Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Fantastik Kahraman Maske’nin En Unutulmaz Sahneleri

Fantastik dünyanın en eğlenceli karakterlerinden olan Maske'nin en unutulmaz sahnelerini bir araya getirdik. İşte heyecan dolu filmden özlenen kareler:
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Filmde Jim Carrey’e ünlü aktris Cameron Diaz eşlik etmişti. Videoda fantastik bir kahraman olan Maske’nin unutulmaz sahnelerinin derlemesine tanık olacaksınız.

90’lı yıllarda çocuk olanların çizgi film kahramanı Maske’yi unutması mümkün değildir. Uzun yıllar televizyonların sabah kuşaklarında yayınlanan çizgi film, milyonlarca insanı kendisine hayran bırakmıştır. Daha sonrasında pek çok çizgi filmde olduğu gibi Maske, beyaz perdeye aktarılan projelerden birisi olmuştur.

Amerika’nın en ünlü komedyenlerinden Jim Carrey’in başrolünde olduğu Maske, 1994 yılında sinemada gösterime girmiştir. Filmde Jim Carrey bir banka memurunu canlandırmaktadır. Ancak bir gün bulduğu maskenin kendisini olağanüstü güçler kazandıracağından habersizdir. Film, maskeyi yüzüne takmasıyla beraber inanılmaz güçlere sahip bir karaktere dönüşen Maske’nin başından geçenleri anlatmış ve dünyada ses getiren bir film olmuştur.

Özellikle küçük yaş grubunun ilgisini çeken Maske filmi, sahip olduğu efektlerle izleyici kitlesinden büyük beğeni almayı başarmıştır.

Filmde izlediğiniz Maske karakteri, hem komedi dolu hem de macera yüklü sahneleri bizlere bir arada sunuyor. Görüntülerden de anlaşılacağı üzere Maske’yi sinema tarihinin en çılgın karakterlerinden birisi olarak gösterebiliriz.

Maskeyi takmasıyla beraber inanılmaz bir süper kahramana dönüşen Jim Carrey, müthiş oyunculuğu ile filme fazlası ile renk katmayı başarıyor. Eğlenceli ve esprili bir karakter olan Maske, kendisine düşman olanların ise korkulu rüyası oluyor. Bu inanılmaz tipleme, izleyenleri adeta ekrana bağlamayı başarıyor.

Jim Carrey’in sinemada hayat verdiği Maske karakteri için, tüm zamanların en çılgın fantastik karakteri yakıştırmasını rahatlıkla yapabiliriz. 90’lara çizgi film ve sinema filmi ile damgasını vuran Maske karakterine önümüzdeki dönemde tekrar hayat verilir mi bekleyip göreceğiz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.