Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ceek VR Coin (CEEK) Nedir, Nasıl Alınır?

Ceek Coin nedir, Ceek VR nedir, ceek coin geleceği gibi soruların cevapları ve ceek coin hakkında her şey sayfamızda.
Ceek VR Coin (CEEK) Nedir, Nasıl Alınır?
Son Güncelleme: 
Yorum

Sektörde oldukça popüler bir alan olan metaverse, gelişmeye devam ediyor. Hatta metaverse alanında hizmet veren onlarca proje çıkıyor. Ancak yatırımcılar bu kadar fazla proje içerisinden hangisinin iyi ve doğru bir yatırım olduğunu bilemiyor. Bu nedenle CEEK VR coin hakkında bilgilendirici bir içerik hazırladık.

CEEK VR, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik oluşturucuları sanal dünyalardaki hayranlarına doğrudan bağlayan bir projedir. Universal Music ile yaptığı ortaklıkla büyük bir başarıya imza atan CEEK VR, bu ortaklık sayesinde metaverse teknolojisi sayesinde Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve daha birçok yıldızı hayranlarıyla buluşturmayı vaat ediyor.

CEEK VR, metaverse alanında hizmet veren ve yatırımcılarına büyük avantajlar sağlayan bir platformdur. Sanal gerçeklik denilince akla gelen CEEK, aktif bir geliştirici ekibi ile beraber yeniliklere adım atmaya devam ediyor.

Kendisini video ve müzik akışının geleceği olarak gören CEEK VR, patentli bir VR paketine sahiptir. Şu anda dünya çapında satılan bu set, yayıncıların ve sanatçıların sanal bir etkinlik akış platformu kullanarak performans göstermelerine ve para kazanmalarına olanak tanır.

Bundan dolayı, CEEK VR’ın kripto para birimi olan CEEK coin, yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Bu yazımızda, CEEK coin nedir, CEEK coin geleceği gibi merak edilen soruları yanıtlayacağız.

1Ceek Vr Nedir?

Ceek Vr Nedir?

CEEK, birinci sınıf sosyal, sanal ve artırılmış gerçeklik (VR) deneyimlerinin geliştiricisidir. İçerik üreticilerine dijital araçlar sağlayarak, kazanç elde etmelerine olanak sağlar. Uzun süreli bir etkileşim için CEEK, sanal dünyası aracılığıyla sanatçıları ve hayranları birbirine bağlar.

Şirket, müzik sanatçılarına, sporculara, dijital içerik oluşturuculara ve etkinlik organizatörlerine mükemmel hayran deneyimleri oluşturma ve çalışmalarından para kazanma konusunda yardımcı oluyor.

Hayranlar için canlı bir spor etkinliği, sınıf, konser ve diğer deneyimleri sanal gerçeklik platformu aracılığıyla her yerde ve her zaman çoğaltır.

CEEK VR’ın Universal Music ile ortaklığı bulunuyor. Bu sayede Katy Perry, Lady Gaga, U2, Sting, Neyo, Ziggy Marley, vb. gibi üst düzey sanatçılarla canlı performanslar düzenleyebilir.

İçerik üreticiler, CEEK’in sanal etkinlik akış platformu sayesinde ürettiği içeriklerden para kazanabilir ve dünya çapındaki kitleleri ile doğrudan etkileşime geçebilir.

Ödemeler, blok zincirinde gerçek zamanlı olarak doğrulanır, içerik üreticileri ve sanatçılar, ürünlerinden hızlı, sorunsuz ve verimli şekilde para kazanabilir.

2Ceek Vr Nasıl Çalışıyor?

Ceek Vr Nasıl Çalışıyor?

CEEK VR, müzik sanatçıları, spor oyuncuları ve içerik oluşturuculara sanat ve içeriklerini, ürünlerini ve daha fazlasını paylaşmaları için kolay bir yol sunan bir metaverse projesidir. Aynı zamanda, hizmetleri için büyük ücretler talep eden çeşitli ajanslar ve hizmetlerden geçmek zorunda kalmadan, bu içerikten para kazanabilir ve doğrudan topluluğa sunabilirler.

CEEK, hayranları ve içerik oluşturucuları doğrudan birbirine bağlar. Bu da doğrudan geri bildirim ve söz konusu içeriğin NFT’ler yoluyla sahipliğini talep etme yeteneği ve sağlar. Bu arada hayranlar, en sevdikleri sanatçılara doğrudan erişim, canlı performanslarına katılma ve izleme hakkının yanında CEEK’in halihazırda satışa sunulan kendi patentli VR kulaklığına sahip olabiliyor.

3Ceek Coin Nedir?

Ceek Coin Nedir?

CEEK coin, CEEK VR platformunun yardımcı token’ıdır. Özel canlı VR etkinlikleri aracılığıyla, içerik üreticileri pasif gelir elde etme şansına sahiptir. Ayrıca CEEK, blok zincirinde şeffaf bir şekilde gerçek zamanlı sanatçı telif ödemelerini kolaylaştırır ve VR deneyimleri aracılığıyla yeni gelir akışlarının kilidini açar.

CEEK VR ekonomisinin kalbinde yer alan CEEK coin, kullanıcıları sosyal hedeflere ulaşmaya teşvik etmek için sosyal ve genel katılımı teşvik eder. Sahipler, CEEK coin’lerini içerik, mal veya hizmetler için değiştirebilir. Bu proje sayesinde, CEEK VR coin ekonomisine katkıda bulunan içerik üreticiler para kazanabilir.

CEEK, büyük borsalarda listelenmesi soınrasında ve BNB Chain entegrasyonu ile aynı zamana denk gelen dönemde önemli bir ralli yaşadı. Ayrıca, CEEK VR, 2022 Grammy Ödülleri’nde bir standa ev sahipliği yaptı ve proje hakkında zengin ve ünlüler arasında daha fazla tartışmayı ateşledi ve eğlence endüstrisindeki en büyük etkinliklerden birinde tanıtım sağladı.

4CEEK Coin Nerede Kullanılır?

CEEK Coin Nerede Kullanılır?

CEEK coin, CEEK VR projesi ve ekosisteminin yerel token birimidir. BNB Chain altyapısı üzerinde yer alan CEEK, CEEK VR platformunda tüm alım, satım ve benzeri işlemlerde kullanılacak bir kripto varlıktır.

CEEK coin, hayran kitlelerine doğrudan ulaşma ve bunlardan para kazanma yolunda bir yönetim ve hizmet varlığı olarak kullanılır. Müzik sanatçıları ve yaratıcıları için yeni gelir akışlarının kilidini açar.

 CEEK VR dünyasında sunulan hizmetler için ödeme yapmak için bir para birimi olarak kullanılır.

  • Platformda NFT’lerin satın alınması için ödeme aracı olarak CEEK kullanılır.
  • CEEK VR coin, blok zincirinde doğrulanmış gerçek zamanlı sanatçı ödemelerini sağlayarak müzik sanatçıları ve içerik oluşturucular için hızlı, verimli ve sorunsuz para kazanmayı sağlar.
  • Her CEEK coin sahibi, sanal gerçekliğin heyecan verici dünyasında, gerçek dünyadaki ünlülerin konserleri, ödül gösterileri, teknoloji konuşmaları, hayır amaçlı bağış toplama etkinlikleri, spor etkinlikleri, VR ticareti ve çok daha fazlası için metaverse alanına katılabilecek.

Örneğin; CEEK VR coin sahipleri, projenin teknik incelemesine göre CEEK City metaverse’de yer adlandırma hakları için hangi sponsorların teklif verebileceğini onaylamak için oy kullanabilir. CEEK City, tiyatro, konser salonu, spor kompleksi, buluşma yeri ve diğer mekanlarında sürükleyici VR deneyimleri sunar. Oylamaya katılan coin sahiplerine sponsorluk ücretlerinin bir yüzdesi dağıtılır.

5Ceek Coin Nasıl Alınır?

CEEK coin nereden alınır diyorsanız, öncelikle kendi kullandığınız merkezi kripto para platformuna giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra işlem çiftlerinden en çok kullanılan CEEK/USDT seçimi yaparak satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı DeFi platformları üzerinden de alım yapabilirsiniz. Kullandığınız platformda “takas” alanına giderek işlem yapmak istediğiniz varlığı CEEK olarak seçmelisiniz.

KuCoin üzerinden örnek verecek olursak: İlk olarak hesabınıza giriş yapın. Ardından piyasalar kısmına CEEK yazın. Sonrasında “Alım Satım” butonuna tıklayın.

Ceek Coin Nasıl Alınır?

Bu adımları tamamladıktan sonra aşağıdaki görselde gösterilen alana almak istediğiniz veya satmak istediğiniz miktarı girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ceek Coin Nasıl Alınır?

İşleminizi tamamladıktan sonra cüzdanınızı kontrol etmeyi unutmayın.

CEEK coin, verilere göre CEEK coin USDT işlem çifti ile 18 farklı borsada listelenmiştir. Türk lirası ile CEEK VR Coin almak isterseniz bunu CEEK/TRY ile yapabilirsiniz ve bu işlem çifti sadece 3 borsada mevcuttur.

CEEK coin projesini beğendiyseniz ve nasıl alınır, merak ediyorsanız sizler için listelediğimiz şu borsalara bakabilirsiniz.

CEEK/USDT çiftinden işlem yapmak isterseniz:

  • Huobi,
  • Gate.io,
  • KuCoin ve
  • MEXC gibi lider borsaları kullanabilirsiniz.

CEEK/TRY çifti içinse:

  • Paribu,
  • Bitci ve
  • Bitay borsalarından işlem yapabilirsiniz.

6Ceek Coin Geleceği

Ceek Coin Geleceği

Bu yıl için CEEK coin geleceği çok olumlu görünüyor. 2022 yılı boyunca çeşitli CEEK Smart VR coin haberlerine ve projelerine bir göz atarsak, geleceğin CEEK coin için çok olumlu göründüğünü görüyoruz.

CEEK VR coin’in arkasındaki ekip, gelişmekte olan blok zinciri projelerinin gelişimi üzerinde olumlu etkisi olan profesyonel bir ekiptir. Genel olarak, kripto para dünyası, Avrupa’dan Afrika’ya kadar olan projelerle çok büyüyor.

CEEK kripto yatırımcıları tarafından yüksek talep görüyor. Giderek daha fazla yatırımcının paralarını CEEK VR coin’e yatırdığını görüyoruz. CEEK VR coin’in bu yıl ve gelecek yıl büyümesi bekleniyor. Daha doğru bir tahmin için, kripto haberlerine düzenli olarak göz atmanızı öneririz.

Ayrıca, giderek daha fazla şirketin kriptoya yatırım yapmak için hamle yaptığını ve hatta kriptoyu ödeme olarak kabul ettiğini görüyoruz. Son olarak, birkaç hükümet son zamanlarda resmi olarak kripto para birimlerine girmek istediklerini açıkladı. Tüm bu gelişmeler, kripto pazarını bireyler ve işletmeler için daha erişilebilir hale getirecek ve bir bütün olarak büyütecek.

Kısaca, geleceğin sanal dünyada olduğuna inanılıyor. Facebook adını Meta olarak değiştirdikten sonra Google, metaverse teknolojisine olan ilgisini dile getirdi. Bu büyük şirketlerin, metaverse sektörüne olan ilgisi, CEEK VR (CEEK) gibi metaverse odaklı projelerin değerini artırabilir.

7Ceek Coin Ne Kadar?

Ceek Coin Ne Kadar?

Haziran 2018’de piyasaya sürülen CEEK, boğa piyasasının zirvesinin yaşandığı sırasında Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,20 dolara yükseldi.

Verilere göre şu anda 75 milyon dolardan fazla bir piyasa değerine sahip ve CEEK VR USDT paritesinde 0,094 dolardan işlem görüyor.

Toplamda 1.000.000.000 adet arz ile sınırlandırılmıştır ve şu anda dolaşımda 805.717.779 adet CEEK bulunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu