Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

50 Euroluk Bilet Alana 1,3 Milyon Euroluk Ev Hediye!

1.3 milyon euro değerindeki eve, 50 euroluk bir bilet karşılığında sahip olabileceğinizi düşünsenize? Görünen o ki şanslı biri bunu düşünmeyecek, bizzat yaşayacak.
50 Euroluk Bilet Alana 1,3 Milyon Euroluk Ev Hediye!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Varlıklı bir iş adamı olan John Bennett, 1.3 milyon euro değerindeki evini 50 euro karşılığında vereceğini duyurdu. Daha doğrusu, gösterişli çiftlik evinin, çekilişi kazanan katılımcının olacağını söyledi.

Ev sahibi olmak isteyenleri, üstelik John Bennett’ınki gibi hayalleri süsleyecek nitelikte bir ev sahibi olmak isteyenleri heyecanlandıran haber yoğun ilgi topladı. Zira cömert ve hayırsever iş adamının, amacı da 50 euroya milyon dolarlık ev kazanma fikri de epey dikkat çekici. İşte detaylar…

John Bennett, son 25 yıl boyunca North Yorkshire’da bulunan büyük çiftlik evinde yaşamış.

John Bennett North Yorkshire’da bulunan büyük çiftlik evinde yaşamış.

Fakat şu anda 73.000 metrekarelik alana sahip evini satmaya çalışıyor. Ancak izlediği yöntemler, normal ev satma yöntemlerinden daha farklı.

Hem bulunduğu alan hem de görünümüyle epey güzel olan evin değeri, 1.3 milyon euro!

evin değeri, 1.3 milyon euro

John Bennett ise bu pahalı evini, 50 euroluk bilet karşılığında veriyor. Daha açık söylemek gerekirse, 1.3 milyon euroluk evin Win Barns Farm adıyla düzenlediği çekilişi kazanan kişinin olacağını söylüyor. Yani bir kişi sadece 50 euro karşılığında resimlerde gördüğünüz harika eve sahip olacak.

Üstelik taşınma ve gerekli hukuk işlemleri için de bir kuruş para ödemeyecek. Çünkü hepsini ev sahibi karşılayacak.

28000 adet çekiliş kuponu satmayı hedeflediğini ve kotanın Mart’a kadar dolacağını düşünen Bennett, elde edeceği gelirin 10.000 eurosunu da yardım kuruluşlarına bağışlayacak.

Bennett, elde edeceği gelirin 10.000 eurosunu bağılşayacak

28 bininci son bilet satıldıktan 7 gün sonra gerçekleştirileceği belirtilen çekilişin, ne zaman ve nerede yapılacağı da sitede belirtilecek.

Çekilişi kazanan talihli belirlendikten sonra, 1.3 milyon euro değerindeki Barns Farm’un sahibi yeni evine 6 hafta sonra taşınabilecek.

Çekilişi kazanan talihli 1.3 milyon euroluk eve sahip olacak

Hem ülkenin hem de denizin eşsiz manzaralarını gören evin yeni sahibine şimdiden mutluluklar dilediğini söyleyen Bennett, Barns Farm’ın huzurlu bir yaşam sürmek isteyenler için bulunmaz nimet olduğunu belirtiyor. Bu arada çekilişin ikinci ve üçüncülerine de birer televizyon hediye edilecek.

Evin özelliklerine kısaca değinecek olursak ise 3 yatak odalı Barns Farm’ın ambar, atölye, ahır gibi ayrıcalıklarının bulunduğunu söyleyebiliriz.

Barns Farm’ın ambar, atölye, ahır gibi ayrıcalıkları var.

Ayrıca evin 6 arabalık bir de garajı bulunuyor.

Sonuçta; yemyeşil bir alan içinde böyle güzel bir evde yaşama fikri, 50 euro ödeyip yarışmaya katılmak için gayet yeterli bir neden diye düşünüyorum. Zira işin ucunda 1.3 milyon euroluk Barns Farm var.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.