Sokağa Atılmış Yataklarla Ünlü İsimlerin Kıyafetleri Arasındaki 40 İlginç Benzerlik

Ünlü isimler her zaman daha şık görünmek için birbirleriyle yarışıyorlar. Bu galerim de sizlere ünlü isimlerin kıyafetleriyle sokağa atılan yatakların benzerliklerini göstereceğim.

Ünlü isimlere benzeyen kişiler, yiyecekler, çizgi film karakteri bunlara benzer birçok şeyi örnek gösterebiliriz. Bu galerim de sizlere ünlülerin kıyafetlerine benzeyen sokağa atılmış yatakları göstereceğim.

Ünlü isimleri sosyal medya hesapları aracılığıyla kolaylıkla takip edebiliyoruz. Ne giymişler, neredeler, kiminle birlikteler gibi hemen her şeylerini öğrenebiliyoruz. Şimdiye kadar ünlü isimler hakkında birçok konuya değinildi. Yiyeceklere, hayvanlara eşyalara ve bunlara benzer birçok şeye benzetildiler. Cimriler mi, yoksa bonkörler mi? Hangi markaları tercih ediyorlar? Kullandıkları araçlara kadar birçok konuda ünlü isimler sürekli gündemde de yer alıyorlar. Hazırladığım bu galerim de ben de ünlü isimlerin kıyafetlerine benzeyen sokağa atılmış yatakları göstereceğim. İki fotoğrafında karşılaştırılmasını görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Ünlü isimlerin giydikleri kıyafetlerle sokağa atılmış yataklar arasındaki benzerliklerden biraz söz etmek istiyorum. Evet, söz konusu olan bu benzerlikler biraz tuhaf gerçekten. Sonuçta kareli bir gömlek giyiyorsunuz yolda giderken baktığınızda sokağa atılmış yatağın örtüsüyle gömleğiniz çok benziyor. Gerçekten fazlasıyla ilginç bir durum değil mi? Gerçek hayatta sizin kıyafetinizle sokağa atılan yatakla benzetilse ne yaparsınız? Şimdi ünlülerin benzerliklerine gelelim. Rihanna pembe ve beyaz çizgili bir elbise giymiş. Yapılan benzetmede aynı şekilde beyaz pembe çizgili olan yatakğı görüyoruz. Aşağıdaki listeye baktığınız zaman çok şaşıracaksınız!

Ellen DeGeneres, kareli kırmızılı bir gömlek tercih etmiş. Aynı şekilde ona benzetme yapılan yatakta kırmızı ve beyaz kareli. Ünlü sinema oyuncusu Sandra Bullock kahverengi çiçek desenli bir elbise giymiş. Ona yapılan benzetmede çiçek desenli kahverengi örtüsü olan yatak. Aksiyon macera filmlerinin yıldızı Jason Statham, gri bir tişört giymiş. Ona yapılan tuhaf benzetmede aynı modeli taşıyan yatak. Gerçekten bunları nasıl böyle denk getirip benzetme yaptılar bilmiyoruz. Araştırmalarım arasında da tamamen tesadüfler üzerine denk gelmiş kareler olarak söyleniliyor. Bakalım siz bu ilginç benzetmeleri gördüğünüz zaman nasıl tepki vereceksiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Evet, şimdi sokağa atılan yataklarla ünlü isimlerin kıyafetleri arasındaki benzerliklere gelin hep birlikte göz atalım.

Beyonce
1

Taylor Swift
2

Victoria Beckham
3

Miley Cyrus
6

Kim Kardashian
7

Rihanna
8

Ellen DeGeneres
10

Perez Hilton
11

Jessica Simpson
12

Katy Perry
13

Bradley Cooper
14

Lady Gaga
15

Theresa May
16

Diane Kruger
17

Ashlee Simpson
18

Shakira
19

Woody Harrelson
20

Stephen Fry
21

Britney Spears
22

Kate Middleton
23

Lindsay Lohan
24

Nicki Minaj
25

Katie Holmes
26

Mickey Rourke
27

Louise Mensch
28

January Jones
29

Kirstin Dunst
30

David Mitchell
31

Brian Harvey
32

Aloud Girls
33

Felicia Day
34

Lakoda Rayne
35

Alan Cumming
36

Russell Brand
37

Pixie Lott
38

Sandra Bullock
39

Nadine Coyle
40Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı