Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Astroloji Testi: Burcunuz Size Ne Fısıldıyor?

Astroloji, bize pek çok konuda bilgi verir. Burç meraklıları için Paratic.com olarak astroloji testi hazırlamak istedik. Astroloji testi sonucu burcunuz size ne fısıldıyor, öğreneceksiniz.
Astroloji Testi: Burcunuz Size Ne Fısıldıyor?
YAYINLANMA ZAMANI
Yorum

Gökteki cisimlerin açılarına göre yaşadığımız zorlukların derecesi artar ya da azalır. Bu etkilerin doğru bir şekilde yorumlanması için kişinin doğum haritasına ve yükselen burcuna bakılması gerekir. Yıldızların ve gezegenlerin konumuna göre verilen bilgileri, önemseyenler olduğu gibi önemsemeyenler de vardır. Eğer önemsiyorsanız astroloji testi sizleri bekliyor. Astroloji test sonucu ile merak ettiğiniz konular hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Hazırsanız testimize başlıyoruz:

1 Öncelikle burcunuzu öğrenelim…

Öncelikle burcunuzu öğrenelim…
Koç (21 Mart - 20 Nisan)
Boğa (21 Nisan - 20 Mayıs)
İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran)
Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz)
Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Yay (23 Kasım - 21 Aralık)
Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)
Kova (21 Ocak - 18 Şubat)
Balık (19 Şubat - 20 Mart)

2 Şimdi de yükselen burcunuzu...

Şimdi de yükselen burcunuzu...
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
Yükselen mi, o da ne?

3 Hayattaki önceliğiniz nedir diye sorsak...

Hayattaki önceliğiniz nedir diye sorsak...
Kendim
Ailem
Para
Aşk
Sağlık
Eğitim
Kariyer
Hepsi
Ah yalan dünya...

4 Hangi burç grubuyla daha iyi anlaşırsınız?

Hangi burç grubuyla daha iyi anlaşırsınız?
Ateş grubu (Koç, Aslan ve Yay)
Hava grubu (İkizler, Terazi ve Kova)
Su grubu (Yengeç, Akrep ve Balık)
Toprak grubu (Boğa, Başak ve Oğlak)
Yeni yeni şeyler duyuyorum!
Herkesle anlaşırım canım! Burçlara göre mi yaşıyoruz?

5 Burçlar arası uyuma inanıyor musunuz?

Burçlar arası uyuma inanıyor musunuz?
Onu bunu bilmem de ikizler uzak dursun!
Sonuna kadar inanıyorum!
İnanmıyorum kendime! Hala bu testi çözmeye devam mı ediyorum?
Sürekli Değişim İçindesiniz!

Sürekli Değişim İçindesiniz!

Uranüs’ün etkileri ile sürekli değişim ve gelişim içindesiniz. Etrafınızda olup biten her şey, aksi yönde gidiyormuş gibi görünse de bu zorlukların üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Bunun için gücünüzün farkında olmalısınız. Gerekli özveride bulunursanız, sonucunda tatmin olacak kazançları elde edebilirsiniz. Geniş bir arkadaş çevresine sahip olsanız da arkanızdan kuyunuzu kazmak isteyen birçok kişinin olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle başarı merdivenlerini tırmanırken, yanınızda olan arkadaşlarınıza güvenmelisiniz. Bu aralar özellikle ev değiştirme, dekorasyon gibi olaylar gündeminizde. Yaşadığınız alanda değişikliğe gitme isteğiniz çok fazla. Bunun yanı sıra eğitim ve çalışma hayatınızda konumunuzu yükseltmek için atılımlarda bulunmak istiyorsunuz. Rüzgarlar istediğiniz yönde esiyor. Hız kesmeden devam ederseniz; amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Bu arada sağlığınıza dikkat etmeye de özen göstermelisiniz. Kısacası astroloji testi sonucu son iki yıldır çektiğiniz çileleri, 2017’de unutuyorsunuz. Aşk hayatınız için de aynıları geçerli. Yeni bir birlikteliğe başlayabileceğiniz gibi ilişkinizi noktalayabilirsiniz. Astroloji testi sonucu yeni ufuklara yelken açabilirsiniz.

Sosyalleşme ve İş Hayatında Canlılık!

Sosyalleşme ve İş Hayatında Canlılık!

Geçtiğimiz senelere kıyasla 2017 sizin için daha hareketli geçecek. Henüz çalışmayanlar için iş fırsatları kapıda görünüyor. Çünkü 2017 hem iş hem de hareketlilik anlamında gündeminizde. Bunun için elbette ki belli bir öğrenme ve gelişme sürecinizin olması gerekiyor. Zaten bu konunun temellerini, 2017’ye kadar attınız. Zorlu süreçlerden geçtiniz ve şimdi aydınlık dönemler sizi bekliyor. Gelirinizin ve harcamalarınızın düzeni değişiyor. Maddi anlamda refah yüzü göreceğiniz zamanlar yakında. Fakat bu konuda planlı ve programlı olarak bütçenizi yönetmenizi tavsiye ederiz. Aksi halde kazandığınız para geldiği gibi gidecektir. Bu anlamda sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Beslenmenize dikkat etmediğiniz, uyku problemi çektiğiniz için sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hatta küçük çaplı operasyonlar geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızı şu sıralar askıya almış durumdasınız. Daha çok çevrenize, eğitiminize ve iş hayatınıza vakit ayırıyorsunuz. Astroloji testi sonucu Venüs’ün etkisiyle aşık olma arzunuz da depreşiyor. Bu anlamda ilerleyen aylarda yeni ilişkiler söz konusu olabilir.

Gelir, Harcamalar ve İş Dengesi!

Gelir, Harcamalar ve İş Dengesi!

Astroloji testi sonucu geçmişte yaşamış olduğunuz sıkıntıları 2017 yılı itibariyle yavaş yavaş üzerinizden atmaya başlayacaksınız. Öyle ki iş sahibi olmayanlar için çalışma fırsatları karşısına çıkarken, ilişkisinin yönünü belirlememiş olanlar ani bir evlilik kararı alabilir. Aynı zamanda yatırım yapma isteği veya ticari ortaklık girişimi de söz konusu olduğunu bilmelisiniz. Çünkü 2017 yılı sizin için oldukça özel. Kafanızdaki her şeyi netleştirmek istiyorsunuz. “Evet, hazırım artık yapabilirim” diyorsunuz. Bu anlamda gelirinizde değişiklikler söz konusu. Ya işinizden ya da maaşınızdan memnun değilsiniz. Bunun için iş değiştirme kararı alabilirsiniz. Yöneticinizle bu konuyu konuşarak, zam isteyebilirsiniz. Ya da direkt kendi işinizin patronu olmak için atılımda bulunabilirsiniz. Hayatınızda belli bir düzenin olmasını istediğiniz için bu konuları netleştirmek istemeniz gayet doğal. Şu sıralar kafanızda bin bir türlü sorular olduğu için sağlığınızı ihmal ediyorsunuz. Sağlığınızı ihmal etmemenizi öneririz.

Yeni Bir Döneme Giriyorsunuz!

Yeni Bir Döneme Giriyorsunuz!

Astroloji testi sonucu yol ayrımına gelmeniz gereken noktalar yer alıyor. Bu noktalara ya istediğiniz için karar veriyorsunuz ya da gelen bir habere göre hareket edeceksiniz. Bu konular ilişkiler, iş, kötü alışkanlıklardan kurtulma gibi olabilir. Bunları netleştirdiğinizde, hayatınıza tertemiz bir sayfa açacaksınız. Yürütmekte zorlandığınız bir ilişkiniz varsa kolaylıkla noktayı koyabilirsiniz. Ya da cerrahi operasyonlar geçirerek, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu dönemde spora da başlayabilirsiniz. Sevmediğiniz, istemediğiniz her şeyden kolaylıkla uzaklaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda dengeyi kurduktan sonra iş ve ilişkiler konusunda ileriye dönük sağlam adımlar atabilirsiniz.

Kişisel Hedeflerinize Ulaşmanın Tam Vakti!

Kişisel Hedeflerinize Ulaşmanın Tam Vakti!

2017’nin ilk yarısı sizin için zorlu geçecek olsa da ikinci yarısında emellerinize ulaşacağınızı bilmelisiniz. Hayatınızdaki eksiklikleri bir bir tamamlıyorsunuz. Astroloji testi sonucu kafanızı karıştıran her şeyi netleştirmek için çabaladığını düşünüyoruz. Bunun için elbette ki azimli bir şekilde devam etmelisiniz. Çünkü 2017 yılı sizin için oldukça verimli geçecek. Aynı zamanda kulağınıza gelen bilgiler işinize yarayacak. Özellikle kişisel hedeflerinize ulaşmak için bu yılı iyi değerlendirmelisiniz. Karar almadan önce önsezilerinizi kullanmalısınız. Sorun çözme konusunda da kabiliyetinizi artırmalısınız. Bu anlamda sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Diyet veya spor programlarından yararlanarak, sağlığınızı koruyabilirsiniz. Aşk hayatınıza gelince şu an Venüs’ün etkisinde olduğumuz için ya zorla devam eden ilişkinizi sona erdirebilirsiniz ya da yeni bir ile tanışarak; kısa sürede hayatınızı birleştirmeye karar verebilirsiniz.

Sosyal Ortamlarda Canlılık – Profesyonel Destek!

Sosyal Ortamlarda Canlılık – Profesyonel Destek!

2017 yılı itibari ile geçmişinize bir sünger çekerek, hayata farklı bir bakış açısıyla bakmaya başlıyorsunuz. Kısacası astroloji testi sonucu kazandığınız deneyimler yanınıza kar kalıyor. Gerek iş gerek sosyal gerekse de diğer alanlarda canlılık söz konusu. Bu kapsamda hayatınıza ya yeni birini alacaksınız ya da devam eden ilişkinizi sonlandıracaksınız. Profesyonel birilerinden destek alma ihtiyacı hissedeceksiniz. Örnek vermek gerekirse; sağlık problemi çekiyorsanız doktora; herhangi bir sorununuzu yargıya taşımak istiyorsanız avukat gibi bilirkişilere danışacaksınız. Bunun yanı sıra şehir veya ülke değiştirme gibi planlarınızda gündeminizde. Aynı zamanda aileniz veya akrabalarınızla ilgili gündemler de ortaya çıkacak. Sakin kalmaya çalışmalısınız. Yanınızda olan, sizi her daim düşünen insanlara sırtınızı dönmemelisiniz. Bu arada güven probleminizi de aşmanız gerekiyor.

Farkındalığınız ve İçsel Huzurunuz Artıyor!

Farkındalığınız ve İçsel Huzurunuz Artıyor!

Geçmişten aldığınız dersler sonucunda farkındalığınız artıyor. Olaylara yaklaşımınız değişiyor. Astroloji testi sonucu iş ve sorumluluk anlamında fırsatlarınız çok yüksek. Bu nedenle 2017 yılını iyi değerlendirmelisiniz. Halihazırda bir işiniz yok ise çalışmaya başlayabilirsiniz. Çalışıyorsanız da pozisyonunuzda değişiklikler söz konusu olabilir. Veya aksine başka bir sektöre yönelebilirsiniz. Bunların kararınızı sizin vermeniz gerekiyor. Bu kararı vermeden önce sonuçlarını düşünmelisiniz. Çalışma koşullarınızın veya arkadaşlarınızın değişmesi sizi ne denli etkileyecek, tarzı soruları cevaplandırmalısınız. Aşk hayatınızda huzuru bulmanıza çok az kaldı. Ama bunun için seçici olmaktan vazgeçmeniz, insanları dış görünüşlerine veya ilk izlenimlerine göre yargılamamanız gerekiyor. Onun dışında sağlığınıza önem göstermelisiniz.

Yeni Girişimler Kapıda!

Yeni Girişimler Kapıda!

Astroloji testi sonucu özellikle iş hayatınızla ilgili bu yıl güzel değişiklikler olacağını söylemeliyiz. Çünkü gündeminizi sorumluluklar ve çalışma ortamınız oluşturuyor. Bu dönemi iyi değerlendirirseniz, ilerleyen süreçte verdiğiniz emeklerin karşılığını misliyle alabilirsiniz. Bunun için 2017’ye kadar gerekli adımları attığınızı düşünüyoruz. Atmadığınızı ve kendinizi henüz hazır hissetmediğinizi düşünüyorsanız; eğitim programlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz. Bu programlar sayesinde yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Kendinizi iş fırsatı yaratabilirsiniz. Aşk hayatınızda canlılığı arasanız da aile kurma isteğiniz özellikle bu yıl hat safhada olacak. Uzun süreli birlikteliği olan kişilerin ilişkileri ya bitme noktasına gelecek ya da hayatları birleştirme kararı ile netleşecek. Bu süreçte Venüs’ün etkilerini hissetmeniz olası. Bunun dışında kendinizi harap etmeyi bırakmalısınız. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Her Yanı ile Aşk - Güçlü İlişkiler!

Her Yanı ile Aşk - Güçlü İlişkiler!

Astroloji testi sonucu özellikle bu sene evliliğe dair planlar yapmaya başlayacağınızı söyleyebiliriz. Ya ilişkinizi resmiyete dökeceksiniz ya da yeni bir flört dönemine başlayacaksınız. Kısa süre içinde güçlü ilişkiler kurmayı başaracak; sonucunda hayatınızı birleştirme kararı alacaksınız. Çünkü 2017 ile hayatınızın önceki kısımlarını sildiniz ve yeni tertemiz bir sayfa açtınız. Bunların dışında herhangi bir sağlık probleminiz varsa doktora gitmeyi ihmal etmemelisiniz. Çünkü gündeminizde sağlıkla ilgili atılacak adımlar yer alıyor. İş konusunda netleşmeler gerçekleşiyor. İstemediğiniz bir işte çalışıyorsanız, ayrılıp kendi işinizi kurma isteğiniz artıyor. Ya da işsizseniz yeni iş fırsatları doğuyor. Bunları değerlendirmek için kulağınızı ve gözünüzü açmalısınız.

İkili İlişkilerde Kopukluk – Zayıflık!

İkili İlişkilerde Kopukluk – Zayıflık!

Aile ve yakınlarınızla herhangi bir konuda sorun yaşamanız büyük ihtimal. Bu gibi tartışmalardan uzak durmalısınız. Astroloji testi sonucu özellikle 2017 yılında ilişkilerinizde kopukluk ve güvensizlik hat safhada. Duymak istemediğiniz, hoşunuza gitmeyen konular gündemde veya açığa çıkacak. Bunun dışında maddi konularda yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü bu yıl gerçekten de gereksiz harcamalarla geçecek bir dönemi yaşıyorsunuz. Ayağınızı yorganıza göre uzatmazsanız, gelir ve gider dengenizi doğru bir şekilde planlamazsanız çuvallayabilirsiniz. İlişkilerdeki kopukluk ya duyduğunuz sebepler yüzünden ya da tahammül sınırlarınızı zorladıkları için gerçekleşiyor. İlişkiniz kopma noktasına kadar gelebilir buna dikkat etmelisiniz. 2017'de ilişkilerden ziyade daha çok sağlık ve iş konularına yoğunlaşmalısınız.

İlişkiler, Öğrenme ve Para!

İlişkiler, Öğrenme ve Para!

Astroloji testi sonucu bu yıl özellikle ilişkilerinizi sorguluyorsunuz. Sahiplenici bir kişiliğe sahipsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişinin duruşunun da bu şekilde olmasını istiyorsunuz. Bu konulara takılmamaya özen göstermelisiniz. Bunun dışında gündeminizde olan konuların başında maddi kaynaklar yer alıyor. Çoğu zamanda parasal yönden kendinizi eksik hissediyorsunuz. Bu nedenle kendinizi geliştirmek için yeni şeyler öğrenmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz. Veya kariyer anlamında değişikliğe gitmeyi planlıyorsunuz. Zorlu süreçlerden sıkıldınız artık. Fakat bu yıl tam da sizin istediğiniz gibi sonuçlanacak. Yeter ki adımlarınızı doğru bir şekilde atın. Verdiğiniz emeklerin karşılığını alacaksınız. Bu arada sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle alkol, sigara gibi kötü alışkanlıklarınız varsa Venüs’ün etkisiyle kolaylıkla bırakabileceğinizi bilmelisiniz.

Aşk, Mutluluk ve Kariyer!

Aşk, Mutluluk ve Kariyer!

Bu senenin en şanslı kişileri sizlersiniz. Her ne kadar “yüzüm gülmüyor” deseniz de 2017’nin ortalarına doğru istediğiniz sonuçlarla karşılaşmaya başlayacaksınız. Astroloji testi sonucu gerek aşk gerek mutluluk gerekse de kariyer anlamında bu yılın sizin için çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Bekarlar evlenirken, evli olanlar çocuk yapma kararı alabilirler. Mutluluklarına bir mutluluk daha ekleyebilirler. Bunun yanı sıra kariyer konusunda fırsatlarınız oldukça açık. Önemli olan doğru zamanları değerlendirebilmenizdir. Zaten bu yıla kadar birçok zorlu süreçten geçmiştiniz. Şimdi mutluluk zamanı!

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın