Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Online Alışveriş Pişmanlığı Yaşamış Kişilerin Hüsran Dolu 60 Fotoğrafı

Online alışverişi kolaylıkla elimizin altında yapabiliyoruz. Bu galerimde sizlere online alışverişin kurbanı olan insanların hüsran dolu fotoğraflarını göstereceğim.
Online Alışveriş Pişmanlığı Yaşamış Kişilerin Hüsran Dolu 60 Fotoğrafı
Son Güncelleme: 
Yorum

Günümüzde hemen hepimiz internet üzerinden her işimizi halledebiliyoruz. Ancak dolandırıcılar çoğunlukta olduğu için siparişiniz eline geçmeyebilir, hatta yerine farklı şeyler gönderebilirler. Bu fotoğrafları görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız!

Gelişen teknolojinin de beraberinde hemen hemen her alanda gelişmeler oluyor. Bu gelişmeler en çokta insanoğlunun işine yarıyor diyebiliriz. Önceden faturalarımızı ödemek için saatlerce sıra kuyruğunda beklerdik. Şimdi ise öyle mi? Hemen hemen her işimizi elimizin altında olan telefonlarımızdan yada bilgisayarlarımızdan giriyoruz internete çatır çatır hallediyoruz çoğu işimizi kolaylıkla. İnternetten alışveriş yapmanın avantajları ve dezavantajları hakkında bu yazımızı paylaşmıştık.  Bununla beraber bir ürün alacağımız zaman tek tek mağaza, dükkan dolaşmak yerine online internet sitelerinden alışverişimizi yapabiliyoruz. Dilediğimiz renkte, istediğimiz fiyat aralığında ihtiyacımız olan hemen hemen her şeyi satın alabiliyoruz. İstersek kredi kartı ödeme olanağı ile, dilersek kapıda ödeme imkanlarını kullanıyoruz.

Her şey iyi güzel hoşta, bu kolaylıkların yanı sıra işin içine dolandırıcılarda giriyor. Maalesef insanlar o kadar çok acımasızlar ki kimi nasıl, nerede dolandırsak derdindeler! Son zamanlarda internet üzerinden yapılan dolandırıcılıklar fazlasıyla arttı. Nereden, nasıl alışveriş yapacağımızı bilemez olduk. Biz de sizlere dikkat etmenizi öneririz. Güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yapmayınız. Ya da kart bilgilerinizi vermeyiniz. Güvenilir online alışveriş için 10 ipucu vermiştik daha önce. Zaten bunlarla ilgili sürekli haberlerde de uyarılar yapılıyor. Devamlı online alışveriş yapmış kişilerin başlarına kötü şeylerde gelebiliyor. Bu galerim de sizlere online alışveriş mağduru olan birkaç kişinin hüsran dolu ürünlerini göstereceğim. Benim başıma gelmez gelmeyin, dikkat edin!

Online alışveriş yaparken hepimiz dikkat etmeliyiz. Malum ya biz de dolandırılabiliriz. İnternet üzerinden güvenli alışveriş nasıl yapılır? Hepimiz öğrenmeliyiz. Online alışveriş mağduru olmuş birkaç kişinin durumlarını söylemek istiyorum. Plazma TV almak isteyen bir arkadaşımız sipariş etmiş. Ne gelse beğenirsiniz? Tahtayı siyah poşetle kaplayıp yollamışlar. Yine bir kadın elbise sipariş ediyor. Gele gele ince kumaştan yapılmış havlu gibi bir örtü geliyor. Maalesef dolandırıcılar bunları kolaylıkla yapıyorlar. Bu nedenle bizlerde çok dikkatli olmalıyız.

Evet, gelelim online alışveriş pişmanlığı yaşayan kişilerin hüsran dolu fotoğraflarına. İşte karşınızda o hüsran dolu kareler:

Bunu gören gelin adayı evlilikten vazgeçti!
1

Güzel giyineyim derken rezil olmak…
2

İşte bazen kutudan hıyar çıkabilir!
3

Hatta doğrayıp gönderirler. Sınırsız hizmet ne de olsa !
4

Sen ne hayaller kurarsın. Sonra işte içine ederler…
5

Ve hayaller suya düşer!
6

Çift kişilik çadır istersin ama olmaz…
7

Bak işte bu da dramdır…
8

Mezuniyet balosu hayallerin suya düşer…
9

İşte sonra oturur öylece düşürsün. Neden ben diye…
10

Yaramıza tuz basma be!
11

Televizyon bile izletmemek için çabalarlar…
12

Hayaller hayatlar…
13

Romantik olmaya çalışırsın onu bile engellerler!
14

Sahi bunları gönderirken o çalışanlar ne düşünüyor?
15

16

17

Sen güneşlenmenin hayalini kurarsın. Ama işte…
18

19

20

Havlu gönderseler daha iyiydi…
21

22

23

Verdiğin paraya değmez aldığın şey…
24

25

26

Ekmek mi o?
27

28

29

Gönderen kişi bunu yaparken ne düşündü acaba?
30

31

32

En azından elbise gelmiş, farklı ama olsun…
33

34

35

36

Kılıf almaktan soğutuyorlar…
37

38

39

Ağız tadıyla bir kahve içemezsin.
40

41

42

43

Peki, buna ne demeli?
44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu