Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dubai Hükümdarı Şeyh Muhammed bin Raşid el-Maktum’un Akıllara Durgunluk Verecek Serveti

Hazırladığımız videoda ise Dubai hükümdarı Şeyh Muhammed bin Raşid el-Mektum’un sahip olduğu inanılmaz servetine tanık olacaksınız.
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Bilindiği üzere Arap yarımadasının genelinde büyük bir zenginlikten bahsedebiliriz. Çıkarılan yüksek miktarda petrol sayesinde bu bölgenin ülkeleri inanılmaz bir zenginliğe sahip olmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri’nin zenginliği ile en çok dikkat çeken emirliklerden birisi ise Dubai olmaktadır.

Dünyanın sayılı zenginlerinden olan Dubai hükümdarının 18 milyar dolarlık kişisel serveti olduğu belirtilmektedir. Dünyanın en zengin 7 şeyhinden birisi olan Muhammed bin Raşid el-Mektum, videoda görüldüğü üzere sahip olduğu evler ve arabalar ile son derece lüks bir hayat yaşamaktadır.

Şeyh Muhammed bin Raşid el-Mektum, yaptığı büyük bağış miktarlarıyla da dünyada adından söz ettirmektedir. Video sayesinde Dubai şeyhinin lüks hayatı hakkında bir fikre varmanız mümkün. Her yıl çok sayıda insanın tatile gittiği, ve en lüks tatil seçeneklerinden birisi olan Dubai’nin, hükümdarının sahip olduğu yüksek hayat standartları şaşırtıcı olmasa gerek.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.