Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kıskançlık Testi: Yüzde Kaç Kıskançsın? [Kadınlar ve Erkekler]

İlişkilerinizin sona erme nedenlerinden biri kıskançlık olabilir mi? öğrenmek için hazırladığımız kıskançlık testi sorularını yanıtlandırmanız gerekiyor.
Kıskançlık Testi: Yüzde Kaç Kıskançsın? [Kadınlar ve Erkekler]
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Hem kadınların hem de erkeklerin çoğu zaman bastıramadığı duygular arasında olan kıskançlık, bazıları için aşırı doz içerebiliyor. Öyle ki Hakkı Bulut’un “henüz 3 yaşında bir kardeşim var, seni ondan bile kıskanıyorum…” şarkı sözlerinden sonra bana hak vereceksiniz. Peki, ilişkinizde ne kadar kıskançsınız? Bu sorunun cevabını öğrenmek istiyorsanız; hazırladığımız kıskançlık testini çözmelisiniz. Böylece kıskançlık testi sonucunda kıskanç mısınız, değil misiniz öğrenebilirsiniz.

Öncelikle cinsiyetinizi öğrenerek testimize başlayalım:

Kadın
Erkek

1 Hemcinsinizin sevgilinizin yüzüne veya saçına dokunduğunu düşünün…

Hemcinsinizin sevgilinizin yüzüne veya saçına dokunduğunu düşünün…
Nee onu oracıkta parçalarım!
Şaka yapıyor olmasın Paratic!
İkisinin de burnundan getiririm
Eşek sudan gelse de iflah olmam!
Böyle bir şey mümkün değil!
Bakışlarımla hallederim
Problem yok bence, abartmayın!
Kolay gelsin deyip, orayı terk ederim!
Tanıdığım biriyse sorun değil

2 Arkadaşlarına karışır mısınız?

Arkadaşlarına karışır mısınız?
Tabii ki evet!
Kendini bildiği sürece karışmam
Gözümün tutmadıklarına karışırım!
Karışmam
Ne karışırım ne karıştırırım!
Karışırım ama karıştırmam!

3 Kıskançlığın olmadığı bir ilişki düşünün...

Kıskançlığın olmadığı bir ilişki düşünün...
Tatsız tuzsuz, ne o öyle?
Kıskançlık yoksa sevgi de yoktur nokta net!
Ohh hem karışan hem de kızan yok!
Olabilir aslında

4 Yoldan geçen birinin, bakışlarıyla sevgilinizi yediğini düşünün...

Yoldan geçen birinin, bakışlarıyla sevgilinizi yediğini düşünün...
Alnını karışlarım
Kavga çıkarmasam da omuz atarım
Onu orada rezil ederim
Yahu nereden buluyorsunuz şu soruları...
Rahatsız olmam

5 Sevgilinizi kıskandıracak hareketler yapar mısınız?

Sevgilinizi kıskandıracak hareketler yapar mısınız?
Asla
Bazen
Genellikle

6 Peki, kıyafetlerine karışır mısınız?

Peki, kıyafetlerine karışır mısınız?
Karışırım tabii ki
Karışmam

7 Sevgilinizin telefonunu karşı cinsin açtığını düşünün...

Sevgilinizin telefonunu karşı cinsin açtığını düşünün...
Görüntülü ararım hemen
Kim olduğunu sorarım
Konum atmasını söylerim
Telefonu deler geçerim!
Duşta mı, diye dalga geçerim
Çıldırtacak sorular soruyorsunuz
Önemsemem

8 Sosyal medyadan gelen yorumlara ve beğenilere tepkiniz...

Sosyal medyadan gelen yorumlara ve beğenilere tepkiniz...
Bu böyle olmayacak ortak hesap açıyoruz derim!
Tanımadığım kişileri eklemesine müsaade etmem
Sanal ortam ne de olsa sallamıyorum
Beğensinler canım ne olacak, ben de beğeniyorum
Özel hayatına müdahale etmem
Haz etmediğim kişileri ve yorumları sildiririm

9 Tek başına veya arkadaş grubuyla tatile gideceğini söylediğinde...

Tek başına veya arkadaş grubuyla tatile gideceğini söylediğinde...
Tabii ki izin vermem!
Gidebilir, ne var ki bunda?

10 Sevgilinizin eski sevgilisi "rüyamda seni gördüm, nasılsın..." gibi bahaneler üreterek mesaj attığında...

Sevgilinizin eski sevgilisi "rüyamda seni gördüm, nasılsın..." gibi bahaneler üreterek mesaj attığında...
Hiç umursamam
Sevgilimin ne hissettiğini sorarım
Bu ne saçmalık yahu?
Güzel bir mesaj döşerim
Ararım ve hesap sorarım
Bu sorularla katil edeceksiniz beni...
Kıskanç Değilsiniz!

Kıskanç Değilsiniz!

Ya gerçekten kıskanç değilsiniz ya da partnerinize fazlasıyla güveniyorsunuz güzel kadın. Diğer bir ihtimalle ilişkinizi önemsemiyor da olabilirsiniz. Hangi ihtimal içinde yer alıyorsunuz bilmiyoruz ama kıskanç olmamanız, karşınızdaki kişiyi sıkıp boğmamanız çok güzel. Kıskançlık testi sonucu bu grupta yer alan insanların nadir olduğunu düşünüyoruz. Ve sizi bunun için kutluyoruz.

Az ve Öz Kıskançlık!

Az ve Öz Kıskançlık!

Nabza göre şerbet verdiğinizi düşünüyoruz tatlı kadın. Kolay kolay sinirlenmediğinizi ve aşırı derecede kıskanç olmadığınızı verdiğiniz cevaplardan anladık. Az ve öz kıskançlıkta bulunduğunuz için bu durumun ilişkinize zarar vermediğinizi söyleyebiliriz. Bu anlamda partnerinizin kırmızı çizginizi aşmaması gerekiyor. Çünkü belirlediğiniz çizgilerin dışına çıkıldığında, özünüzü unutabiliyorsunuz. Bir anda gözünüz dönebiliyor. Bu gibi durumlarda otokontrolünüzü sağlamanız gerektiğini bilmelisiniz.

Normal Kıskançlık!

Normal Kıskançlık!

Heyy güzel kadın aşırı kıskanç insanlara göre verdiğiniz tepkiler daha normal. Bunun dozunda olması ilişkinizi daha sağlıklı yürütmenizi kolaylaştırıyordur. Çünkü işin içine kıskançlık girdiğinde her şey tahmin ettiğinizden daha kötü gidebiliyor. Zaten siz de bunun farkındasınız. Bu yüzden de kıskançlıklarınızda tepkilerinizi aşırı şekilde vermiyorsunuz. Böylece kıskançlık testi sonucunda sizi normal seviye grubuna dahil ediyoruz.

Dozunda Kıskançlık!

Dozunda Kıskançlık!

Kıskançlığınızın dozunda olduğunu söylesek de minimum seviyede olması, ilişkinize daha olumlu şekilde yansıyacaktır. Bu nedenle kıskançlığınıza dur demeyi öğrenmelisiniz. Bunu öğrenmek için yardım alabilirsiniz güzel kadın. Ya da alternatif yolları deneyebilirsiniz. Geç kalmadan bu adımı atmanızı öneririz. Çünkü kıskançlık ilerlediğinde hem kendiniz hem de sevdiğiniz bu konu yüzünden zarar görür.

Orta Karar Kıskançlık!

Orta Karar Kıskançlık!

Kıskançlık testi sonucu orta karar kıskanç olduğunuzu düşünüyoruz tatlım. Aşırı kıskançlığa göre bu elbette ki daha iyidir. Ama yine de kıskançlığınızın seviyesini düşürmeyi öğrenmelisiniz. Bunun için yardım alabilirsiniz. En önemlisi karşınızdaki kişiye güvenmenizdir. Bunu başardığınızda çevrenizdeki uyarıcılara rağmen olaylara daha doğru bir bakış açısıyla bakabilirsiniz. Böylece ilişkinizi daha sağlıklı bir şekilde yürütebilirsiniz.

İlişkide Kıskançsın!

İlişkide Kıskançsın!

Öncelikle aşırı kıskanç olmadığınız için sizi tebrik ediyoruz. Çünkü kıskançlığın aşırısı hem kişiye hem de ilişkisine zarar. Evet, anlıyoruz ilişkiniz söz konusu olduğunda kıskançlığınıza dur demekte zorlanıyorsunuz. Hatta arada sırada kıskançlık krizleri geçirseniz de bunu dengede tutmayı başarabiliyorsunuz. Ama yine de kıskançlığını en az seviyeye indirmeyi öğrenmelisiniz güzel kadın. Böylece hem kendinize hem de ilişkinize katkıda bulunabilirsiniz.

Kıskançlık Göbek Adın Olmuş!

Kıskançlık Göbek Adın Olmuş!

İlişkinde karşındaki kişiye çok değer verdiğin için onu dış uyarıcılardan korumak istemen gayet doğal. Fakat bunu kıskançlığını göstererek yapmamalısın. Bu hem sana hem de ilişkine zarar verir. Biraz daha sakin kalmayı, karşındaki kişiye güvenmeyi öğrenmelisin. Bu sayede ilişkini dolu dizgin yaşayabilirsin. Bunun için iradeli olmasın ve kıskançlık yapmamalısın tatlı kadın.

Kıskançlığın Zirvesi!

Kıskançlığın Zirvesi!

Verdiğin yanıtlara bakılırsa, kıskançlık senin içine işlemiş diyebiliriz güzellik abidesi kadın. Evet, ilişkide kıskanç olmak bir nevi sevgi gösterisidir. Ama aşırısı ilişkiye zarar verir. Bu nedenle kıskançlığının dozunu ayarlamanı tavsiye ederiz. Elbette ki seven kişi, bu duruma bir süreliğine tahammül edecektir. Fakat belli bir süreden sonra da canına tak etme ihtimali vardır. Bu ihtimali aklınızdan çıkarmamanızı, kıskançlığınızın seviyesini düşürmenizi öneririz.

Sakin Ol Şampiyon!

Sakin Ol Şampiyon!

Kıskançlık testi sonucu ileri düzeyde kıskanç olduğunu düşünüyoruz ve sakin olmanı öneriyoruz tatlı kadın. Kıskançlığının dozunu düşürmelisin. Yoksa ilişkin olumsuz yönde etkilenecek. Küçük bir şeyde verdiğin, büyük tepkiler; karşındaki kişiyi korkutur. Gün gelir, kişi “ben nasıl biriyle birlikteyim” sorusunu kendine sorar. Bu durumun üstesinden gelmek için özel bir yardım alabilirsiniz. Böylece ilişkinizi daha sağlıklı bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Kıskançlığın Everest Halisin!

Kıskançlığın Everest Halisin!

Hey güzel kadın kıskançlığının dozunu düşürmen gerektiğini bilmelisin. Evet, güldük eğlendik ama gerçekten de bu kıskanç hallerinin ilişkine zarar vereceğini unutmamalısın. Elbette ki herkes sevdiğini kıskanır. Ama senin bu durumun aşırı fazla. İlişkinin zarar görmemesi adına kıskançlığının dozunu düşürmelisin. Bunun için özel bir yardım alabilirsin. Kıskançlık testi sonucu kıskançlığını aşırı buluyoruz. İlişkinizin zarar görmemesi için yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Kıskanç Değilsiniz!

Kıskanç Değilsiniz!

Hey yakışıklı ya gerçekten kıskanç değilsin ya da partnerine fazlasıyla güveniyorsun. Diğer bir ihtimalle ilişkini önemsemiyor da olabilirsin. Hangi ihtimal içinde yer alıyorsun bilmiyoruz ama kıskanç olmamanız, karşınızdaki kişiyi sıkıp boğmamanız çok güzel. Kıskançlık testi sonucu bu grupta yer alan insanların nadir olduğunu düşünüyoruz. Ve sizi bunun için kutluyoruz.

Az ve Öz Kıskançlık!

Az ve Öz Kıskançlık!

Nabza göre şerbet verdiğinizi düşünüyoruz. Kolay kolay sinirlenmediğinizi ve aşırı derecede kıskanç olmadığınızı verdiğiniz cevaplardan anladık. Az ve öz kıskançlıkta bulunduğunuz için bu durumun ilişkinize zarar vermediğinizi söyleyebiliriz. Bu anlamda partnerinizin kırmızı çizginizi aşmaması gerekiyor. Çünkü belirlediğiniz çizgilerin dışına çıkıldığında, özünüzü unutabiliyorsunuz. Bir anda gözünüz dönebiliyor. Bu gibi durumlarda otokontrolünüzü sağlamanız gerektiğini bilmelisiniz.

Normal Kıskançlık!

Normal Kıskançlık!

Aşırı kıskanç insanlara göre tepkilerinizin daha normal olduğunu söyleyebiliriz yakışıklı adam. Bunun dozunda olması ilişkinizi daha sağlıklı yürütmenizi kolaylaştırıyordur. Çünkü işin içine kıskançlık girdiğinde her şey tahmin ettiğinizden daha kötü gidebiliyor. Zaten siz de bunun farkındasınız. Farkındalığınız sayesinde tepkilerinizi aşırı şekilde vermiyorsunuz. Böylece kıskançlık testi sonucunda sizi normal seviye grubuna dahil ediyoruz.

Dozunda Kıskançlık!

Dozunda Kıskançlık!

Kıskançlığınızın dozunda olduğunu söylesek de minimum seviyede olması, ilişkinize daha olumlu şekilde yansıyacaktır yakışıklı adam. Bu nedenle kıskançlığınıza dur demeyi öğrenmelisiniz. Bunu öğrenmek için yardım alabilirsiniz. Ya da alternatif yolları deneyebilirsiniz. Geç kalmadan bu adımı atmanızı öneririz. Çünkü kıskançlık ilerlediğinde hem kendiniz hem de sevdiğiniz bu konu yüzünden zarar görür.

Orta Karar Kıskançlık!

Orta Karar Kıskançlık!

Hey yakışıklı kıskançlık testi sonucu orta karar kıskanç olduğunuzu düşünüyoruz. Aşırı kıskançlığa göre bu oran elbette ki daha iyidir. Ama yine de kıskançlığınızın seviyesini düşürmeyi öğrenmelisiniz. Bunun için yardım alabilirsiniz. En önemlisi karşınızdaki kişiye güvenmenizdir. Bunu başardığınızda çevrenizdeki uyarıcılara rağmen olaylara daha doğru bir bakış açısıyla bakabilirsiniz. Böylece ilişkinizi daha sağlıklı bir şekilde yürütebilirsiniz.

İlişkide Kıskançsın!

İlişkide Kıskançsın!

Öncelikle aşırı kıskanç olmadığınız için sizi tebrik ediyoruz yakışıklı adam. Çünkü kıskançlığın aşırısı hem kişiye hem de ilişkisine zarar. Evet, anlıyoruz ilişkiniz söz konusu olduğunda kıskançlığınıza dur demekte zorlanıyorsunuz. Arada sırada kıskançlık krizleri geçirseniz de bunu dengede tutmayı başarabiliyorsunuz. Ama yine de kıskançlığını en az seviyeye indirmeyi öğrenmelisiniz. Böylece hem kendinize hem de ilişkinize katkıda bulunabilirsiniz.

Kıskançlık Göbek Adın Olmuş!

Kıskançlık Göbek Adın Olmuş!

İlişkinde karşındaki kişiye çok değer verdiğin için onu dış uyarıcılardan korumak istemen gayet doğal. Fakat bunu kıskançlığını göstererek yapmamalısın. Bu hem sana hem de ilişkine zarar verir. Biraz daha sakin kalmayı, karşındaki kişiye güvenmeyi öğrenmelisin. Bu sayede ilişkini dolu dizgin yaşayabilirsin. Bunun için iradeli olmasın ve kıskançlık yapmamalısın.

Kıskançlığın Zirvesi!

Kıskançlığın Zirvesi!

Verdiğin yanıtlara bakılırsa, kıskançlık senin içine işlemiş diyebiliriz. Evet, ilişkide kıskanç olmak bir nevi sevgi gösterisidir. Ama aşırısı ilişkiye zarar verir. Bu nedenle kıskançlığının dozunu ayarlamanı tavsiye ederiz. Elbette ki seven kişi, bu duruma bir süreliğine tahammül edecektir. Fakat belli bir süreden sonra da canına tak etme ihtimali vardır. Bu ihtimali aklınızdan çıkarmamanızı, kıskançlığınızın seviyesini düşürmenizi öneririz yakışıklı adam.

Sakin Ol Şampiyon!

Sakin Ol Şampiyon!

Kıskançlık testi sonucu ileri düzeyde kıskanç olduğunu düşünüyoruz ve sakin olmanı öneriyoruz. Yakışıklı adam yoksa ilişkin olumsuz yönde etkilenecek. Küçük bir şeyde verdiğin, büyük tepkiler; karşındaki kişiyi korkutur. Gün gelir, kişi “ben nasıl biriyle birlikteyim” sorusunu kendine sordurur. Bu durumun üstesinden gelmek için özel bir yardım alabilirsin. Böylece ilişkinizi daha sağlıklı bir şekilde sürdürebilirsin.

Kıskançlığın Everest Halisin!

Kıskançlığın Everest Halisin!

Oo karşımızda kıskançlığı Everest dağıyla yarışır bir yakışıklı görüyoruz. Evet, güldük eğlendik ama gerçekten de bu kıskanç hallerinin ilişkine zarar vereceğini unutmamalısın. Elbette ki herkes sevdiğini kıskanır. Ama senin bu durumun aşırı fazla. İlişkinin zarar görmemesi adına kıskançlığının dozunu düşürmelisin. Bunun için özel bir yardım alabilirsin. Kıskançlık testi sonucu kıskançlığını aşırı buluyoruz. İlişkinizin zarar görmemesi için yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın