Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Amerikalı Olsaydın Nasıl Bir Sevgilin Olurdu?

Amerikalı olsaydın nasıl bir sevgilin olurdu merak ediyor musun? Güzel mi, yakışıklı mı yoksa tam kalbine hitap edecek biri mi? Tüm bu soruların cevabını hazırladığımız test sonucunda öğreneceksin.
Amerikalı Olsaydın Nasıl Bir Sevgilin Olurdu?
YAYINLANMA ZAMANI
Yorum

Herkesin hayalinde canlandırdığı bir sevgili modeli vardır. Kimi koluna takıp gezdirmek kimi ise ondan farklı amaçlarla faydalanmak ister. Peki, senin hayalindeki sevgili ne gibi özelliklere sahip? Amerikalı olsaydın seni seven mi, yoksa farklı amaçlarla yanında olan birini mi tercih ederdin? Bu soruların yanıtını öğrenmek için aşağıdaki soruları cevaplamalısın.

Hazırsanız, başlıyoruz:

Öncelikle cinsiyetinizi öğrenerek testimize başlayalım:

Kadın
Erkek

1 Sence mükemmel eş diye bir şey var mı?

Sence mükemmel eş diye bir şey var mı?
Yok öyle bir dünya!
Var tabii ki
Karşılaşmadım, ama olduğuna inanıyorum

2 Sevişecek bir alan seçmeni istesek...

Sevişecek bir alan seçmeni istesek...
Arabada 5 evde 15
Sinemada
Barda
Ormanlık alanda
Evde
Yıldızların altında
Herhangi bir yerde
Hepsi olur
Daha dur bakalım Paratic! Yolun başındayız...

3 Sevgilinden beklentini öğrenelim...

Sevgilinden beklentini öğrenelim...
Nefes alsın yeter!
Ev işlerinde yardım etsin
Sevsin yeter be hacı
Mutlu etsin, huzur versin
Aşk hojdır ama banena!
Sadık ve zeki olsun
Napolyon ne demiş: "Para para para"

4 Mutluluğun formülünü sorsak...

Mutluluğun formülünü sorsak...
Manevi güçlülük
Her şeyin başı sağlık!
Sayamayacağım kadar para!
Az insan, çok huzur!
Evli, mutlu, çocuklu...

5 Peki, sevgilinin dış görünüşü ne kadar önemli...

Peki, sevgilinin dış görünüşü ne kadar önemli...
Önemli tabii yanıma yakışsın!
İçi güzel olsun içi
Olsun da...

6 Renkli gözlü mü, koyu gözlü mü olsun...

Renkli gözlü mü, koyu gözlü mü olsun...
Renkli
Koyu olsun koyu
Güzel baksın yeter

7 Sarışının adı mı, esmerin tadı mı yoksa kumralın nazı mı...

Sarışının adı mı, esmerin tadı mı yoksa kumralın nazı mı...
Ah o saçlar taranır mı, sarı renge boyanır mı...
Esmerim biçim biçim...
Bomba bomba kumral bomba..
Bilemedin! Biraz kızıl biraz mavi...
Fark etmez gönder gelsin!

8 Ünlü olsaydın magazin dergilerinde, haberlerinde boy gösterir miydin?

Ünlü olsaydın magazin dergilerinde, haberlerinde boy gösterir miydin?
Kesinlikle evet!
Hayır!
Kararsız kaldım

9 Karşı cinsten olsaydın nasıl biri olurdun?

Karşı cinsten olsaydın nasıl biri olurdun?
Apaçi ya da kezban stayla
Olay olurdum olay!
Duymamış olayım!
İçi seni, dışı beni yakar dostum!
Justin Bieber

Justin Bieber

Tatlım Amerikalı olsaydın eğer senin sevgilin Justin Bieber’dan başkası olamazdı. Yakışıklılığıyla ve eğlenceli yaşam tarzıyla seni kendine çekecek bu isim, test sonucu sana uygun gördüğümüz adam gibi adam. Gerek şarkıları gerekse de duruşuyla kalbini yerinden çıkartacak bu genç adamın test sonucu sana çıktığını arkadaşlarına duyurmaya ne dersin?

Ryan Gosling

Ryan Gosling

The Notebook, Half Nelson ve Cinayet Gecesi, filmlerinden tanıyacağınız ünlü oyuncu, ABD’li olsaydınız sevgili olacağınız kişi. Ilımlı ve tatlı halleriyle sizi kendine hayran bırakırken, yakışıklılığıyla da yanınıza yakışacak bu isimle güzel vakitler geçireceğinizi düşünüyoruz.

Brad Pitt

Brad Pitt

Yakışıklılığıyla tüm kadınların gözdesi olan Brad Pitt, Amerikalı olsaydın sana layık olacak bir sevgiliydi. Gerek cömertliği gerekse de karizmasıyla gönlünü fethedecek bu adamla muhteşem vakitler geçirebilirdin. Gözlerinde kaybolurken, yanındayken huzur bulabilirdin. Aşkı tam anlamıyla yaşayabileceğin bu adamla, magazin sayfalarında boy gösterebilirdin.

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Analar neler doğuruyor diye iç geçirdiğimiz ünlülerden biri olan Leonardo DiCaprio, Amerikalı olsaydın sevgili olacağın isim olurdu. Yakışıklılığı, tatlığı, cömertliğinin yanı sıra özellikle gözlerinde tutuklu kalacağın bu adamla hoş vakitler geçirebilirdin. Ödül törenlerinde DiCaprio’nun yanında boy göstererek, kısa sürede sen de ünlüler kervanına katılabilirdin.

Kit Harington

Kit Harington

Spooks: The Greater Good, Brimstone filmlerinden hatırlayacağınız bu İngiliz oyuncu, Amerikalı olsaydınız sevgiliniz olacak tek ünlü isimdi. Yakışıklılığı ve karizmasının yanı sıra ilgi çekici duruşuyla da içinizi eritecek Harington iyi bir sevgili adayı.

Johnny Depp

Johnny Depp

Amerikalı olsaydınız sevgili olacağınız isim kesinlikle Johnny Depp olurdu. Gerek davetkar bakışları gerekse de dağınık stiliyle sizi kendine çekecek bu isim ile maceradan maceraya koşabilirdiniz. Diğer kadınlar iç çekerken, Depp ile magazin sayfalarında boy gösterebilirdiniz. Hemcinslerinizi kıskançlıktan çatlatabilirdiniz.

Eddie Cibrian

Eddie Cibrian

Film ve dizilerde oyunculuk yapmasının yanı sıra Eddie Cibrian’ın asıl mesleği aktörlüktür. Amerikalı aktör, ABD’li olsaydınız sizin sevgiliniz olacak adaylar arasında başı çekerdi. Yakışıklılığı ve karizmasıyla bütün kadınları büyülen Cibrian, başınızı döndürerek; sizi kendine aşık edebilirdi. Deli dolu vakitler geçirmenizi sağlarken, keyfinizi yerinize getirebilirdi.

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder

Amerikalı olsaydınız sevgili olacağınız kişilerden bir tanesi de Lost dizisinden hatırlayacağınız Ian Somerhalder’dır. Ünlü aktör yakışıklılığı ve karizmasıyla tüm kadınları ilgi odağı olsa da sizin gibi güzel bir kadını görseydi asla red edemezdi. Aktör kimliğinin yanı sıra reklamcılık ve yazarlık işleriyle ilgilenen Somerhalder, kısacası evinizin direği, çocuklarınızın babası olmaya layık gördüğümüz isimdir.

Josh Duhamel

Josh Duhamel

Bugüne kadar birçok dizi ve filmde rol alan Josh Duhamel’i Transformers:The Last Knight’ta William Lennox ismi ile hatırlayabilirsiniz. Evet, Amerikalı olsaydınız yanınıza yakışacak isim Duhamel’den başkası olamazdı. Gerek karizması gerekse de yakışıklılığıyla tüm kadınların kabini fetheden bu adam, sizin de başınızı kolaylıkla döndürebilirdi.

Orlando Bloom

Orlando Bloom

Yüzüklerin Efendisi filmi, Elf Legolas karakteriyle ününe ün katan Orlando Bloom, Amerikalı olsaydın sevgili olacağın tek isimdi. Çünkü tam hayallerindeki erkek! Yakışıklı mı yakışıklı, tatlı mı tatlı, bütün kadınların ilgisini çekecek kadar çekici. Ee daha ne olsun? Senin istediğinde bu değil miydi?

David Gandy

David Gandy

Dolca & Gabbana’nın baş mankenleri arasında bulunan David Gandy, güçlü kas yapısı ve yakışıklılığıyla herkesi büyülüyor. Amerikalı olsaydın eğer tercih edeceğin sevgili adaylarından bir tanesi de David Gandy olurdu. Yanına yakışacak bu isim ile hayallerindeki aşkı yaşayabilirsin. Ne duruyorsun, arkadaşlarınla sonucunu paylaşıp, onları kıskandırsana!

Robert Pattinson

Robert Pattinson

Alacakaranlık filminin Edward’ı Robert Pattinson, Amerikalı olsaydın sevgili olarak tercih edeceğin tek ünlü isim. Yakışıklılığı ve karizmasının yanı sıra güçlü kaslarıyla hayallinde yarattığın erkek sıfatına uygun olan bu ünlü senin için biçilmiş kaftan.

Thomas Knıghts 651-1000

Thomas Knıghts 651-1000

Fotoğrafçı kimliği ile tanınan Thomas Knıghts, sempatikliği ve yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. ABD’li olsaydın kesinlikle Knıghts gibi yakışıklı ve dikkat çekici bir ünlü ile beraber olurdun. Bu nedenle sana uygun gördüğümüz isim Thomas Knıghts! Hadi sonucunu arkadaşlarınla paylaş ve onları kıskandır.

Emma Watson

Emma Watson

Harry Potter film serisinden tanıyacağın Emma Watson, testimiz sonucunda sana uygun gördüğümüz isim. Doğal güzelliğiyle aklını başından alacak Watson, oyunculuğu dışında aynı zamanda sertifikalı yoga eğitmeni. Bu da demek oluyor ki Watson’la ruhunu da dinlendireceksin. Geçmişine temiz sayfa açacaksın ve her anını dolu dolu yaşayacaksın!

Shakira

Shakira

Amerikalı olsaydın kesinlikle yanına yakışacak isim Shakira olurdu. Muhteşem fiziği ve güzelliğiyle seni baştan çıkartacak Shakira ile görsel şölene hazırlanmalısın deriz. Nefes kesecek danslarının yanı sıra şarkı ve söz bestecisi olan bu kadınla aşkı tüm hücrelerinde hissedeceğini düşündüğümüz için test sonucu sana layık gördüğümüz isim Shakira’dan başkası olamazdı.

Fergie

Fergie

Güzelliğiyle baş döndüren kadınlar arasında yer alan Fergie, test sonucu sana uygun gördüğümüz isim. Bu kadın ile baştan aşağı yenileceğine emin olabilirsin. Seksiliğiyle ön planda olan Fergi ile büyüleyici zamanlar geçirebilirsin. Yanına yakışacak bu isimle magazin sayfalarında boy gösterebilirsin.

Taylor Swift

Taylor Swift

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Taylor Swift, Amerikalı olsaydın sevgili olacağın isim olurdu. Gerek güzelliği gerekse de doğal tavırlarıyla seni kendine çekecek bu isim ile büyüleyici bir aşka yelken açabilirdin. Dünyaca tanınan bu ünlü şarkıcı ile magazin haberlerine konu olarak, sen de ünlüler kervanına katılabilirdin.

Lady Gaga

Lady Gaga

Amerikalı olsaydın eğer her yaptığıyla gündemden bir an olsun düşmeyen Lady Gaga ile sevgili olurdun. Gerek sansasyonel haberlerle gerekse de başka tür olaylarla sen de gündemden düşmezdin. Senin de istediğin bu değil mi zaten? Deli dolu vakitler geçireceğin Gaga ile sınırları zorlayan bir ilişki yaşayarak, geçmişin izlerini silerek; baştan aşağı yenilenebilirdin.

Doutzen Kroes

Doutzen Kroes

Güzelliği ile baş döndüren ünlü manken, Amerikalı olsaydın yanına yakışacak isimlerden bir tanesidir. Başarılarla dolu hayatı olan Kroes ile siz de kötü giden talihinizi ters döndürebilirsiniz. Bunun için Doutzen Kroes’e bir şans vermeye ne dersiniz?

Selena Gomez

Selena Gomez

Aşk konusunda yüzü gülmeyen Gomez’in yüzünü güldürmeye ne dersin yakışıklı. Amerikalı olsaydın dünyalar tatlısı bu kıza şans verir miydin? Senin için uygun gördüğümüz isim tam tahmin ettiğin gibi Selena Gomez’den bir başkası değil. Gerek güzelliği gerek fiziği gerekse de sesi ile seni mest edeceğini düşünüyoruz.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Her alanda marka olmayı başaran Lopez, Amerikalı olsaydın sevgili olacağın kadınlar arasında yer alıyor. Muhteşem fiziği ile göz dolduran Jennifer Lopez, yürek hoplatan danslarıyla da seni heyecanlandırmayı başarabilir. Bu nedenle test sonucu sana layık gördüğümüz isim Jennifer Lopez!

Beyonce

Beyonce

Her anlamıyla seni tatmin edecek özelliklere sahip olan Beyonce, Amerikalı olsaydın sevgili olacağın isimlerden bir olurdu. Bilhassa dans şovlarıyla yüreğini ağzına getireceğinden hiç kuşkun olmasın. Birlikteliğinden bir an bile sıkılmayacağın dünyanın en ünlü kadınıyla sık sık basında da yer alabilirsin. Böylece kısa sürede ünlü olabilirsin.

Adriana Lima

Adriana Lima

Güzelliğiyle dillere destan olan Adriana Lima, Amerikalı olsaydın sevgili olacağın isimlerden sadece biri. Muhteşem bakışları ve vücudu ile seni büyüleyecek özelliklere sahip olan Lima, ilişkinizi canlı tutacaktır. Her daim magazin sayfalarında boy gösteren kadın ile ünlü olmaya hazır olun!

Megan Fox

Megan Fox

Amerikalı olsaydın sade güzelliğiyle seni kendine hayran bırakacak Megan Fox’la sevgili olurdun. Muhteşem gözlerine bakarken kaybolacağın Fox ile güzel vakitler geçirebilirdin. Fox’un çekimlerine giderek, ne güzel bir kadına sahip olduğunu bir kez daha anlayabilirdin.

Penelope Cruz

Penelope Cruz

Amerikalı olsaydın sevgili olacağın ünlü İspanyol kadın sanatçı Penelope Cruz olurdu yakışıklı adam. Zarafetiyle ve güzelliğiyle anılan bu ünlü ile keyifli vakitler geçirebilirdin. Aynı zamanda dansçı olan Cruz ile göz zevkine doyabilirdin. Kısacası sana uygun gördüğümüz isim Penelope Cruz!

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Victoria’s Secret defilelerinde boy gösteren Alessandra Ambrosio, Amerikalı olsaydın sevgilin olacak ünlüler arasında baş sırada yer alırdı. Güzelliğiyle baş döndüren Brezilyalı model, senin de başını döndürürdü. Bu nedenle kesinlikle herkese taş çıkartacak bu kadınla birlikte olurdun.

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Hayırsever kişiliği ile gönüllerde taht kuran Jolie, Amerikalı olsaydın senin sevgilin olacak isimdi. Güzelliğiyle de göz dolduran bu isim çoğu erkeğin hayallerini süslemektedir. Test sonucuna göre sana en uygun isim Angelina Joile!

Katy Perry

Katy Perry

Canlılığıyla tanınan Katy Perry, Amerikalı olsaydın hayır diyemeyeceğin kadınlar arasında yer alırdı. Gerek tatlılığı gerekse de güzelliğiyle aklını başından alacak bu isim ile ciddi anlamda hoş vakitler geçirebilirdin. Gözlerinde kaybolurken, yanından bir an olsun ayrılmak istemezdin!

Emma Stone

Emma Stone

Aşıklar Şehri filmiyle adından sıklıkla söz ettiren Emma Stone, Amerikalı olsaydın kaçırmayacağın isimler arasında başı çekerdi. Bu neden test sonucu senin için Stone’yi uygun gördük. Seksiliği ile ön planda olan bu ünlü ile yüksek dozlu vakitler geçirebilirdin. Eğlencenin sınırını sonuna kadar zorlardın.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın