Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Arabanıza Reklam Alarak Para Kazanmak

Eğer bir arabanız varsa, onu gelir kapısına çevirmeyi düşünmelisiniz. Üstelik yapmanız gereken tek şey, reklam almak kadar basit. İşte bunun yolu:
Arabanıza Reklam Alarak Para Kazanmak
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Değişen dünyanın getirilerinden bir tanesi de çoğu kişinin araç sahibi olması. Eskiden yalnızca zengin olanlar araç sahibi olabilirken, şu anda ortalama bir geliri olan herkes araç sahibi olabiliyor. Yani borçla harçla, ama mutlaka bir şekilde bu 4 tekere biniyoruz. Çünkü hayat şartları her evde bir tane arabanın olmasını gerektiriyor. Sonuçta işinize ya da okulunuza giderken toplu taşıma araçlarınızı kullansanız bile, önünde sonunda kendinize ait bir araca ihtiyaç duyuyorsunuz.

Tabii araba sahibi olmanın avantajlarının yanı sıra dezavantajları da var. Hepimizin duyduğu belki de kullandığı şu cümleden de anlayacağınız gibi: “Araba demek masraf demek!” Evet, bu doğru. Araba almak başlı başına büyük bir harcamayken; bir de bunun üstüne yok efendim sigortası, yok kaskosu, yok muayenesi, yok kılı, yok tüyü derken masrafınız hiçbir zaman bitmiyor. Kış geldi kar lastiği tak, muayenesi geldi yaptır, yağının değişimi geldi sanayinin yolunu tut, kısacası hep harcama ve hep eksiye girme. En önemlisi de ülkemizdeki yakıt fiyatları! Benzine, mazota, LPG‘ye gelen zamların hızına yetişemiyoruz bile! Peki, halihazırda size hep masraf yaptıran otomobilinizden para kazanmayı daha önce hiç düşündünüz mü?

Para mı? Arabayla mı? Evet, kafanızın üzerinde bir şimşek çaktı ya da hemen yan tarafınızda bir ampul yandı. Yani yanmıştır sanırım! Arabanızla para kazanmak iyi fikir değil mi? Tabii öyle ama ne yapacaksınız? Size taksicilik yaparak para kazanın demeyeceğim elbette. Son zamanlarda oldukça popüler olan bir ek gelir yönteminden bahsedeceğim. Eminim aranızda bu yöntemi daha önce duymuş olanlar vardır. Ama çoğu kişinin arabasını hiçbir emek harcamadan bir para kazanma aracı olarak kullanabileceğini bildiğini düşünmüyorum. İşte bu yüzden aşağıda sizi yöntemin detayları hakkında aydınlatacağım. Para? Araba? Aydınlanmak? Tamam tamam bu kadar soru işareti yetti. Gelin aydınlanma evresine geçelim.

Arabanıza Reklam Alarak Para Kazanmak için Hangi Yöntemler İzlenir?

Arabanıza Reklam Alarak Para Kazanmak için Hangi Yöntemler İzlenir?Araba almanın hayalini kurdunuz ve sonunda bu isteğinizi gerçekleştirdiniz. Ancak masraflar yüzünden kontağı açmaya korkuyorsunuz. Arabanız öylece kapınızın önünde mahzun mahzun beklerken, siz bütçe yapabilmek için otobüs durağının yolunu tutuyorsunuz ya da işe arabanızla gelip gidiyorsunuz; ama torpido gözündeki kredi kartı sliplerinizin nasıl ödeneceğini düşünmekten bir türlü uyuyamıyorsunuz. O zaman, şimdi söyleyeceklerime dikkat kesilmelisiniz.

Daha önce mutlaka üzerinde reklam olan arabalarla karşılaşmışsınızdır. Çoğu kişi gibi siz de bu arabaları üzerindeki markayı temsil eden şirketler için çalışan arabalardan zannetmişsinizdir. Yoksa öyle değil mi? Hayır, çünkü bu araçların birçoğu şahsa ait olan vasıtalardır. Yani belki bundan sonra sizin de kullanacağınız yönteme başvurarak para kazanan kişilerin araçlarını görüyorsunuz. Kısacası bu kişiler araçlarına reklam alarak para kazanıyorlar. Diğer bir deyişle arabaları için yaptıkları masraftan kurtulmuş oluyorlar. Peki, arabanıza reklam alarak para kazanmak için en yapmalısınız?

Bunun için ilgili firmaları araştırabilir ya da reklam ajanslarına başvurabilirsiniz. Evet, reklamın büyük önem taşıdığı bir çağda yaşıyoruz ve artık firmalar reklamlarını yapmak için her türlü yöntemi kullanıyorlar. Tıpkı şahıs arabalarını reklam için kullanmak gibi. Bu yöntemi kullanmak için kendinize bir profil oluşturarak ilgili firmalara başvuruyorsunuz. Size uygun markanın ne olacağını belirleyecek olan firmalar, profilinizle markalar arasında bir eşleştirme yapıyorlar. Eşleştirme kriterlerinde önemli olan faktörler ise kontağınızı ne sıklıkla çevirdiğiniz, hangi mıntıkalarda kol gezdiğiniz, güzergahınız, aracınızın markası, modeli gibi hususlar.

Tavsiye Ederiz:
Evcil Hayvan Sektöründen Para Kazanmak

Reklam verecek firmanın tüm şartlarını sağlıyorsanız, bu işten para kazanmak için diğer aşamalara geçiyorsunuz. Aracınızın giydirilmesi, ne kadar süreyle araç kullandığınızı, nerelerde gezdiğinizi belirlemek amacıyla aracınıza takip sistemleri takılması ve gereken diğer prosedürlerin yerine getirilmesi gibi. Tabii burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Aracınıza reklam almak için ilgili kuruluşlardan bazı izinler almanız ve belirtilen miktarda vergi ödemeniz gerekiyor. Tüm bunlar sizin tarafınızdan mı, yoksa firma tarafından mı karşılanacak; bu tarz soruların cevaplarını önceden öğrenmiş olmalısınız. Eğer firma; vergi, izin gibi masraflarınızı karşılamayacaksa da bunların tutarlarını öğrenebilir ve bir hesap yapabilirsiniz.
Atıyorum; aracınıza reklam almak için vergiler, belgeler dahil 500 lira masraf yapmanız gerekiyor. Firma ise size ayda 300 lira ödeyeceğini söylüyor ve bir yıllık anlaşma yapıyorsunuz. Sonuçta bu işten karlı çıkan yine siz oluyorsanız, aracınıza reklam alma işini ciddi ciddi düşünmelisiniz. Nitekim ne taş atacaksınız ne de kolunuz yorulacak. Yapmanız gereken tek şey güzergahınızda yol almak, eğer belirtildiyse o oranda kilometre yapmak, belki belirli alanlara park etmek! Müziğinizi açın ve startı verin. Artık yakıta gelen zamlar uykularınızı kaçıramayacak, keyifle arabanızı kullanmaya devam edebileceksiniz.

Kimler Arabasına Reklam Alarak Para Kazanabilir?

Kimler Arabasına Reklam Alarak Para Kazanabilir?Otomobile yaptığı masraftan bıkıp usanan, ek gelir elde etmek isteyen herkes bu yöntemi kullanarak para kazanabilir. İşine arabasıyla gitmek isteyen ya da sadece yakıt parasını düşünmeden öylece dolaşmak isteyenler için de bu yöntem kesinlikle bir kurtarıcıdır. Yukarıda ne demiştim, hatırlıyorsunuz değil mi? Aydınlanma evresi! Siz de aracınıza reklam alarak, zahmetsiz bir biçimde para kazanmayı düşünebilirsiniz. Kısacası gönül rahatlığıyla kontağı çevirin, sevdiğiniz sokaklarda turlayın ve aracınızdaki reklam sayesinde elde edeceğiniz kazancın keyfini çıkartın.

Arabaya Reklam Alarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Arabaya Reklam Alarak Ne Kadar Para Kazanılır?Tamam aracıma reklam almayı düşünebilirim, ama kazancım ne olacak? Aklınızdaki soru tam olarak bu, değil mi? İşte cevabı! Arabanızı tekerlekli bir reklam panosuna dönüştürmek istiyorsanız, aylık kazancınız en az 250 lira olacaktır. Tabii bu fiyatlar yaptığınız anlaşmaya göre değişkenlik gösterecektir.

Örneğin; büyük bir markayla çalışırsanız, kazancınız 1000 liraya kadar yükselebilir. Sonuçta arabanızı kullanmaya devam edeceksiniz, bir yandan da para kazanacaksınız. Sizce de gayet karlı ve kolay bir para kazanma yöntemi değil mi? O halde bir an önce araştırmaya başlayın ve profilinizi oluşturarak ilgili firmalara başvurun.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.