Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Mafya Tarafından İnşa Edilmiş Brooklyn Malikanesi ile Kendinizi “Baba” Gibi Hissedeceksiniz!

ABD'de emlak piyasasının en etkileyici evlerinden biri olarak yeni sahiplerini arayan Brooklyn Malikanesi, uygun fiyat etiketiyle dikkat çekiyor.
Mafya Tarafından İnşa Edilmiş Brooklyn Malikanesi ile Kendinizi “Baba” Gibi Hissedeceksiniz!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Özellikle de Vito Ferro, Al Capone, Bernardo Provazono, Michele Navara ve Mickey Cohen gibi 1930’lu yılların en bilindik ve azılı mafyaları; günümüze filmlerle, kitaplarla, dizilerle de damgalarını vuruyorlar. Ancak popülerliklerini 1900’lü yılların ortalarında kaybeden İtalyan-Amerikan mafya örgütlenmeleri, şimdilerde gizliden gizliye işlerini yürütüyor olsalar da ünlü oldukları dönemlerden kalan evleri ve hatıralarıyla yaşam tarzlarının bir kısmı gözler önüne seriliyor. Genellikle, ABD’nin çeşitli bölgelerinde hüküm süren ve Beş Aile olarak bilinen Lucchese, Genovese, Gambio, Bonanno ve Colombo aileleri, özellikle de Mario Puzo’nun efsanevi romanı The Godfather kitabına konu olmuşlardı.

Şimdi ise bu meşhur Beş Aile üyesinden Colombo suç ailesi ile bağlantıları olan John Rosatti, inşa etmiş olduğu Brooklyn Malikanesi ile “size reddedemeyeceğiniz bir teklif yapıyor.” 1996 yılında Rusya’nın en zengin insanının eski eşi ve Rus Paris Hilton olarak da bilinen Anna Anissimova’nın annesi, Galina Anissimova’ya satıldı. ABD’de emlak piyasasının en etkileyici evlerinden biri olarak yeni sahiplerini arayan Brooklyn Malikanesi, tuhaf ve karmaşık geçmişinden dolayı pek fazla tercih edilmiyor. Bu nedenle de satış fiyatı yarıdan fazla indirilen bu devasa Brooklyn evi, ederinden çok daha uygun bir fiyat etiketiyle yeni sahiplerini mest etmek için hazır konumda bekliyor.

Yarıya Düşen Fiyatıyla Etkileyici Bir Brooklyn Evi

Yarıya Düşen Fiyatıyla Etkileyici Bir Brooklyn EviColombo suç ailesi ile bağlantısı olan John Rosatti tarafından yapılan ve Galina Anisimova’ya satılan bu göz alıcı Brooklyn Malikanesi, üç yıl önce 30 milyon dolarlık fiyat etiketiyle yeni sahiplerini arıyordu. Bu büyüleyici ev, eşsiz bir konuma ve sayısız lüks olanaklara sahip olsa da hem pahalı fiyat etiketinden hem de karanlık geçmişinden dolayı satılamadı. Şimdilerde sadece 12.5 milyon dolara listelenen bu inanılmaz yapı ile kendinizi bir mafya babası gibi hissedebilirsiniz.

DÜNYANIN EN PAHALI EVLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Göz Alıcı Konumu ve Dış Mekan Olanaklarıyla Aklınızı Çelecek

Göz Alıcı Konumu ve Dış Mekan Olanaklarıyla Aklınızı Çelecek2458 National Drive yolunda deniz kenarına konumlandırılmış olan bu yapı, aslında iki evden meydana getirilmiş bir malikanedir. Eşsiz deniz manzarasını 300 metrekarelik bir yüzme havuzu, 40 kişilik parti alanı ve 9144 metrekarelik devasa bir bahçe ile tamamlıyor. Ayrıca dört arabalık garaj, iki yatlık marina ve şarap mahzeni ile donatılan bu eşsiz ev, ultra lüks bir yaşam deneyimini sahiplerinin ayaklarına seriyor.

Lüks ve Konforlu İç Mekanıyla “Babalar” Gibi Bir Yaşam Deneyimi

Lüks ve Konforlu İç Mekanıyla "Babalar" Gibi Bir Yaşam DeneyimiBrooklyn’deki Mill Basin bölgesine yerleştirilen bu ultra lüks malikane, 7 bin metrekarelik geniş yaşam alanıyla kusursuz bir yaşam deneyimine ortak olabilmenizi sağlıyor. 10 yatak odası, 15 adet banyosu, dört tam donanımlı mutfak ve çeşitli amaçlara hizmet eden odalarıyla oldukça büyüleyici bir Brooklyn evi haline geliyor. Bu özelliklerin yanı sıra, denizle temas kurabilmenizi sağlayan geçit evi, medya odası, bakım merkezi, beş kişilik müştemilat, iç asansör ve şık bir şöminenin bulunduğu meditasyon odası gibi eşsiz imkanlara da sahip olan Brooklyn Malikanesi ile yaşam standartlarınızı fazlasıyla yükseltebilirsiniz.

Eşsiz güzellikte bir ev olarak Brooklyn’in sahil kenarını süsleyen bu malikane, inanılmaz derecede indirime uğramış fiyat etiketiyle yeni sahiplerini mest etmeyi bekliyor. Karanlık ve karmaşık bir geçmişe sahip olan Brooklyn Malikanesi’nde yaşamak istemez miydiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.