Paylaşım

Disney İmzalı Oyunbozan Ralph 2’nin İlk Fragmanı!

 

2012 yapımı Oyunbozan Ralph’in (Wreck-It Ralph) devam halkası, nihayet izleyicilerle buluşuyor. Dünya çapında 471 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ve en iyi animasyon filmleri arasında yer alan Disney imzalı yapımın ikincisi, yayınlanan ilk fragmanından da anlaşılacağı üzere seyircinin yüzünü güldüreceğe benziyor.

Yönetmenliğini Phil Johnston ve Rich Moore’un üstlendiği filmin, seslendirmesinde ise Sarah Silverman, Kristen Bell, Taraji P. Henson, John C. Reilly, Kelly Macdonald, Alan Tudyk, Idina Menzel, Jack McBrayer, Jane Lynch, Mandy Moore ve Jodi Benson gibi isimler bulunuyor.

Neticede; Ralph ile Vanellope’nin Wi-Fi aracılığıyla atarilerinden çıktığı ve Sugar Rush oyunu için gerekli parçayı bulmaya çalıştıkları devam halkasında (Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph 2)  ikili yeni maceralara yelken açıyor. Filmin Türkiye vizyon tarihi ise 11 Ocak 2019 olarak belirtilmiş.

Yeri gelmişken; Disney’in yıllar sonra McDonald’s’la bir araya geldiği ve Happy Meal kutularından ilk önce İnanılmaz Aile, sonrasında da Oyunbozan Ralph oyuncaklarının çıkacağı bilgisini de paylaşalım. Ve tabii ki bu promosyon oyuncaklarının Disney filmlerinin gösterim tarihleriyle eş zamanlı olarak sunulacağını!

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur