Yatırım yapmaya başla!

Hamburger Yiyerek Guinness Rekorlar Kitabına Girmeyi Başaran Çılgın Japonİnsanoğlu doğası gereği sürekli yemek yemeye mecbur olarak yaşamaktadır. Çoğu kişi için yemek yemek bir zevk olmaktadır. Hele ki sevdiğimiz bir şeyi yiyorsak o yemekten ayrı biz haz alırız. Yemek yemeyle ilgili zaman zaman çeşitli yarışmalar düzenlendiğine mutlaka tanık olmuşuzdur.

Düzenlenen yarışmalarda çok kısa sürelerde çok miktarda yiyeceği tüketen insanları gördüğümüzde, şaşkınlık içinde kalırız. İzlediğiniz videoda ise yemek yiyerek dünya rekoru kıran birisine tanık olacaksınız. Hamburger yiyerek Guinness Rekorlar Kitabına girmeyi başaran çılgın Japonun performansını hayretler içinde izleyeceksiniz.

Hamburger’i sevmeyen insan yok denecek kadar azdır. Özel ekmeğinin arasında yerleştirilmiş köftesi ve çeşitli garnitürleri ile beraber oldukla lezzetli bir besin olan hamburger dünyanın hemen her yerinde sıklıkla tüketilmektedir.

Yemek yeme yarışmalarında sıklıkla boy gösteren Japon yarışmacı Takeru Kobayashi, Hamburger yiyerek kırılması güç bir rekora imza atıyor. Karşısında İtalyan rakibi Vittorio Noschese ile sıkı bir kapışmaya tutuşan Japon yarışmacı, Hamburger yeme görüntüleri ile izleyenlerin ağzını açık bırakıyor.

Yarışma başladığı esnada iki yarışmacıya göz attığınızda, İtalyan yarışmacının cüssesi itibari ile bu düelloyu rahatlıkla kazanacağı hissine kapılabilirsiniz. Start verilmesiyle beraber iki yarışmacı tüm güçleri ile Hamburger yemeye başlıyorlar. Daha önce de pek çok yemek yeme yarışmalarında farklı şeyler yiyerek önemli rekorlar kıran Takeru Kobayashi, Hamburger yeme performansı ile dikkatleri üstüne topluyor.

Fiziksel yapısından beklenmeyecek hızda Hamburgerleri tüketen Kobayashi, rakibine göre çok daha hızlı şekilde Hamburgerleri yemeyi başarıyor. Rakibine göre çok daha zayıf olan Japon yarışmacının Hamburgerleri tüketme hızına yetişilecek gibi görünmüyor. Hamburger’in ekmekten ve etten yapıldığını düşünürsek bu besini tüketmenin hazım açısından kolay olmadığını söyleyebiliriz.

Kıran kırana geçen yarışmada Japon Takeru Kobayashi, kendisine verilen 3 dakikalık süre içerisinde tam 12 Hamburger yiyerek inanılması güç bir rekora imza atıyor. Bu rekor ile Guinness Rekorlar Kitabına girmeyi başaran Japon yarışmacı, daha önce kırdığı rekorların yanına bir yenisini daha eklemeyi başarıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum