Paylaşım

Toyota Hakkında Bilmediğiniz 15 Gerçek


 

Evet, sevgili araba severler. Yine, oldukça ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bir yazıyı sizlere keyifle sunuyoruz. Bugünkü konumuz da dünya markalarından birisi olan ve ülkemizde de oldukça sık tercih edilen bir otomobil markası olan Toyota. Elbette ki bu ünlü marka da tıpkı diğer başarılı otomobil üreticileri gibi bu işe en başından başlamış ve öyle pat diye şu anda olduğu konuma gelmemiş. Özellikle markanın Avrupa pazarında kendini kabul ettirmesi epey bir zaman almış. Kurulduğu dönemde yarışmak zorunda olduğu oldukça köklü ve zengin şirketler, Japonya’nın dev markasını oldukça zorlamış. Fakat şirket zorlukların üstesinden gelerek, bugün dünyanın kabul ettiği bir marka haline geldi.

Uzun yıllar çalışmanın ürünü olan başarı, Toyota’nın da en sonunda ulaşmayı başardığı bir hedef olmuştur. Zaten sadece etrafımıza baktığımızda bile bu markanın yakaladığı popülerliği açık seçik görebiliyoruz, değil mi? İşte bizler de birazdan, Kiichiro Toyoda’nın kurmuş olduğu bu başarılı şirketin hakkında, daha önce hiç duymadığınız 15 ilginç bilgiyi sizlere sunuyor olacağız. İsterseniz, meraklı okuyucularımızı daha fazla bekletmeden, hemen yazımızı incelemeye başlayalım.

İşte Toyota’nın pek fazla bilinmeyen 15 şaşırtıcı özelliği:
Abone Ol

Muhteşem Paratic içerikleri haftalık olarak e-posta adresine gelsin.Söz spam yapmayacağız :DKonuya Gelen YorumlarDiğer yorumlar ( 0 )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bunu okuyan bunları da okur