Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ne Kadar Romantik Birisin 7 Soruda Söylüyoruz!

Romantizm sana ne ifade ediyor? Peki, ilişkinde ne kadar romantik birisin? 7 soruluk bu testte aradığın cevabı veriyoruz.
Ne Kadar Romantik Birisin 7 Soruda Söylüyoruz!
YAYINLANMA ZAMANI
Yorum

Sevgilinizi ya da eşinizi çok seviyorsunuz. Ancak bunu ya romantik şeyler yaparak gösterebilir veya içinizde yaşayabilirsiniz. Biz de bu testimizde senin romantik mi, yoksa odun mu olduğunu tahmin ediyoruz.

Genellikle iki kişilik ilişkilerde kadınlar erkeklerin romantik olmalarını beklerler. Daha romantik ortamlarda buluşmak, vakit geçirmek isterler. Ancak çoğu erkek maalesef sevgilisini ya da eşini çok sevse de bir türlü romantik olamıyorlar. Değil onları romantik mekanlara götürmeyi, küçük sürprizler bile yapmıyorlar.

Ancak bazıları sevgilerini ve derin duygularını içlerinde yaşarken kimileri bunu neredeyse dünyaya duyurmaya çalışıyor. Aslında kadınlar da hemen hemen aynı erkeklere bakacak olursak. Bazıları aşırı romantik, kimisi fazlasıyla odun. Bakalım sen bu testimizin sonucunda romantik mi çıkacaksın, yoksa odun mu? Hazırsan başlayalım!

Öncelikle cinsiyetinizi öğrenerek testimize başlayalım:

Kadın
Erkek

1 İlişkilerinin süresi ne kadar?

İlişkilerinin süresi ne kadar?
1 – 2 ay bilemedin 3
Hiç uzun ilişkim olmadı benim
1 - 2 sene falan
3 seneden fazla
Haftalık takılıyorum ben

2 Sevgilinle ya da eşinle nasıl vakit geçirmekten hoşlanıyorsun?

Sevgilinle ya da eşinle nasıl vakit geçirmekten hoşlanıyorsun?
Hiç fark etmez
Açık alanda
Sessiz sakin bir yerde
Romantik dakikalar geçirebileceğimiz her yer uygun benim için
Sevdiceğimle film izlemeyi daha çok seviyorum

3 Günde kaç kere mesajlaşıyor veya telefonla konuşuyorsunuz?

Günde kaç kere mesajlaşıyor veya telefonla konuşuyorsunuz?
1 kere
4 – 5 defa
Çok konuşuyoruz sayısını bile hatırlamıyorum
2 ya da 3 fazla değil
6 – 7 kere falan konuşuyoruz

4 Eşinle ya da sevgilinle nereye tatile gitmek istersin?

Eşinle ya da sevgilinle nereye tatile gitmek istersin?
Paris
Maldivler
Kapadokya'ya gideriz
Venedik
New York

5 Peki, özel günlerinizde ona hediye alır mısın?

Peki, özel günlerinizde ona hediye alır mısın?
Hep alırım hiç ihmal etmem
Almazsam burnumdan getirir
Para tuzağı bunlar almıyorum
Arada sırada alıyorum

6 Akşam evde film izleyeceksiniz. Konusu ne olmalı?

Akşam evde film izleyeceksiniz. Konusu ne olmalı?
+18 anladın sen onu
Aşk romantik filmleri
Aksiyon macera
Romantik komedi
Korku gerilim

7 Son soru! En çok hangi kelimeyi kullanıyorsun?

Son soru! En çok hangi kelimeyi kullanıyorsun?
Aşkım, canım, bir tanem
Hayatımın kadını – erkeği
Gerek yok böyle vıcık vıcık şeylere
Adıyla hitap ederim genelde
Aşk içeren tüm kelimeleri kullanıyorum
Odunlukta Üstüne Yok!

Odunlukta Üstüne Yok!

Maşallah genç kadın odunlukta üzerime yok diyorsun resmen. Hayır, bir de erkeklere çok odunsun derler. Bu söz senin için geçerli değil. Sen başlı başına odunsun odun. Hiç kusura bakma. Bak arkadaşım biraz romantik ol. Böyle giderse elindeki sevgilini de kaybedeceksin haberin olsun.

Romantiklik mi? O da ne?

Romantiklik mi? O da ne?

Evet, genç kadın verdiğin cevaplara göre sen romantiklikten falan anlamıyorsun. Bunun üstüne odunluk artık genlerine kadar işlemiş. Bak canım kadın dediğin romantik olur biraz. Zaten erkekler yeterince odun bari sen yapma böyle. Bizden sana küçük bir tavsiye kendine çeki düzen ver. Birazda olsa romantik olmayı dene.

Biraz Odun, Biraz Romantiksin!

Biraz Odun, Biraz Romantiksin!

Verdiğin cevaplara göre değerlendirdik seni genç kadın. Bakıyoruz da aslında sen çok romantik değilsin. Ama içinde biraz da olsa romantiklikle alakalı şeyler var. Öylede davranmak istiyorsun ama karşındaki kişi nasıl bir odunsa artık seni de kendisine benzetmiş gibi görünüyor. Ancak ne olursa olsun çok odun olmamalısın.

Hem Romantik Hem de Odun!

Hem Romantik Hem de Odun!

Ne çok odunsun ne de çok romantik. Vermiş olduğun cevapları değerlendirdik genç kadın. Aslında sen tam olarak ne yapmak istediğini çok iyi biliyorsun. Yerine göre romantik, yerine göre odun olabiliyorsun. Bizce doğru olanı yapıyorsun.

Romantiksin Romantik!

Romantiksin Romantik!

Ben çok romantiğim diyen erkekleri bile sollarsın sen genç kadın. Gerçekten sana çok imrendik doğrusu. Verdiğin cevaplara göre değerlendirdik seni. Evlenme teklifi edecek erkek arkadaşların bile senden akıl almamalılar kesinlikle. Sen zaten her şeyi erkeklerden bekleyen bir kadın değilsin. İstediğin zaman partnerine romantik anlar yaşatırsın. Kendine iyi bak romantik kadın.

Odunsun Odun!

Odunsun Odun!

Arkadaşım verdiğin cevaplar neydi öyle! Bizi bizden aldın resmen. İnsan birazda olsa romantik olur, partnerine güzel şeyler söyler. Ne bileyim arada sırada romantik bir mekana götürür. Ama nerede? Odunluk senin resmen kanına işlemiş. Bizden sana küçük bir tavsiye, birazda olsa romantik olmayı dene.

Odunluğun Kitabını Yazarsın!

Odunluğun Kitabını Yazarsın!

Odunluğun kitabını yazarsın sen be! O cevaplar neydi öyle. Bizi şok üstüne şoka soktun. Romantiklik mi? O da ne kafasında yaşıyorsun resmen. Ufak bir tavsiyede bulunmak istiyoruz sana. Bak arkadaşım tamam partnerini sevebilirsin ama birazcık da romantik olsan hiçte fena olmaz hani.

Romantiklikle Uzaktan Yakından Alakan Yok!

Romantiklikle Uzaktan Yakından Alakan Yok!

Azıcıkta olsa bir romantizm ortamı yaratmayı denesen nasıl olur acaba? Tamam, sevgini ve yoğun duygularını içinde yaşayabilirsin ona saygımız var tabii ki. Ama birazcık da olsa hoş sözlerle hitap et partnerine. Böyle giderse elinden kaybedersin haberin olsun.

Ne Çok Romantik Ne de Çok Odun!

Ne Çok Romantik Ne de Çok Odun!

Verdiğin cevaplara göre değerlendirdik seni bayım. Evet, sen ne çok romantik birisin, ne de çok odun. İkisinin ortasında bir yerdesin. Yerine göre romantik, yerine göre ise odun olabiliyorsun. Tam ayarını yakalamışsın bizce. Bu dengeyi bozma.

Romantiksin!

Romantiksin!

Sen ne kadar güzel bir romantiksin öyle genç adam. Aklın hep sevdiğinde, ne yapıyor, nerede, sürekli onu düşünüyor ve merak ediyorsun. Bu devir de senin gibi romantik bir erkek bulmak zor doğrusu. Bu kılıfını bozmazsın inşallah.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.