Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

İnanmakta Zorlanacağınız En Komik Mühendislik Hataları

Bu videoda inşa edilmiş yapılardaki inanılmaz mühendislik hatalarını şaşkınlık içinde izleyeceksiniz. Hatalardan trajikomik sahneler doğuyor.
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Her geçen yıl Dünya’daki teknolojik gelişimlerin etkisiyle çevremizdeki yapıların değiştiğine tanık oluruz. Geçen zaman içerisinde özellikle yapısal anlamda sürekli bir değişim yaşanmaktadır. Ancak yaşanan bu değişimlerle beraber zaman zaman görülmemiş durumlarla karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Yapılardaki görülmemiş inşa hataları insana yok artık dedirten cinsten oluyor. Bu yapıların inşa edildiği sırada yapılan hataların nasıl dikkat çekmediği merak konusu.

Görüntülerini izlediğiniz yapısal hataların hayatı zorlaştırmaktan başka bir işe yaramadığını söylersek yanlış konuşmuş olmayız. Videoda 57 adet yapısal hataların eşi benzerine çok az rastlanacak türden olduğu görülüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın