Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Jet Li’nin Beşikten Mezara Filminin Unutulmaz Dövüş Sahnesi

Jet Li’nin ünlü Beşikten Mezara film dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından izlenmiştir. Hala izlemediyseniz doğru yerdesiniz!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Beşikten Mezara filmini sinema dünyasında en çok beğenilen filmler arasında gösterebiliriz. Hollywood sinemasının mihenk taşlarından biri olarak gösterebileceğimiz bu film dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından izlenmiş yüksek hasılat yapmayı başarmıştır.

Efsane filmin başrolünde dövüş filmi dendiğinde akla ilk gelecek aktörlerden Jet Li bulunuyor. Çin doğumlu ve Singapur vatandaşı olan usta oyuncu, başta Beşikten Mezara filmi olmak üzere çok sayıda filmde rol almış ve kariyeri boyunca önemli ödüller kazanmıştır.

Videoda Jet Li’nin en iyi filmlerinden Beşikten Mezara’nın unutulmaz dövüş sahnesini izleyeceksiniz. 2003 yılında ABD’de çekilmiş aksiyon filminde Jet Li ile beraber rap muzik sanatçısı DMX yer alıyor. Film uluslararası bir hırsızlık çetesinin başından geçen aksiyon dolu olayları konu alıyor. Ağırlıklı olarak elmas hırsızlığı yapan çete liderinin kızı kaçırılmıştır. Kızı kaçıranların asıl derdi ise çetenin elindeki elmasları ele geçirmek olacaktır.

Kızı kaçırılan çete lideri, istihbaratta görev yapan memur (Let Li) ile iş birliği yapmasıyla beraber soluksuz bir macera başlamıştır. Beşikten Mezara filmi izlediğiniz dövüş sahnesi ile akıllarda kalıcı izler bırakmıştır. Bahislerin oynandığı dövüş arenasında gerçekleşen bu sahnede Jet Li’nin etkileyici dövüş performansı ile baş başa kalıyorsunuz. Sahnenin ilerleyen kısımlarında onlarca dövüşçü bir anda ringe giriyor. Hepsinin Jet Li’ye meydan okuduğu görülüyor. Filmin en can alıcı anı olan bu sahnede usta aktör Jet Li, çok sayıda dövüşçüyle aynı anda baş ediyor.

İzlediğiniz görüntülerde hem dövüş sahneleri hem de alttan verilen müzik izleyiciyi kendisine bağlamayı başarıyor. Beşikten Mezara filmindeki bu dövüş sahnesi, tüm dövüş temalı filmler arasında en iyi sahnelerden birisi olarak yer almaktadır. Dövüş filmlerinin aranan yüzlerinden Jet Li’nin hayat verdiği bu film, üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala tekrarları izlenen bir film olmaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.