Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hackerlar Yine HBO’ya Saldırdı! Game of Thrones’un Final Sezonu Sızdırıldı!

HBO’nun başı hackerlar yüzünden yine büyük bir belaya girdi. Game of Thrones’un final sezonunun sızdırıldığı haberi ortalığı karıştırdı.
Hackerlar Yine HBO’ya Saldırdı! Game of Thrones’un Final Sezonu Sızdırıldı!
YAYINLANMA ZAMANI
Yorum

Dünya çapında büyük bir başarıya ulaşan Game of Thrones, yeniden hackerların hedefi haline geldi. Sonuçta; HBO’nun dizisi o kadar popüler ki yayınlanmaya başladığı anda porno sektörünü bile sekteye uğratıyor.

Ayrıca beklenen 7. sezonu başladığında Game of Thrones’un kazancı 5 milyar dolara ulaşmış, dizi sona yaklaştıkça heyecanı daha da yükseltmişti. Haliyle böyle bir dizinin hackerların hedefi haline gelmesi kaçınılmaz oldu. Ve GOT bir kez daha sızdırıldı.

Son sezonun 2019’da yayınlanacağı bilgisi doğrulanmıştı ancak hackerlar HBO’nun final sezonunun senaryosunu çaldı.

HBO'nun 8. Sezon Senaryosu ÇalındıElitedaily’nin haberine göre yeni final sezonunda yaşanacak bazı önemli olaylar şöyle. Bu arada spoiler istemiyorsanız, haberi okumayı burada bırakabilirsiniz diyerek gerekli uyarıyı da yapayım.

Daha önce de 7. sezonunun senaryosu çalınan Game of Thrones, görünen o ki hackerlardan kurtulmanın bir yolunu bulamıyor.

Game of Thrones Yine HacklendiSızdırılan senaryoya göre sevilen dizinin son bölümlerinde olaylar iyice karışacak. Bilgiler doğru çıkarsa Jamie, Cersei ve Mountain ölecek! Hem de Cersei’nin katili Jamie, Jamie’ninki Mountain, Mountain’ınkiyse Hound ile Brienne olacak. Şimdilik sızıntı bu bilgilerle sınırlı ama yeri gelmişken Sansa Stark’ın yaptığı açıklamalardan da bahsedelim.

Evet, Sansa Stark’ı canlandıran Sophie Turner Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamalarda final sezonundan bahsetti.

Sansa Stark Final Sezonu Hakkında KonuştuDizinin güzel Stark’ı senaryo hakkında bilgi vermese de finalin duygu yüklü olacağını belirtti. Daha açık söylemek gerekirse; oyuncuların da final bölümü çekimlerinde fazlasıyla duygusallaştığını ve neredeyse hepsinin ağladığını söyledi.

Neticede; Sophie Turner’ın açıklamalarıyla sızıntıları karşılaştırdığımızda Jamie, Cersei ve Mountain dışında ölecek karakterler de var gibi görünüyor diye düşünüyorum. Ne dersiniz, sizce efsane dizinin son sezonunda neler yaşanacak?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın