Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Lionel Messi’nin Milyon Dolarlık Ultra Lüks Evi

Ünlü Arjantinli futbolcunun sahip olduğu evin de ancak bir futbolcunun evi olabileceğini söyleyebiliriz. Evin yaklaşık 4 milyon euro olduğu belirtiliyor.
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Lionel Messi’nin günümüzde dünyanın en iyi futbolcularından birisi olduğu tüm otoriteler tarafından kabul görmektedir. Arjantinli futbolcu kariyerinin ilk günlerinden bugüne kadar Barcelona forması ile unutulmaz başarılara imza atmış ve milyonlarca insan tarafından hayranlıkla izlenmektedir.

Messi ışıltılı kariyeri, inanılmaz derecede şöhret ve parayı beraberinde getirmiştir. Pek çok insanın hayalinde bile göremeyeceği paraları 1 senede kazanan Messi, sahip olduğu arabalar ve evleriyle de adeta parmak ısırtmaktadır. Videoda Messi’nin futbol sahasını andıran ultra lüks evinden görüntülere tanık olacaksınız.

Futbolcuların genel olarak kazandıkları akıl almaz paralar sonrası yaşadıkları evler için yüksek meblağda yatırımlar yaptıkları bilinmektedir.

Messi’nin Barcelona’daki evine ilk olarak Google Earth ile kuş bakışı bakılıyor. Muhteşem görünen evin havuzunun ve futbol sahasının olduğu gözlerden kaçmıyor. Evin hem iç hem dış görüntüsüyle tam bir yaşam merkezi olduğunu söyleyebiliriz. Son derece lüks olan bu evde Messi, eşi ve 2 çocuğu ile beraber bir arada yaşıyor.

Evden yansıyan görüntülerde, içerisindeki mobilyaların da son derece lüks ve özenle seçildiğini söyleyebiliriz. Görüntülerde Messi’nin ev içindeki görüntülerine de tanık oluyoruz. Ailesiyle beraber güzel görüntülerine rastladığımız bu evin dünyanın en lüks evlerinden birisi olduğu belirtilmektedir.

Evin iç ve dış görüntüleri ile insanın ruhunu dinlendiren bir atmosfere sahip olduğu anlaşılıyor. Barcelona’da bulunan bu evde, Messi ve ailesinin son derece mutlu yaşadığı görülüyor. Evin her bir bölmesinin ayrı bir göz zevki ile dizayn edildiği dikkatlerden kaçmıyor.

Gelişen inşaat teknolojisi ile beraber yüksek miktarda para yatırıldıktan sonra inanılmaz evler yapılabilmektedir. Futbolcuların kazandığı devasa paralar ile satın aldıkları evlerin pek çoğu ağızları açık bırakmaktadır. Arjantin milli takımı ve Barcelona’nın yıldızı Lionel Messi’nin görüntülerini izlediğiniz evi ise bu özellikleri fazlası ile karşılamaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.