Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hangi Hayvansın Testi: Verdiğin Cevaplar Sonucunda Benzediğin Sevimli Dostunu Göreceksin!

İnsanlar ile hayvanlar arasında benzerlikler olduğunu, eminim biliyorsundur. Peki, sen hangi hayvansın? Kişisel özelliklerin hangileri ile benzerlik gösteriyor? İşte bu cevabı verecek test karşında...
Hangi Hayvansın Testi: Verdiğin Cevaplar Sonucunda Benzediğin Sevimli Dostunu Göreceksin!
YAYINLANMA ZAMANI
Yorum

Hayvan sevgin ne durumda hiç bilmiyoruz; ama onlarla benzer özellikler taşıdığın gerçeğini kabullenmelisin. Hep denir ya “kedi gibisin, keçi gibi inatçısın, fare gibi hızlısın” diye, işte bu yüzden onlarla benzeştiğimiz bir gerçektir. Hangi hayvansın testi ile benzerlik gösterdiğin sevimli dostunu öğrenebilirsin. Hazırsan 10 soruda sana hangi hayvana benziyorsun cevap vereceğiz.

Test sonucu elbette eğlenmemiz üzerine hazırlandı; ama yine de bu sorulara vereceğin cevaplar, kişiliğine uygun bir hayvanı sana gösterecek. Sonuçlarda karşılaşacağın hayvanların hepsi birbirinden farklı özelliklere sahip. Üstelik üstün özellikleri de gururunu okşayacak cinsten. İşte birbirinden güzel dostlarımızla tanışma vaktin geldi.

 

1 Öncelikle favori elementini öğrenelim.

Öncelikle favori elementini öğrenelim.
Hava
Su
Toprak
Ateş
Ne fark eder ki

2 Sıcakkanlı biri misin, yoksa soğuk nevale mi?

Sıcakkanlı biri misin, yoksa soğuk nevale mi?
Sıcakkanlıyımdır
Soğuk nevale olmak iyidir
Ortamına göre değişir
Soğuk görünürüm ama aslında sıcakkanlıyımdır

3 Peki, hangi mevsim seni yansıtıyor?

Peki, hangi mevsim seni yansıtıyor?
Sıcacık yaz
Mis gibi ilkbahar
Tertemiz kış
Romantik sonbahar
Hepsinin yeri ayrıdır bende

4 Hayallerini süsleyen yaşam alanı…

Hayallerini süsleyen yaşam alanı…
Yemyeşil bir doğada sevimli bir çiftlik evi
Sıcacık kumsala, masmavi denize bakan lüks bir daire
Karla kaplı dağlara bakan, içinde şöminesi yanan bir ev
Görkemli şehir manzarası olan bir rezidans

5 Tamam klişe sorular bitti. Şimdi seni biraz daha tanıma vakti. Problemler karşısında nasıl bir tutum sergilersin?

Tamam klişe sorular bitti. Şimdi seni biraz daha tanıma vakti. Problemler karşısında nasıl bir tutum sergilersin?
Problem yaratmak da çözmek de benim işim.
Hiç sevmem, ne gerek yok probleme.
Hemen ciddileşir ve ne yapacağımı düşürüm.
Hayat kısa, kuşlar uçuyor falan

6 Ofiste veya okulda bir arkadaşının yardıma ihtiyacı var. Sen…

Ofiste veya okulda bir arkadaşının yardıma ihtiyacı var. Sen…
Yanına gidip yardım teklif edersin.
Görmezden gelir, işine bakarsın.
Güzelse/yakışıklıysa seve seve yardım edersin.
Şartlarını sunarsın ve kabul ederse yardım edersin.

7 Hayatında bir özelliği değiştirme şansın olsa…

Hayatında bir özelliği değiştirme şansın olsa…
Daha güzel/yakışıklı olmak
Daha zengin olmak
Daha çok uyuyacak vakte sahip olmak
Ne demiş Sıla; hayatı olduğu gibi karşılamazsan iliklemez önünü asla karşında

8 Baskın fiziksel özelliklerin neler?

Baskın fiziksel özelliklerin neler?
Atletik
Balıketli
İnce ve narin
Hantal ve iri

9 Hayat senin için…

Hayat senin için…
Aile, ev, huzur
Kariyer, para, araba
Parti, parti, partizani
Uyumak, uyanmak ve yine uyumak

10 Son olarak 1'den 5'e kadar zekanı derecelendirmeni istiyoruz. Eğer zeka seviyen hakkında bir fikrin yoksa IQ testimize göz atmayı unutma.

Son olarak 1
1
2
3
4
5
Tembel Hayvan

Tembel Hayvan

Tembel hayvanlar, tam olarak senin ruh ikizin olabilirler. Çünkü uyumak senin için bu dünyadaki en önemli şeylerden birisi. Hayatın akıp gidişini umursamadan, sadece 5 dakika uyuyabilmenin hayalini kuruyorsun. Sıcak ve uygun bir yer bulduğunda doğrudan uyku moduna geçebiliyorsun. Tıpkı tembel hayvanlar gibi geceleri, gündüzlere göre daha aktif oluyorsun. Yine de tüm sevimliliğin ile bu hayatın vazgeçilmez bir parçasısın.

Flamingo

Flamingo

Muhteşem görüntüleri ile flamingolar, tam olarak seni yansıtıyorlar. Öylece bir köşede durduğun zamanlarda bile alımlı görünebiliyorsun. Renkli bir hayatı seviyorsun ama elindekinin keyfini çıkartmayı da iyi biliyorsun. Genelde etrafı kalabalık olan, dost canlısı insanlardansın. Sorunlarla baş etme konusunda da başarılı olduğunu düşünüyoruz.

Kedi

Kedi

Sevimli, vazgeçilmez, şımarık bazen de saldırgan olduğunu düşünüyoruz. Çünkü senin ruhunda bir kedi yatıyor ve tırnaklarını çıkarttığın zaman ciddi zararlar verebiliyorsun. Ama her şey yolundayken tüm sıcaklığınla etrafa neşe saçıyorsun. Alımlı olmak senin için çocuk oyuncağı. Bazen haylaz bir çocuk gibi ortalıkta dolaşmayı da sevdiğini tahmin ediyoruz. Konfor, lüks, ilgi odağı olmak senin için oldukça önemli. Rahatını bozan durumlarda ise tırnaklarını çıkartma konusunda hiç tereddüt etmiyorsun.

Baykuş

Baykuş

Kudretli baykuş, senin ruh ikizi hayvanın. Hem sevilen hem de korkulan bir tarafın olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca kapalı kutu gibisin ve seni çözmek bazen zor olabiliyor. Her ortamda bir ağırlığın var ve genelde nsenin fikirlerine danışma ihtiyacı duyuluyor. Liderlik etmek ve yol gösterici olmak gibi özelliklerin de olabilir. Henüz bu yönlerini keşfetmemiş olabilirsin ama doğru yerlere odaklandığın zaman bilge bir insan olabilirsin.

Tavus Kuşu

Tavus Kuşu

İhtişamlı görünüşüyle tavus kuşu, tam olarak senin ruh eşi hayvanın olabilir. Her zaman iyi görünmeyi başarıyorsun. Bir ortamda tüm dikkatleri üzerine toplayabiliyorsun. Tüm karizmanla olayları ve problemleri çözebiliyorsun. Narin bir yapıya sahip olsan bile her zaman güçlü kalabiliyorsun. Eğlenceli ve gösterişli bir hayat senin için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Umarız ki hayalini kurduğun hayatı yaşıyorsundur.

Panter

Panter

Panterin ne kadar gösterişli, güçlü, kuvvetli, zeki bir hayvan olduğu ortada. Senin de buna benzer özelliklerin olduğunu görüyoruz. Duyguların, düşüncelerin, hayata ve olaylara bakış açın da bir panterin özelliklerini taşıdığını kanıtlıyor. Her zaman bir ağırlığın bulunuyor ve ortamda bulunmasan bile varlığını kimse unutmuyor. Avını hemen hemen hiç kaçırmıyorsun ve ustaca hareket ederek zafere ulaşıyorsun. Umarız ki bu özelliklerini başarılı bir hayat için kullanıyorsundur, sayın panter.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın