Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ne Kadar Platonik Aşıksın? 10 Soruda Cevabını Veriyoruz!

Kelebeklerin uçuştuğunu, ayağınızın yerden kesildiğini hissediyor musunuz? Platonik aşk testi sonucunu merak ediyorsanız 10 soruyu yanıtlamanız gerekiyor.
Ne Kadar Platonik Aşıksın? 10 Soruda Cevabını Veriyoruz!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

En az bir kere de olsa imkansız gördüğünüz, karşılıksız sevdaya düşmüşsünüzdür. Veya şu an tam da o sevdanın pençesindesinizdir. Platonik aşk testi yaparak, içinde bulunduğunuz durum karşısında ne yapmanız gerektiği hakkında tavsiyeler vermek istiyorum. Platonik aşk testi sonucu nasıl bir ruh halindesiniz, açıklayacağız.

Hazırsanız hemen testimize geçelim:

1 Onu uzaktan seyretmek mi, kanka ayağı mı?

Onu uzaktan seyretmek mi, kanka ayağı mı?
Kanka ayağı
Uzaktan tabii ki
Nabza göre şerbet
Açılmak en doğrusu

2 Ne sıklıkla stalklama yaparsın?

Ne sıklıkla stalklama yaparsın?
Her saniye
En az 10 kere
Boş kaldıkça
Yanlışlıkla beğenecek kadar
Daha ismini bilmiyorum Paratic!
Stalklama mı, o da ne?

3 Kötü bir espri yaptığında...

Kötü bir espri yaptığında...
Tabii ki gülerim
Yeter ki o yapsın, etrafı inletirim!
Anlaşılmaması için normal tepkiler veririm
Kötü espriye de gülmem ya!

4 Taklidini yapar mısın?

Taklidini yapar mısın?
Hem de istemsizce
Beni gıcık ettiği zamanlarda
Ahh ahh konuşabilsek, daha neler yapacağım...
Taklitten ziyade rezilliklerin zirvesini yapıyorum!
Arada sırada
Taklit konusunda iyi değilim!

5 Her cümlenizde mutlaka...

Her cümlenizde mutlaka...
Onun ismi geçer
Abartmayın o kadar da değil!
İki cümlemden birisi o
Daha kimseye anlatamadım onu

6 Takıldığı mekanlara gider misin?

Takıldığı mekanlara gider misin?
O nereye, ben oraya
Çoğu zaman
"Aa sen de mi, buraya takılıyorsun" imajı önemli tabii
Kapısını açmayacağım yerlerdeyim, hiç sorma!
Hayır tabii ki

7 Gizli numaradan onu aradın mı?

Gizli numaradan onu aradın mı?
Başka türlü sesini duyamıyorum
Oo şarkı bile dinletiyorum
Numarası gizliye kapalı
Aa sapık mıyım, canım!

8 Sizi aradığını veya mesaj attığını düşünün...

Sizi aradığını veya mesaj attığını düşünün...
Elim ayağıma dolaşır
Hayal olup olmadığını anlamak için kendimi çimdiklerim
Cevap verip vermeme konusunda kararsız kalırım
Geç cevap veririm
Ne araması ne mesaj atması benden haberi bile yok!

9 Kendi kendinize gelin güvey olduğunuz doğru mu?

Kendi kendinize gelin güvey olduğunuz doğru mu?
Bütün yollar ona çıkıyor, nasıl olmayayım
Yok canım geçici bunlar biliyorum
Kendi hayal dünyamda mutluyum, nereden çıktı bu sorular?

10 Onu gördüğünüzde...

Onu gördüğünüzde...
Kalbim yerinden çıkacakmış gibi
Bütün dünya duruyor sanki
Panikliyorum, köşe bucak kaçıyorum
Yokmuş gibi davranıyorum
Kocaman bir "merhaba" diyorum

11 Bonus Soru: "Sevdiğini belli et, gizlemek başkalarına fırsat verir." Bu söze katılıyor musunuz?

Bonus Soru: "Sevdiğini belli et, gizlemek başkalarına fırsat verir." Bu söze katılıyor musunuz?
Sonuna kadar hem de
Doğru demişler de, o cesaret bende yok!
İnanmıyorum
Fena gaza geldim, test bitince onunla konuşacağım!
Platoniklik Sana Göre Değil!

Platoniklik Sana Göre Değil!

Platonik aşk test sonucu, bu konu ile uzaktan yakına ilgin olmadığını düşünüyoruz. Evet, verdiğin yanıtlara bakılırsa içinde bir sevgi besliyorsun. Fakat bu sevgi, uzun süreli değil. Çünkü bir başkasını gördüğünde, platonik aşkını unutuyorsun. Bu nedenle seninki deyimi yerindeyse; maymun iştahlılık oluyor. Bu yüzden platonik bir aşık olmadığını bilmeni isteriz.

Sen İmkansız Aşklar için Yaratılmışsın!

Sen İmkansız Aşklar için Yaratılmışsın!

İmkansız aşk konusunda gerçekten sınır tanımıyorsun. Nerede bir imkansız, orada sen. Ya sen bu konuyu gözünde fazla büyütüyorsun ya da aşk acısı çekmemek için adım atmak istemiyorsun. Konuşsan, belki de onun da sana karşı boş olmadığını göreceksin. Fakat bunun yerine köşe bucak kaçmayı tercih ediyorsun. Senin onu sevdiğini anlamaması için normal tepkiler vermekten kaçınıyorsun. Bunun yerine açık olmayı denemelisin. Mesela platonik aşk test sonucunu paylaşabilirsin. Onun da bu testi çözmesini sağlayarak, sonucunda ne çıkmış öğrenebilirsin.

Platonikliğin Sınırını Aşmak Üzeresin!

Platonikliğin Sınırını Aşmak Üzeresin!

Verdiğin cevaplar; platonik aşk testi sonucu sınırı aştığını gösteriyor. Bu sınırı aşmak, gidip onunla konuşmak istiyorsun. Fakat bu cesareti kendinde bulamıyorsun. Hoşlandığın kişiyi bir başkasıyla görmek daha mı iyi? Önce bu sorunun cevabını kendine dürüstçe vermelisin. Buna göre ona açılıp, açılmama konusunda karara varmalısın. Bu konuda acele et ya da etme diyemeyiz. Ama sevdiğinin eli, başka bir eli tuttuğunda hissedeceğin acıyı düşünmeni tavsiye edebiliriz. Bu yüzden ilk adım olarak bu testi paylaşmanı öneriyoruz. Bakalım, ne tepki verecek?

Platonik Aşk Kurbanısın!

Platonik Aşk Kurbanısın!

Platonik aşkın, gerçek aşktan daha değerli olduğunu düşünüyorsun. Çünkü bildiğin gibi aşk, gelip geçici bir duygu. Geriye kalan sadece üzüntü. Bu nedenle üzülmek yerine platonik duygular beslemek, senin daha çok hoşuna gidiyor. Evet, bir yandan da soluksuz bir aşk yaşamak istiyorsun. Fakat dediğimiz gibi sonunu düşündüğünde vazgeçiyorsun. Ama bilmelisin ki sonunu düşünen kahraman olamaz. Bu yüzden hemen bu testi paylaşmalısın. Platonik aşk testi sonucunu görmesini sağlamalısın. Böylece tepkisini ölçebilirsin. Buna göre nasıl davranman gerektiğine karar verebilirsin.

Platonik Duygular İnsanısın!

Platonik Duygular İnsanısın!

Bugüne kadar birden çok kişiye platonik duygular beslediğini düşünüyoruz. Reddedilmemek için uzaktan sevmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorsun değil mi? Bu düşüncenin yersiz olduğunu bilmelisin. Çünkü hayata bir kez geliyorsun. Bu yüzden sevdiğin kişiye, ondan hoşlandığını söylemekten daha doğal bir şey olmadığını kabul etmelisin. “Hayır” cevabını alsan ne olur ki? En fazla birkaç hafta kendini kötü hissedersin. Tabii ki hayır diyebileceği gibi evet deme ihtimali de var. Tüm bu ihtimalleri düşünerek, hareket etmelisin. Testi paylaşarak, nabzını yoklamaya ne dersin?

Platonik Sevgi mi, Alırım Bir Dal!

Platonik Sevgi mi, Alırım Bir Dal!

Platonik aşkın kitabını yazacak kişisin. Hele ki stalklama konusunda üstüne yok. Kim, kiminle, nerede, ne yapmış… gibi soruların cevapları sana sorulur. Arkadaşlarının dertlerini dinlemekten, kendi hayatını yaşayamıyorsun. Aşkın acı getireceğine, hedeflerine ulaşmana izin vermeyeceğini düşünüyorsun. Bu yüzden de acı çekmek yerine platonik takılmak istiyorsun. Platonik aşk testi sonucu senin de diğerleri gibi bir dal alacağını düşünüyoruz.

Platonik Stalkçı!

Platonik Stalkçı!

Platonikliğin sende sınırı yok, sevgili Paratic test severim. Gizliden gizliye takip etmeler, kaleyi içten fethetmek için atılan adımlar sonucunda; seni hem platonik aşık hem de karda yürür izini belli etmez stalkçı ilan ediyoruz. Bu ilanı açık ara farkla elde ettiğini bilmeni isterim. Fakat platonik platonik nereye kadar, diye sormadan edemiyorum. Bir adım atsan ne çıkar? Bu testi paylaşarak, ne tepki vereceğini öğrenebilirsin değil mi? Eee o zaman ne duruyorsun?

Platonik Aşık!

Platonik Aşık!

Platonik aşk testi sonucu seni platonik aşık ilan ediyoruz. Senin kadar temiz bir aşkla karşısındaki kişiyi sevecek kişi var mı, gerçekten merak ediyorduk. Bu aşkı neden içinde tutuyorsun merak ettik doğrusu. Güzel mi güzel, tatlı mı tatlı iyiliklerle dolu bir kalbin var. İçten içe hayal kurmak yerine neden gerçek aşkı yaşamak için adım atmıyorsun? Testte de değindiğimiz gibi bu aşkı gizlemenin bir yararı olmayacağını, hatta başkalarına fırsat tanıdığını bilmelisin. Bu testi paylaşarak, bir adım atabilirsin.

Platonikten Daha Öte!

Platonikten Daha Öte!

Platonik aşk testi sonucu karşındaki kişiye daha fazlasını hissettiğini düşünüyoruz. Onun için yapmayacağın yok. Gerek gizli takip gerekse de ilgi çekmek için attığın adımlar, platonikten daha öteye gitmek istediğini düşündürüyor bize. Peki, bunun için neden adım atmıyorsun. Adım atman için illa onun da sana karşı boş olmadığını belli mi etmesi gerekiyor? Belki de o da senden bekliyor? Olmaz mı, olabilir. Bu yüzden platonik aşk testini paylaşarak, çözmesini isteyebilirsin. Ardından verdiği tepkilere göre hazır konu açılmışken, ondan hoşlandığını söyleyebilirsin.

Platonik Duygular Tam Sana Göre!

Platonik Duygular Tam Sana Göre!

Çevrendekilerin farkında olmayacak kadar, kendini ona kaptırmışsın. Hatta birçok fırsatı onun için tepmiş olabilirsin. Sana yakınlaşanları, bir şekilde hayatından uzaklaştırmışsın. Fakat hala neden adım atmadığını anlamış değiliz. Madem seviyorsun, neden gidip konuşmuyorsun? Acı çekmek yerine uzaktan sevmek daha mı iyi geliyor? Ya da aşk ne de olsa gelip geçici, içimdeki duygularla beni yalnız mı bırak diyorsun? Saniyeler sonra ne olacağını bilmiyoruz değil mi? Bu yüzden testi paylaşarak, bir adım atabilirsin. En azından bu konunun kendiliğinden açılmasını sağlayabilirsin. Hoşlandığın kişinin tepkilerine göre hareket edebilirsin.

Platonik Sevgiye Tamam mı, Devam mı?

Platonik Sevgiye Tamam mı, Devam mı?

Platonik duygular konusunda gerçekten sıkıldığınızı düşünüyoruz. Evet, oldukça heyecanlı. Onu gördüğünüzde kalbiniz çıkacakmış gibi oluyor. Fakat bunun için bir adım atmalısınız. Platoniklikten çıkmalısınız. Duygularınızı açıkça dile getirerek, onun sizinle ilgilenip ilgilenmediğini öğrenmelisiniz. Bunun için platonik aşk test sonucunuzu paylaşabilirsiniz. Ya da ona bu testi çözdürebilirsiniz. Böylece konuyu açmış olursunuz. Yapacağı yoruma göre de konuyu devam ettirebilirsiniz.

Kara Sevdaya Düşmüşsün!

Kara Sevdaya Düşmüşsün!

Platonik aşk testi sonucu kara sevdaya düşmüş olduğunu düşünüyoruz. Elbette ki bu kara sevda tabirini davranışlarınla çürütebilirsin. Platonik aşıklıktan kurtulmak için yollar arayabilirsin. Bu yolların başında açıkça konuşmak geliyor. Fakat bunun için cesaretli değilsen, test sonucu paylaşabilirsin. Veya bu testi bir şekilde ona çözdürebilirsin. Böylece bu konunun açılmasını sağlamış olursun. Aldığın yanıtlara göre de nasıl bir adım atman gerektiğine karar verebilirsin.

Platoniklik Senin Hamurunda Var!

Platoniklik Senin Hamurunda Var!

Bugüne kadar birçok kişiden hoşlandığını, fakat hiçbir adım atmadığını düşünüyoruz. Senin için önemli olan tek şey kalbinin çarpması. Aşk acısı çekmek yerine karşılıksız sevmek istiyorsun. Bu duyguları içinde yaşayarak, sanki onunla birmiş gibi düşünmek hoşuna gidiyor. Olan bir sevgili ile kavga etmek, üzülmek yerine imkansız bir ilişki sana daha cazip geliyor. Bu nedenle platonik aşk test sonucu karşılıksız sevgi besleme konusunda elinize su dökecek birinin olduğunu sanmıyoruz.

Platonik Kelimesi Karşılığına Senin Adın Yazılmalı!

Platonik Kelimesi Karşılığına Senin Adın Yazılmalı!

Sevdiğin kişi yerinde olmak isteyen birçok insan olduğunu bilmelisin. Senin gibi saf bir sevgi besleyenler kaldı mı, diyorduk. Demek ki varmış. Platonik aşk testi sonucu seni, imkansız aşklar için yaratılmış bir kişi seçiyoruz. TDK’de platonik kelimesinin karşılığında adının yer almasını düşünüyoruz. Açılmanı tavsiye etmekten başka bir şey diyemiyoruz. Hem ne kaybedersin ki… Bu testi paylaşarak, ona çıkan sonuç ne olacak, öğrenebilirsin. Sonuca göre hareket edebilirsin.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.