Yatırım yapmaya başla!

İnanmakta Zorlanacağınız En Komik Mühendislik HatalarıHer geçen yıl Dünya’daki teknolojik gelişimlerin etkisiyle çevremizdeki yapıların değiştiğine tanık oluruz. Geçen zaman içerisinde özellikle yapısal anlamda sürekli bir değişim yaşanmaktadır. Ancak yaşanan bu değişimlerle beraber zaman zaman görülmemiş durumlarla karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Videoda inşa edilmiş yapılardaki inanılmaz mühendislik hatalarını şaşkınlık içinde izleyeceksiniz. Yapılardaki görülmemiş inşa hataları insana yok artık dedirten cinsten oluyor. Bu yapıların inşa edildiği sırada yapılan hataların nasıl dikkat çekmediği merak konusu.

Görüntülerini izlediğiniz yapısal hataların hayatı zorlaştırmaktan başka bir işe yaramadığını söylersek yanlış konuşmuş olmayız. Videoda 57 adet yapısal hataların eşi benzerine çok az rastlanacak türden olduğu görülüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum