Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ünlü Olsaydın Kiminle Sevgili Olurdun?

Ünlü olsaydınız kiminle sevgili olurdunuz, merak ediyor musunuz? Bunun için yapmanız gereken çok basit; o da hazırladığımız 10 soruya cevap vermek. Cevaplarınızın ardından hangi ünlü ile sevgili olacağınızı öğrenebilirsiniz.
Ünlü Olsaydın Kiminle Sevgili Olurdun?
YAYINLANMA ZAMANI
Yorum

Dışarıdan bakıldığında ünlü olmak her ne kadar kolaymış gibi gözükse de bazı zorlukları vardır elbette. Zorluklara rağmen çoğumuz şöhretin kapılarını aralamak, daha iyi yaşam standartlarına sahip olmak isteriz. Ünlü olduğumuzu düşünerek, hayallere dalarız. Peki, bu hayallerin içinde gözünüze kestirdiğiniz bir sevgili adayı var mı? Eğer yoksa, Paratic.com olarak size en çok hangi ünlünün yakışacağını söylüyoruz!

Hazırsanız, hemen testimize geçelim:

Öncelikle cinsiyetinizi öğrenerek testimize başlayalım:

Kadın
Erkek

1 Evlenmek mi, eğlenmek mi istiyorsunuz önce onu öğrenelim...

Evlenmek mi, eğlenmek mi istiyorsunuz önce onu öğrenelim...
Ne evlenmesi Paratic!
Ruh eşimse neden olmasın?
Hem eğleniriz hem de evleniriz

2 Kısa boylu olması sorun olur mu?

Kısa boylu olması sorun olur mu?
Tabii ki olur Paratic!
Olmaz canım ne alaka?
Boyu boyuma huyu huyuma demişler

3 Kaçamak yapmak için nereyi tercih edersiniz?

Kaçamak yapmak için nereyi tercih edersiniz?
Paris
Venedik
Barselona
Prag
Roma
Türkiye'nin suyu mu çıktı canım?
Hepsi

4 Modayı takip ediyor musun?

Modayı takip ediyor musun?
Elbette ki
Hayır, hiç bana göre değil!
Arada sırada diyelim

5 Sevgilinizin gözleri ne renk olsun?

Sevgilinizin gözleri ne renk olsun?
Mavi, yeşil veya ela
Siyah ya da kahverengi
Lens olmasın da

6 Sevgilinizin saçları ne renk olsun?

Sevgilinizin saçları ne renk olsun?
Sarı
Turuncu, kızıl bakır tonları
Siyah
Kahverengi tonları
Fark Etmez

7 Sevgiliniz bakımlı mı, doğal mı olsun?

Sevgiliniz bakımlı mı, doğal mı olsun?
Bakımlı olsun tabii ki
Doğallıktan yanayım
Her ikisinden de olsun

8 Skandallarla dolu bir hayat sizi korkutur mu?

Skandallarla dolu bir hayat sizi korkutur mu?
Bilakis, hayatıma renk katar!
Aşırı olmadıkça sorun yok
Bu sorularla beni korkutmaya başladın ama Paratic!

9 "Zenginlik" deyince aklınıza ne geliyor?

"Zenginlik" deyince aklınıza ne geliyor?
Ailem, çevrem ve arkadaşlarım
Evim, arabam, malım ve mülküm
Her ikisi de

10 Hangi ünlüyle sevgili olduğunu göstermek için paylaşım yapacak kadar cesur musun?

Hangi ünlüyle sevgili olduğunu göstermek için paylaşım yapacak kadar cesur musun?
Eveeet
Hayır
Sonucu beğenirsem neden olmasın?
Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu

Pek çok genç kızın kalbinde taht kuran Kenan İmirzalıoğlu, dünya evine girmiş olsa da ünlü olduğunda sevgili olacağın isimlerden. Her yerinden karizma akan bu adam, rüyalarını süslüyor. Gülüşü içini gıdıklarken sert mizacı “ben buradayım, erkek var!” sözünü anımsamanızı sağlıyor. Hem yakışıklı hem de karizmasıyla yanına yakışacak isim Kenan İmirzalıoğlu tatlım. Bu sonucu arkadaşlarında paylaşarak kızları çatlatmaya ne dersin?

Barış Arduç

Barış Arduç

Kiralık Aşk dizisi ile gönüllerimizde taht kuran ünlü oyuncu ile sevgili olmak birçok kişinin hayali. Yakışıklı mı yakışıklı, sempatik mi sempatik bu oyuncu ile her dakikanı dolu dolu geçireceğine emin olabilirsin. Zamanın nasıl aktığını anlamazken, tarifsiz bir aşk yaşayabilirsiniz. Kaslı kolları arasında kendini güvende hissedebilirsin. Yanına en çok yakışacak ünlü isim Barış Arduç, güzel kadın. Bu sonucu arkadaşlarınla paylaşarak, arkadaşlarını çatlatabilirsin.

Burak Özçivit

Burak Özçivit

Yakışıklığı ile herkesi kendine hayran bırakan, oyunculuğu ile usta isimlere taş çıkartan Burak Özçivit’in hayallerinin prensi olduğunu düşünüyoruz. Kara kaşı ve gözü ile insanları büyüleyen bu isim sana en çok yakışan aday. Emin ol ki onun yanındayken zamanın su gibi akıp geçecek. Gerek yakışıklılığı gerekse de karizmasıyla yanında boy gösterecek bu aday ile kızlara hava atmaya ne dersin? O halde hemen testin sonucu paylaşarak, arkadaşlarını etiketlemelisin.

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy

Ünlü olsaydın sevgili olacağın isim Çağatay Ulusoy’dan başkası olmazdı. Hatta analar neler doğuruyor neler dediğini duyar gibiyiz. Boy desen boy, kas desen kas, aynı zamanda tescillenmiş yakışıklı. Ee senin gibisinin yanına da Çağatay Ulusoy yakışırdı zaten. Açık ara farkla bu yakışıklı çocuğu kaptın. Şimdi arkadaşlarını kıskandırma sırası. Hemen bu testi paylaşarak, ünlü olsaydın kimle sevgili olurdun herkese göstermelisin.

Murat Boz

Murat Boz

Hayallerinin erkeği olan Murat Boz’da oyunculuk desen oyunculuk, ses desen ses, ne ararsan var bu yakışıklıda. Aynı zamanda şarkıda yazıyor. Adına besteleyeceği şarkıları düşündükçe mest olabilirsin. Enerji dolu bir yaşama sahip olan Boz ile birlikte olduğunuz süre boyunca güzel vakitler geçireceğine emin olabilirsin. Seni her daim esprileri ile güldürecek bu yakışıklı adamla geçmişinize sünger çekebilirsiniz. Bu sonucu arkadaşlarınla paylaşarak, onları çatlatabilirsin!

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin

Birçok kızın hayallerini süsleyen Kerem Bürsin, senin için biçilmiş kaftan tatlım. Gerek yakışıklılığı gerekse de karizmasıyla seni senden alacak bu ismin yanına yakışacağını düşünüyoruz. Sıcakkanlılığı ile içini ısıtacak bu adam ile keyifli vakitler geçirebilirsin. Dışarıdan hovarda gibi görünse de tamamıyla evine bağlı olduğunu neredeyse tüm röportajlarında dile getiriyor. Huzurlu vakitler geçireceğin bu ismi paylaşarak, hangi ünlü isimle sevgili olacağını öğrenmelerini sağlayabilirsin.

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

Yakışıklı mı yakışıklı, tatlı mı tatlı, bu bal kaymak adam, tam senin için yaratılmış. Hani derler ya mevlam boş vaktinde mi yaratmış diye, aynen öyle. Yakışıklılığı tescillenmiş bu ünlü ile muhteşem vakitler geçirebilirsin. Gözlerine dalıp giderken, huzur bulabilirsin. Sıcak bakışı ile mest olurken, ihtiras dolu geceler yaşayabilirsin. Test sonucunu paylaşmak için ne duruyorsun? Hadi sonucunu paylaş ve tüm arkadaşlarını kıskandır.

Gökhan Özoğuz

Gökhan Özoğuz

Eğlencenin dibine vuracağınız bu isim, sizin için ideal bir sevgili, güzel kadın. Hem sanatçı ruhlu hem de espri yeteneği sağlam olan Gökhan Özoğuz ile güzel vakitler geçirebilirsiniz. Hayatı tiye almayı öğrenirken bir yandan da anlık zevklerin zirvesine çıkabilirsiniz. Görmediğiniz şehirleri, ülkeleri Özoğuz ile gezebilirsiniz. Test sonucunuzu paylaşarak, ünlü olsaydınız kimle sevgili olurdunuz yanıtını herkese gösterebilirsiniz. Özgür ruhlu olduğunuzu bir kez daha kanıtlayabilirsiniz.

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen

Güzelliği ve zarafetiyle herkesi büyüleyen Fahriye Evcen, oyunculuğuyla da taş çıkartıyor. Çoğu kişinin göz zevkine hitap eden bu kadın, tam isteklerine uygun bir partner. Ünlü olsaydın sevgilinin Fahriye Evcen olacağını, gözlerinde kaybolacağınızı düşünüyoruz. Keyifli vakitler geçireceğin bu ismi arkadaşlarınla paylaşacak kadar cesur musun?

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay

Dişiliği ile ön plana çıkan Nurgül Yeşilçay, oyunculuğuyla da göz dolduruyor. Güzelliği ve eğlenceli kişiliğiyle keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak Yeşilçay, sana layık olan isim. Bu güzel kadın sayesinde zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Kah orada kah şurada görüntülen Yeşilçay ile skandallara konu olabilirsiniz. Ee gülü seviyorsanız, dikenine de katlanmanız gerekiyor değil mi? Sonucunuzu paylaşarak, ünlü olsaydınız kiminle sevgili olacağınızı herkese gösterebilirsiniz.

Beren Saat

Beren Saat

Güzellik deseniz güzellik, dişilik deseniz dişilik, yani anlayacağınız Beren Saat’te yok yok. Ünlü olsaydınız birlikte olacağınız isim; kesinlikle Aşk-ı Memnu’nun Bihteri. Genellikle ihtiras dolu sahneleriyle izlediğimiz Saat, ilişkinizde keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak. Çoğu zaman sansasyonel haberlerle gündeme oturmayı başaran bu kadın ile deli dolu anlar yaşayabilirsiniz. Peki, bu sonucu paylaşacak kadar cesur musunuz?

Cansu Dere

Cansu Dere

Can alıcı bakışlarıyla herkesin başını döndüren Cansu Dere, oyunculuğuyla da göz dolduruyor. Ünlü olsaydınız sevgili olacağınız ismin Dere olacağını düşünüyoruz. Hanımhanımcıklığıyla bilinen bu kadının hayatınıza renk katacağını bilmelisiniz. İlgi alanlarıyla yaşamınızı renklendirecek Cansu Dere ile muhteşem dakikalar geçirebilirsiniz. Zamanın nasıl akıp gittiğini anlamazken, gözlerinde kaybolabilirsiniz. Test sonucunuzu paylaşmak için ne duruyorsunuz?

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

Marjinal kişiliği ile tanıdığımız Tuba Büyüküstün, gerek dizilerle gerek filmlerle gerekse de reklamlarla evimize konuk olan usta oyunculardan bir tanesi. Herkes tarafından sevilen bu oyuncu, size uygun gördüğümüz isim. Zarafeti, dişiliği ve güzelliğiyle aklınızı başınızdan alacak bu ünlü isimle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Testin sonucunu paylaşarak, hemcinslerinizi kıskandıracak güzellikte olan bu kadınla sevgili olacağınızı ilan edebilirsiniz.

Aslı Enver

Aslı Enver

Kavak Yelleri dizisinin unutulmaz karakteri Mine ile entrikalar içinde kaybolmak istediğinizi düşünüyoruz. Bu nedenle size layık bulduğumuz isim, Aslı Enver yakışıklı adam. Güzelliğiyle ön plana çıkan bu oyuncu günlük hayatında oldukça renkli bir karakter. Bu yüzden ilişkiniz boyunca Enver’den sıkılacağınızı düşünmüyoruz. Aksine deli dolu vakitler geçireceğinizi iddia ediyoruz. Ünlü olsaydınız Aslı Enver’le olacağınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy

Hey yakışıklı güzelliği ve sert tavrıyla bilinen Burcu Esmersoy, tam size göre bir sonuç. Eğlenceli kimliğiyle ilişkinizi ayakta tutacak bu kadın sayesinde aşkınızı her daim perçinleyebilirsiniz. Çoğu spor dalına ilgi duyan Esmersoy ile kondisyonunuzu güçlendirebilirsiniz. Dans konusunda da başarılı olan, güzelliği tescillenmiş bu kadın ile sürekli farklı faaliyetlere imzanızı atabilirsiniz. Ünlü olsaydınız on parmağında on marifet olan bu isimle sevgili olacağınızı paylaşarak, herkese duyurabilirsiniz.

Elçin Sangu

Elçin Sangu

Yere bakan yürek yakan ünlü oyuncu Elçin Sangu senin için biçilmiş kaftan yakışıklı. Kızımız hem güzelliğiyle hem de oyunculuğuyla kısa sürede bir yıldız gibi parladı. Bakır tonu saçları, beyaz teni ile ahenk içinde. Gözlerindeki o masum ışıltı, sıcak gülümsemesi ile senin içini eriteceğe benziyor. Testimizin sonucunda Elçin Sangu’yu sana layık bulduk. İster bu sonucu arkadaşlarınla paylaşabilirsin istersen direkt Sangu’ya mesaj göndererek senden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.