Her Gördüğünüze İnanmamanız Gerektiğini Kanıtlayan Hile Dolu 50 Fotoğraf

Her gördüğünüz fotoğraf karesine inanmayın. Neden mi? Bu galerim de sizlere hileler çekilmiş olan fotoğrafları göstereceğim.

Sosyal medya hesaplarımızda paylaşmak için hemen hepimiz fotoğraf çekiyoruz. Bunun için de birbirimizle yarışıyoruz. Bu galerim de sizlere çektikleri fotoğraflarda hile yapmış kişileri göstermek istiyorum.

Günümüzde sosyal medyaya olan ilgi her geçen gün daha da fazla artıyor. Bununla beraber çoğumuz en iyi fotoğrafı çekmek için birbirimizle rekabet ediyoruz. Sosyal medyayı, ya vakit geçirmek ve iletişim kurmak için, ya da para kazanmak için kullanıyoruz. Buna en basit örnek Instagram hesabı açarak para kazanmayı söyleyebiliriz. Bunun yanında bazı kişiler çektikleri fotoğraflarına birazda hile karıştırıyorlar. O fotoğraf karelerini gördüğümüz zaman vay canına süper olmuş diyoruz çoğumuz. Söz konusu olan o çok beğendiğimiz fotoğraf karelerinin her köşesinde maalesef hile var. Ben de bu galerim de sizlere her gördüğünüz fotoğraf karesine inanmamanız gerektiğini kanıtlayacağım. Aşağıdaki listede tamamen hilelerle çekilmiş olan fotoğrafları göreceksiniz.

Fotoğraf çekmek çok kolaymış gibi görünse de aslında bilindiği kadar kolay bir iş değil. Sonuçta kusursuz ve ilgi çekici bir fotoğraf çekmek için profesyoneller çok emek sarf ediyorlar. Fotoğraf çekerek para kazanmayı siz de deneyebilirsiniz. Bizler sadece elimizdeki fotoğraf makineleriyle ya da telefonlarımızla yaşadığımız her anın fotoğrafını çekiyoruz. Ancak bazı insanlar çektikleri fotoğraf karelerine biraz hile karıştırmak istemişler. Birazdan sizlerde tamamen hilelerle dolu olan bu fotoğraf karelerini göreceksiniz. Bundan sonra eminim gördüğünüz her fotoğraf karesine inanmayacaksınız.

Her gördüğünüze inanmamanız gerektiğini kanıtlayan hile dolu fotoğraflardan birkaç tane örnek vererek devam etmek istiyorum. Çoğu kişi evlenirken her anlarını ölümsüzleştirmek için düğün fotoğrafçısı ile anlaşıyorlar. Gelin ile damadın fotoğraflarına hepimiz imrenerek bakıyoruz. Hatta bir karede yağmur yağıyor ve damat geline ceketini giydiriyor gibi göstermişler. Aslında olay öyle değil. Fotoğrafçının yanında çalışan kişi ağzından su fırlatıyor gelinin üzerine ve damatta ceketini veriyor. Bir başka örnekle devam edelim. Porsche marka aracın yıkandığını ve üzerinde su damlalarının olduğunu görüyoruz. Ancak maalesef yine yanılıyoruz. O araç oyuncak ve lavaboda yıkanmış. Bunlara benzere birçok kareyi birazdan sizlerde göreceksiniz.

Evet, gelin şimdi hep birlikte gördüğünüz her şeye inanmamanız gerektiğini kanıtlayan hile dolu o fotoğraflara göz atalım.

Beyler her gördüğünüze inanmayın bizden uyarması!
1

Abi çok iyi olmuş ama ya.
2

Hep kandırılıyoruz hep!
3

Yine hüsran…
4

Evlilik hayallerimizi suya düşürdüler…
5

Mona Lisa tablosu ne çekti be!
6

Bak bu süper olmuş.
7

Bunu hepimiz yapalım.
8

Tüm inancımızı kaybettirdiler…
9

Her gördüğünüze inanmayın!
10

O fotoğrafların arkasında neler dönüyor neler.
11

Ne güzel de kandırıyorlar bizi.
12

Bu da mı gol değil?
13

Hiçbir fotoğrafa güvenmeyin artık!
14

İyi fikirmiş hepimiz deneriz.
15

16

Hayaller hayatlar…
17

18

19

20

Ne umduk, ne bulduk…
21

22

23

Mantıklı
24

25

26

Çok iyi olmuş.
27

28

29

Yine hüsran…
30

31

32

Çok mantıklı olmuş.
33

34

35

36

Hala amacını çözemedim.
37

38

39

Ya yapmayın ya…
40

41

42

43

Hayal edilen, aslında olan.
44

45

46

47

48

49

50Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı