli ve esprili bir karakter olan Maske, kendisine düşman olanların ise korkulu rüyası oluyor. Bu inanılmaz tipleme, izleyenleri adeta ekrana bağlamayı başarıyor.

Jim Carrey’in sinemada hayat verdiği Maske karakteri için, tüm zamanların en çılgın fantastik karakteri yakıştırmasını rahatlıkla yapabiliriz. 90’lara çizgi film ve sinema filmi ile damgasını vuran Maske karakterine önümüzdeki dönemde tekrar hayat verilir mi bekleyip göreceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum