Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

L’Oreal ve Chopard Dünyanın En Pahalı Rujunu mu Tasarladı?

L'Oreal'in Chopard'ın ortaklığıyla ortaya çıkardığı Color Riche ruju, 14 milyon dolardan yüksek fiyata satılırsa dünyanın en pahalı ruju olabilir. İşte detaylar:
L’Oreal ve Chopard Dünyanın En Pahalı Rujunu mu Tasarladı?
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Kadın için görsellik her şeydir. Üzerinde ya da aksesuarında uyumsuz bir şey olduğunu hissederse, o an için hayata bakış açısı bile değişebilir. Üzerinde bulunan her detay bir biriyle uyumlu ve dikkat çekici olmalıdır. Elbise burada kilit rol oynar. Ayakkabıdan çantaya, aksesuardan saç şekline her şey elbiseye uygun olarak tasarlanır. Tabi ki makyaj ve onun en büyük ayrıntısı ruj da bütünün ayrılmaz parçalarıdır.

Ruj konusunda dünyada söz sahibi olan bir kaç marka var. Bunlardan birisi de şüphe yok ki L’Oreal. Firmanın, Chopard’ın ortaklığı sayesinde ortaya çıkan bir ürün olan Color Riche ruju, dünyanın en pahalı ruju olma şansına sahip, ayrıcalıklı ürünlerden bir tanesidir. Şansına diyoruz, nitekim ruj 14 milyon dolardan daha fazla fiyata satıldığı takdirde, en pahalı rujlar alanında birinci olmaya hak kazanacak.

İşte sizlere A’dan Z’ye L’Oreal ve Chopard’ın tasarımı “Color Riche”:

L’Oreal&Chopard – Color Riche

L'Oreal&Chopard - Color Richeİsviçre asıllı Chopard oldukça lüks saatler, mücevherler ve aksesuarlar üreten şirket dünyanın en seçkin şirketlerinden birisidir. Bu şirket yine dünyaca ünlü L’Oreal ile ortak bir çalışma yaparak, firmanın Color Riche isimli rujunu mücevherlerle donatıp, 2 şirket başarılı ürünlerini piyasaya büyük bir gururla sunmuşlardır.

Bu sene Cannes Film Festivali boyunca sergilenen eşsiz ruj, Chopard’ın mücevher zanaatçılarının titiz ve oldukça zahmetli bir çalışması sonucu üretilmiştir. Dışı değerli taşlarla, saatlerce süren uğraşlar sonucu ortaya çıkarılan ürünün içerisindeki L’Oreal’in popüler bir ürünü olan rujundan da bahsedelim.

Color Riche1985 yılında üretilen Color Riche, içerisindeki mikro-oiller ve zengin renk pigmentleriyle dudaklarınızı korurken aynı zamanda yüzünüze harika bir renk verir. Bununla birlikte, Color Riche’nin koruyuculuğunu yapan dışındaki değerli taşların yanı sıra, rujun içeriğinde de biraz değişiklik yapılmış. Örneğin omega 3; E vitamini, argan yağı gibi yeni katkı maddeleri sayesinde rujun kalitesi de bir hayli arttırılmış.

Nihai olarak göz kamaştıran ürün, sadece belli başlı gösterilerde sergilendiği ve ruj bir kereye mahsus olarak üretildiği için, dünya üzerinde yalnızca bir kişi mücevherli Color Riche’e sahip olacak. Bu ürünün satışından elde edilecek para, aslında şirketlerin ürünü üretme amacı olan hayır işleri için kullanılacak.

Makyaj basit gözükmekle birlikte, aslında ustalık gerektiren bir zanaat. Bir zanaatkarın elinde de malzeme ne kadar bol ve ne kadar kaliteliyse, ortaya çıkan ustalık o kadar iyi olur. Sanırım bu üründen daha iyisini de bulmak zor, ne dersiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın