Yatırım yapmaya başla!

Ali Ağaoğlu, Sakıp Sabancı ve Vehbi Koç’un Zenginliğe Dair GörüşleriTürkiye bilindiği üzere gelişmekte olan ülkeler grubunda yer almaktadır. Özellikle son yıllarda yapılan yatırımlar ile sanayi alanında önemli gelişmeler kaydedilmiştir. Geçmiş yıllardan bugüne kadar hep ülkenin zengin iş adamları gündemde olmuştur. Yaşadıkları hayatlar ve söyledikleri her söz, ülkede herkesin dikkatini çekmiş ve çok konuşulmuştur.

Görüntülerde ise yaklaşık 20 yıl öncesinde Türkiye’nin en zengin 2 iş adamının gazeteci Uğur Dündar ile yaptıkları söyleşiden bir bölüme tanık oluyorsunuz. Rahmetli iki iş adamı Sakıp Sabancı ve Vehbi Koç’un konuşmaları sizleri geçmiş yıllara götürecek. Bugün hala miras bıraktıkları holdingler Türkiye’nin en büyük kuruluşları olarak gösterilmekte.

Bu güzel söyleşiden daha önce ise günümüzde zenginliği ve yaşadığı özel hayatı ile çok konuşulan Ali Ağaoğlu’nun yabancı bir basın kuruluşuna verdiği röportajdan kesite yer verilmiş. İzlediğiniz videonun geçmişten günümüze olan değişime dair fikirler vereceğini, bazı şeylerin ise paradan bağımsız olarak değişmeyeceğini görebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum