Yatırım yapmaya başla!

Patates ile Cep Telefonu Nasıl Şarj Edilir Anlatan GörüntülerCep telefonların günümüz itibari ile hemen her insanın hayatında büyük yer tutmaktadır. Akıllı telefonların gelişmesi ve yaygınlaşması ile birlikte, internet ortamında yapmak istediğimiz pek çok işlemi cep telefonları ile yapmaktayız. Telefonların yoğun kullanımı sonrasında şarj etme ihtiyacı sıklıkla doğmaktadır.

Mobil cihazların gün boyu elimizden düşmemesiyle beraber şarjları ise gün içinde çabucak tükenmekte. Akıllı telefonların yoğun kullanımı sonucunda bir gün içerisinde bataryalarının boşaldığını söyleyebiliriz. Üstelik kendimize ait bir yerde değilsek şarj etmekte zorlanabiliriz. Ancak videoda bir telefonun görülmemiş şekilde şarj edilebildiğine tanık oluyorsunuz.

Patates ile cep telefonunun şarj edilebildiğini hiç düşünmüş müydünüz? Evet izlediğiniz üzere telefonları bu şekilde şarj edebilmek mümkün görünüyor. Patatesin içerisinde şaşırtıcı şekilde, çok az miktarda da olsa elektrik akımı oluşturulabiliyor. Görüntülerde birkaç denemeden sonra patates üzerinden telefonun şarj olduğunu görebiliyorsunuz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum