Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

NBA Tarihinin En İyi Üçlük Yüzdesine Sahip 10 Oyuncusu

Basketbolda üç sayılık atışlar büyük yer tutmaktadır. Videoda NBA tarihinde en iyi üçlük yüzdesine sahip 10 oyuncuya ve performanslarına tanık oluyorsunuz.
Son Güncelleme: 
Yorum

Üçlük atışlarında yüksek yüzdeye sahip oyuncular takımlarına büyük katkı vermişlerdir. Videodakiler gibi bazı oyuncular 3 sayılık atış konusunda üst düzey yeteneklere sahiptir.

Basketbolun zirvesi olan NBA’da nice yıllar unutulmaz maçlar yaşanmış çok sayıda basketbolcu iz bırakan performanslar sergilemiştir. Dünya’nın en iyi basketbolcularının sahne olduğu NBA’da pek çok oyuncu kendisine has oyun stili ile hafızalarda yer etmiştir.

Listedeki oyunculara göz attığınızda bazılarının artık basketboldan emekli olduğu bazılarının ise aktif olarak kariyerine devam ettiğini görebilirsiniz. Basketbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük oyuncusu olarak kabul edilen majesteleri Michael Jordan bu sıralamada da kendisine yer bulmayı başarıyor. Michael Jordan’ın NBA kariyerindeki unutulmaz 30 hareketini izleyerek gözlerinizin pasını silebilirsiniz.

Basketbolda tarihi boyunca sergiledikleri performanslar ile unutulmazlar arasına girmiş pek çok oyuncuyu videoda izleme imkanı buluyoruz. Ancak listenin zirvesinde son yılların en iyi basketbolcularından birisi olarak anılan ve takımı Golden State Warriors’un elde ettiği şampiyonluklarda başrolü oynayan Stephen Curry bulunuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu