Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dünyanın En Uzun 10 Tüneli ve İnanılmaz Görüntüleri

Son Güncelleme: 
Yorum

Dünyanın sahip olduğu engebeli yapı ve ulaşım gereksinimlerinin her geçen gün daha çok artması, insanları yeni arayışlara itmektedir. Bir yerden başka bir yere ulaşımın daha hızlı ve güvenilir olması için Dünyanın pek çok noktasında tüneller inşa edilmektedir.

Geçen zaman içinde teknolojinin de ilerlemesi ile beraber devasa tüneller inşa edilmekte ve insanların hizmetine sunulmaktadır. İzlediğiniz videoda Dünyadaki en uzun 10 tünelin görüntülerine ve bu tünellerle ilgili bilgilere tanık oluyorsunuz. Yapılan tüneller ile geçilmez denen dağların arasından rahatlıkla geçilebiliyor.

Devasa uzunluğa sahip tünellerin inşası için büyük yatırımlar yapılmaktadır. Büyük bütçelerle yapılan Dünyanın en uzun tünelleri için büyük emek harcanmaktadır. Yapılan tünellerde herhangi bir doğal afet olasılığına karşı ise yoğun önlemler alınmaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu