Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

İnanılmaz Aile 2’de Anne ile Babanın Rolleri Değişiyor!

Yorum

İlki 2004 tarihli olan ve aynı yıl En İyi Animasyon Filmi Oscar Ödülü’ne layık görülen İnanılmaz Aile’nin devam halkasında seyirciyi şaşırtıcı olaylar bekliyor.

Zira ekibinde; Samuel L. Jackson, Holly Hunter, Catherine Keener, Craig T. Nelson, John Ratzenberger, Sarah Vowell ve Huck Milne gibi isimlerin yer aldığı animasyon filminde, Wonder Woman’da olduğu gibi kahraman rolünde kadın karakter Lastik Kız görünüyor.

Daha açık söylemek gerekirse; 22 Haziran’da gösterime girecek eğlenceli yapımda, Bay İnanılmaz evde çocuklarla ilgilenirken Elastik Kız da görev için evden ayrılıyor. İnanılmaz Aile’nin annesinin John Ratzenberger tarafından seslendirilen kötü karakter The Underminer’la mücadele edeceği halkada, Bay İnanılmaz da çocuklar, özellikle de bebek Jack-Jack’le uğraşıyor.

Fakat konu hangisinin işinin daha zor olduğunu söylemeye gelince, karar vermek epey zor oluyor. İlaveten; televizyon izleyen herkesi hipnoz eden yeni kötü karakter de bir hayli merak uyandırıyor.

Acaba bol aksiyonlu ve kahkahalı olacağa benzeyen İnanılmaz Aile 2’de seyirciyi başka ne gibi sürprizler bekliyor? Yeri gelmişken; İnanılmaz Aile 2’nin bir önceki fragmanını da aşağıya bırakıyoruz:

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu