Paylaşım

Dubai Hükümdarı Şeyh Muhammed bin Raşid el-Maktum’un Akıllara Durgunluk Verecek Serveti

 

Bilindiği üzere Arap yarımadasının genelinde büyük bir zenginlikten bahsedebiliriz. Çıkarılan yüksek miktarda petrol sayesinde bu bölgenin ülkeleri inanılmaz bir zenginliğe sahip olmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri’nin zenginliği ile en çok dikkat çeken emirliklerden birisi ise Dubai olmaktadır.

Hazırladığımız videoda ise Dubai hükümdarı Şeyh Muhammed bin Raşid el-Mektum’un sahip olduğu inanılmaz servetine tanık olacaksınız. Dünyanın sayılı zenginlerinden olan Dubai hükümdarının 18 milyar dolarlık kişisel serveti olduğu belirtilmektedir. Dünyanın en zengin 7 şeyhinden birisi olan Muhammed bin Raşid el-Mektum, videoda görüldüğü üzere sahip olduğu evler ve arabalar ile son derece lüks bir hayat yaşamaktadır.

Şeyh Muhammed bin Raşid el-Mektum, yaptığı büyük bağış miktarlarıyla da dünyada adından söz ettirmektedir. Video sayesinde Dubai şeyhinin lüks hayatı hakkında bir fikre varmanız mümkün. Her yıl çok sayıda insanın tatile gittiği, ve en lüks tatil seçeneklerinden birisi olan Dubai’nin, hükümdarının sahip olduğu yüksek hayat standartları şaşırtıcı olmasa gerek.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur